Re: Hromadná objednávka z BMM

Pánové sice sem slíbil brzkou druhou objednávku, ale teďka na to nebudu mít peníze...
Každopádně udělat si ji můžete sami, není na tom nic složitého. Snad bych vám to zařídil, pokud byste mi dovolili měniče oměřit.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

žádný proclívání?

Re: Hromadná objednávka z BMM

proclívání - z eu ne!

Re: Hromadná objednávka z BMM

Tak povídejte, přehánějte, jaký jsou ty 7" Daytony?

(upravil check 5. 9. 2008 17:15)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Zatím mám ode všeho akorát impedančky a TSka (kromě KE25, tu sem neměřil). Takže zatím vím akorát rawtestík. Všechno, co sme objednávali, jsou velmi dobré reproduktory.
Od těch daytoní 3/4" prcků mám cháry i mimoosové a svojí sem odstranil waveguide a hezky zapustil rovně s přední deskou (16x16cm přibližně, vyoseno tak, aby byl vliv difrakcí minimální). Mám z toho srovnání ale smíšené pocity, hlavně z těch mimosovek. Mám pocit, že jak je ta deska omezených rozměrů difrakce nějak vyrovnávají mimoosu...
Daytony můžu zatím hodnotit akorát podle rawtestíku a jak sem si omakal. Růžovej šum asi jako když bys třel dvě skla o sebe, prostě break-up humus. Provedení je značně robustní, i když koš není tak zaoblený jako L18 a středička není větraná. Phaseplug je z masivního hliníkového špalku (ostatně jako u těch Peerlessů). Při poklepávání z profilu na stínění je slyšet vibrace plechu. Musí se ale nechat, že vypadají opravdu parádně.
Po tom rawtestíku mi je ale jasný, co jsou ty úžasné detaily u L18 (původní stav), které mám naposlouchané, zač...
Mám velmi dobrý pocit z rawtestíku těch Peerlessů, nezdaj se mi zatím papírový ani nijak teple barvící. Jinak tydle miláčci mají perfektní koš s větranou středičkou a masivní hliníkovým špalkem v podobě phaseplugu. Jinak všechno plochý impedančky a měď je pod drobnohledem vidět od phaseplugu.
A do grupy sem ještě přibral prej nejlepší střeďák od TVM, ještě s posíleným magnetem. No zatím se k tomu radši vyjadřovat nebudu, myslím že se ale v závěru vyvaruji použití invektiv a výkon tohoto slovutného reproduktoru popíšu binární cestou.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Budu si teď objednávat něco pro sebe. Přidá se někdo z pražských?

Re: Hromadná objednávka z BMM

Zejtra snad budou póláky, tak si to oměřím a jestli tam bude, co chci, tak se přidám.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

OK, zítra, nejpozději v úterý bych to chtěl objednat.

Re: Hromadná objednávka z BMM

Jo, vezmu dvě tydle: http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=4284 .
Chtělo víc lidí, založ prosímtě dred a vydrž aspoň tři dny než se tam přidaj, nebo je obeznam mailem. Prostě rád bych platil za poštu zase 150Kč nebo kolik smile.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

OK