Re: Hromadná objednávka z BMM

Tak ja se vzdavam objednavky. KE25 dneska prisli.

Re: Hromadná objednávka z BMM

V sobotu mělo být skladem zbylých pět repro. V pondělí sem je upozornil, že překročili dvojnásobně udávanou dobu pro naskladnění ... bez odpovědi. Dneska datum posunuli na 24.
Totální amatérismus, fakt že jo. Proč to s žádným prodejcem nejde po dobrým?

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Co se tak divite? Vsechno chcete co nejlevnejc, obchodnikovi doprejete minimalni marzi. Kurz dolaru a eura ted lita, bohuzel pro import z USA do EU tim spatnym smerem, o korune ani nemluvim, tak kde se jeste da malicko usetrit, kdyz rezerva v marzi je minimalni nebo nulova a chceme aspon neco vydelat?

Re: Hromadná objednávka z BMM

Když někdo něco slíbí, tak by se toho měl držet, obzvlášť když jde o peníze. Mě jako zákazníka vůbec nemusí zajímat jakej je kurs, nebo jestli loď vyklopila kontejner při dopravě Daytonů z PE.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Já sem v klidu, něco podobnýho jsem čekal, zvlášť jestli se ty reproně musely dovézt z Ameriky. Vidím sobota na skladě - největší čas začít bastlit hrombedny smile

Re: Hromadná objednávka z BMM

V tom se s tebou nepru.

Re: Hromadná objednávka z BMM

však takhle je to skoro se všema objednávkama ze zahraničí:-) s tím sme všichni museli počítat

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Tak už to čekání přestalo bavit i je, poslali zboží nekompletní, zbytek se naskladňuje, týká se to pouze Zorga (icq). Ostatní se budou moci doufejme radovat brzy.

Web

(upravil Zorg 26. 8. 2008 15:32)

Re: Hromadná objednávka z BMM

kuwa, šmejdi budou chtít pak ještě jednu poštu?

EDIT: nejde mi doma net, tak snad v nedeli, az se vrati spravce smile

(upravil dodik 26. 8. 2008 16:23)

Re: Hromadná objednávka z BMM

ak sa možem opítať tak už sa asi nedá objednávať, čo?
Keby niekto na SR spravil druhé kolo, lebo v madisounde daytony nie sú, a chcel by som radšej
http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=7108
ako XLS ( http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=686 )

//edit, som si nepozrel ze ceny su bez DPH, s danou by ma vysiel na 4000sk, a ten peerels o 500sk menej
A s partexpressu sa neda objednavať sem k nám tam su ceny fakt dobré

Re: Hromadná objednávka z BMM

Mě nebaví vyřizovat Slovensko a vzhledem k tomu, jak je malé poštovné a jak je jednoduché objednávku vyřídit, nevidím ani důvod, proč byste si nemohli udělat vlastní.
Partsexpress posílá do zahraničí pouze přes UPS, což je drahé jako prase.

Balík je v Říčanech.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

ale ved by sa poštovné za UPS podelilo, nie?

(upravil check 28. 8. 2008 10:41)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Pořád to vyjde příšerně drahé.
Repro z BMM mám doma.
Zorgu, ta 12" má ohlou přírubu z jedný strany. Demence! Jdu je seřvat, nicméně ono to půjde bez problémů ohnou zpátky...

Ostatní repráky jsou v pořádku.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Tak co, děláš ňáké pokusy? Co moje 12", neni to dojeb? smile

(upravil check 28. 8. 2008 11:29)

Re: Hromadná objednávka z BMM

No jinak je ta 12" parádní, akorát má zohnutý okraj u díry pro jeden šroub. Dám ti fotky na mail.

edit: Srovnal sem to, je to rovný a bez škrábance. Pokusím se z těch ******** vymlátit slevu nebo nějaký zboží navíc. Aspoň jednu tu miloučkou Daytoní kalotku smile.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

checku když je tak po všem, chtěl bych se zeptat jak to bylo s dopravou a placením? Stačí stručně, spíš mě zajímá jak se platí jestli klasicky přes bankovní převod a nebo nějaký paypal a co stojí převedení peněz na jejich účet. Jakože jestli je to pošta cca 600kč+převod  nebo jen ta pošta a za převod se neplatí. Dík za odpověď. Já to pak kdyžtak smažu.

(upravil check 28. 8. 2008 12:14)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Doprava je to, co tam je napsané, což znamená, že nás to stálo 25euro kromě DPH 19% za 30Kg (přes DPD). Dáš zboží do košíku, objednáš, zaplatíš buď přes paypal nebo přímo bankovním převodem (s Českou Spočitelnou převod stál 220Kč). Platí se poplatky na tvojí straně, od tvojí banky. Jakmile jim dojdou peníze, zablokují pro tebe zboží skladem a začnou naskladňovat zboží, co není. Vzhledem k poloze obchodu bylo naskladnění například Peerlessu otázka pár dní, Dayton vozej řekl bych z Partsexpress (mají s nima asi něco nasmlouvanýho), což se teda neustále protahuje...
Od vystavení faktury ubjehly 4dny do doručení zboží domů.
Nemaž to, já si odměřím měniče, jak potřebuju a založím novou objednávku.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

#55: no zrovna jsem to chtěl napsat, jak to mohli ohnout?! Nebo že by při přepravě? Ale podle mě žádná křeč, i když jedna by se hned hodila do centru wink

Re: Hromadná objednávka z BMM

check díky moc.

Re: Hromadná objednávka z BMM

Hele oni začli znova naskladňovat tu 12" lol

Web