(upravil AAA 18. 2. 2009 21:00)

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Tomu říkám spolehlivost....:) není holt na "domluvu mezi slušnejma lidma" co:))). Proto si vždycky nechávám vystavit alespoň ručně napsaný potvrzení o převzetí. Před třemi roky mě kamarád stavěl poč, znám ho od malička a bydlím 5km od něj, a přesto jsem si to s ním všechno oficiálně sepsal-natož pak s cizím člověkem. Vřele to všem doporučuju-pořádek přece dělá přátele. Ono je to ale už zřejmý z vystupování dotyčného-neumí se vůbec chovat-pak  musíte samozřejmě čekat takovouhle otřesnou spolehlivost:). Takový já moc dobře znám:))-ty si akorát řeknou: to víš, polib mě prdel já mám něco jinýho napráci-počkáš a časem se na to zapomene

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

ty sis taky udělal určitě u kamaráda pěknou vizitku ,když jsi po něm chtěl sepsat to, že ti bude stavět PC....
Taky se mi nelíbý dlouhý dodací lhůty i sinclaira, ale člověk má víc možností, než chtít něco zrovna po něm... Hold je "blbý", že on je v elektro oboru dobrej. smile

Web

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

AAA šetři slova, to by sinclair nikdy neudělal. Já k němu poslal zes a i s cestou oprava a generálka trvala 10 dní.

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Tak standyf a opamp mluví jasně ne? tak jakýpak šetři slova. Jakoupak vizitku-to ti příjde diný? Hm pak to ovšem dopadá jako u opampa astandyfa....... Hele klucí dejde to do pořadu na vlastní oči a uvidíte jak najednou půjde Sinclairovi práce od ruky:)

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Já bych řekl, že to tu sinclair už někdy psal. Psal tu něco o životních prioritách a že některý věci prostě nepočkají a ty dělá předně. Pokud to dobře sleduju tak poslední rok je pořádně zahlcenej vším možným. Není to pro něj omluva, že některý věci nedokončí a nepošle, nicméně sami jednou dojdete do stejný situace a věřte že není nic nepříjemnějšího než kamenování každej den, většinou to nikam nevede, akorát dotyčnýho naštvete.
Já bych někde udělal topic kde bych seřadil co všechno má sinclair udělat a on si najde časovou díru a postupně ten seznam udělá a pošle, pokud to sám dobře neví.
Vždycky je nějákej důvod proč se někde něco zasekne. Sinclair je špičkovej technik a tak se u něj schází mraky strojů a na některý /co mu nedávaj lidově řečeno chleba do huby/ se dostává prostě až později. Snažím se na to dívat taky z tý druhý stránky.
K vyjadřování bych řekl jenom to, že vždycky vrací stejnou mincí. Pokud si v rámci odbornosti a slušnosti Ty, nemůže se Ti stát, že by Tě sinclair vypičoval, ale v Tvým případě kdy se jeden den ptáš na vývody tranzistorů a druhej den poučuješ ostatní o něčem uplně jiným a říkáš tu jak je potřeba znát teorii bez praxe a že je tamto lepší než toto.. Věř tomu, že nenadává jen tak z ničeho nic. Jak to tak sleduju spíš si myslím, že má čich na blbce a to co napíše tomu blbcovi rožne nebo postupem času odtáhne jinam.
Co si tak vzpomínám tak třeba junglistovi /neber to osobně/ se hodně narovnali názory. Když srovnám jeho první posty s dneškem, je to obrovskej skok dopředu a jestli se nepletu taky mu sinclair párkrát napsal svoje. /Snad jsem se trefil/

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Bigdrobku, máš pravdu. Kto nerobí robotu ako Sinclair, nepochopí, že k niektorým veciam sa proste za nejaký čas nedostane. Som na tom totiž podobne, Drimovi visím zos rok a pol hmm Stále sa totiž objavujú dôležitejšie veci, ktoré treba spraviť, a to sú škola, opravy auta, brigády, opravy na paneláku... A už je odrazu toho moc. Ja viem, ono sa to ťažko chápe, kým si to človek neskúsi.

Web

(upravil opamp 19. 2. 2009 8:42)

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Upřímně, nadávat můžu akorát svojí blbosti, že jsem to Sinclairovi předal "na dobrý slovo" a nemám žádnej papír, prostě nic. Je to zcela na jeho dobrý vůli, jak to dopadne. Já jsem si za nějaký 3000 koupil velmi důležitou životní zkušenost.

Na druhou stranu, řešil jsem se Sinclairem řadu jiných věcí avšechno bylo korektní, včas, precizní. NECHÁPU TO!

BigDrobek, Kurpelm: Ano, to je nepochybně pravda, ale je to jenom jedna strana mince smile Kdybyste byli těmi, kterým někdo spravuje zesík rok a půl nebo kompletuje DPA tři roky, a nereaguje na sms a maily, viděli byste to možná trochu jinak.

Web

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Teda pánové tady se to hezky zvrhlo, to jsem nečekal a ani nechtěl. Se Sinclairem je sice trošku svízel, ale jinak je jeho přístup vstřícný až přátelský, kdo s ním nejednal osobně, neví, o čem mluvím. Nehledě na to, že za kompletní renovaci zesilovače si řekl poměrně směšnou sumu. Další věc je, že tu na servis starých krámů bez dokumentace prostě nikdo lepší není. Zesilovač je podle všeho už docela dlouho opraven, ale nějak se nedaří ho odeslat. Mailová komunikace vázne, což nechápu, když Sinclair se u PC zdržuje doceal dost. Není snad problém napsat kratičkou zprávu stylu "Sorry, nestíham, pošlu za měsíc"...

Moje včerejší připomínka měla být popíchnutím pro Leoše, nikoliv pro ventilaci názorů nezúčastněných. Opampa vcelku chápu, AAA do toho nemá co kecat...

Re: KH Telewatt M126 - identifikace / možnosti opravy

Ani já nechci rozpoutávat štvanici na člověka, se kterým v lecčems nesouhlasím ale kterýho si vážím. Na druhou stranu, občas se musím někde "vybrečet", tolik jsem se těšil na milovaný DPAčka a ono nic, nic, NIC!!! sad

Ale dost offtopiců.

Web