(upravil check 20. 7. 2008 13:49)

Téma: Hromadná objednávka z BMM

Objednávat se bude z tohoto obchodu.
Doprava stojí 624.97Kč do 30Kg, do čehož se plánuju vejít, žádnou obrovskou objednávku organizovat nebudu. Pošta se rozpočítá mezi lidi rovným dílem, plánuju asi šest lidí a asi budu diskriminovat Slováky, protože prostě poštovný a složenky... Todle je předehra k Madisoundu na otestování některých měničů a dále nákup značek, které se jinde nedají sehnat (hlavně Dayton) nebo jsou drahé.
Dostaneme určitě 10% slevu na zboží označené tím puntíkem měnícím barvu.
Odesílat objednávka se bude nejpozději ve čtvrtek 24. příští týden a až se sejde šest lidí, tak objednávku bez otálení odešlu, takže žádný dlouhý rozmejšlení pánové.
Kdyby chtěl někdo poradit s výběrem, tak možno. Prosím adminy, aby tento dred hodili jako TOP.

Kdo Co
Check HDS-152EXCL 1ks ND20FA-6 1ks
Zorg
Dayton RS52AN-8 2ks
Dayton ND20FA-6 2ks
Dayton ND20FB 4ks (jestli je seženou)
Seas 22TAF/G 2ks
Hi-Vi TM1A 2ks
Dayton RS180S-8 4ks
Dayton SD315-88 12"
Dayton SD215-88 8"

Leonardo Visaton KE25SC 2ks
Václav Seas 22TAF/G 2ks
Chyna HDS-106EXCL  1ks ND20FA-6 1ks

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

vemte nekdo Wavecor WF138WA02 smile moc by me zajimalo co v tehle krasavcich je smile

(upravil Zorg 20. 7. 2008 13:04)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Pro upřesnění:
Dayton RS52AN-8 2ks
Dayton ND20FA-6 2ks [availability 3 to 10 business days]
Dayton ND20FB 4ks [N/A]
Seas 22TAF/G 2ks
Hi-Vi TM1A 2ks (na zkoušku)

Dayton RS180S-8 4ks [availability 3 to 10 business days]
Dayton SD315-88 12" Shielded DVC Subwoofer [availability 3 to 10 business days]
Dayton SD215-88 8" Shielded DVC Subwoofer [availability 3 to 10 business days]
UcD 180HG modul [nasrat]

To se ale kurevsky prohnu...

Re: Hromadná objednávka z BMM

luikas: Micro chtěl taky objednat wavecor, tak se domluvte...
Zorg: ND20FB nemaj, RS52 je levná (uvědom si že v PE je momentálně zlevněná a je nutný tam připočítat dost drahou dopravu, dostupnost taky na píču), seas 22 klidně zkus, ale mě se nijak dobrá nezdá.
Jarouš snad vezme 8" HDS E.
Kyselim uvažuje o 27TBFC/G.
Kdyby pánové douvažovali, tak můžem rovnou objednat.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

vzdyt vis ze mam tak na rohliky smile ale ty wavecory vypadaj z ty penize zajimave

(upravil Vaclav 17. 7. 2008 16:26)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Seas 22TAF/G 2x

(upravil juraj 17. 7. 2008 19:03)

Re: Hromadná objednávka z BMM

ahojte,

co si myslite o tomto sete?Oplati se to?
http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=5562

Re: Hromadná objednávka z BMM

...že to bude elektricky ojeb a 8" je na sub málo. Navíc to nemám zájem posílat na Slovensko. Objednávka skončila s Václavem.
Počkám na pány Jarouše, Kyselima a Chynu, jak se rozmyslí a zítra to znova pořádně proštuduju, jestli není někde zrada. O víkendu bych to rád uzavřel, rozpočítal (rozešlu lidem maily, kolik mi mají poslat) a v pondělí bych od Leonarda a Václava rád slyšel, že mi poslali peníze. Vás dva kluci neznám, takže musím počkat, až mi pošlete peníze předem. Jakmile dorazí peníze, objednám.
Einverstanden?

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

tak sme dohodlý smile lidi věmte taky něco, nejsou tam tak špatný cenya od checka sme už jednou něco bral, a dopadlo to v pořádku, tak se nebojte!

Web

(upravil Vaclav 17. 7. 2008 20:17)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Tak napiš kolik.A kam.

Re: Hromadná objednávka z BMM

CHeck: Ja sem se jenom ptal co je to zac.O nic sem te nezadal...

Re: Hromadná objednávka z BMM

nevím no ale 8" na menší subík do malý místnosti stačí, a co jsem tak koukal na Hypexy, tak to nejsou až tak ojebané zesy. Je to sice nejlevnější model, a ono si říká nikdy nebrat nejnižší modely, ovšem zase Hypex má poměrně slušné jméno.

(upravil Zorg 18. 7. 2008 10:15)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Checku, možná by se jim mohlo napsat i o ty Bčkový Daytony, stejně to vypadá, že ty sw musí objednávat, tak by vzali i ty kaloty. Ačkoliv ani v PE je nemají skladem [In Stock? No, due 7/31/2008 ]...
Ten měřící mikrofon mám pustit z hlavy? Měření je základ, ale 8.5k jsou pro mě už docela peníze leda ho kupovat nějak do placu...

Re: Hromadná objednávka z BMM

Dneska jim písnu. Taky spočítám, jestli todle bude 30Kg, nebo Zorgu něco necháš na papíře (připrav si co raději).
Na ten měřák bych se minimálně v první objednávce vykašlal. Až uvidím, že to od nich přišlo dobře zabaleno, tak bych uvažoval o objednání takhle drahý a choulostivý věci.
Todle není madisound nebo PE, objednávka je jednoduchá a může si ji udělat každý.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Ta platba za poštu je diskrétní po 30kg? Tj. když ti naváží 31, platíš jako za 60?

Re: Hromadná objednávka z BMM

jejich eshop se tak tvari... takze asi jo

(upravil mechanik 18. 7. 2008 17:28)

Re: Hromadná objednávka z BMM

neni tam nejaky reprák v dobréj cene na sub??,tých 10´´ alebo 12´´

Re: Hromadná objednávka z BMM

mechanik
http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=7108
nebo o torchu draší pérka
z levnějších daytony

Web

(upravil check 18. 7. 2008 22:14)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Vemte někdo ještě to poblikávající zboží za 1500 a dostanete na něj místo 10% dokonce 15% slevu. S hmotností se vlezem v pohodě.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Zapocitals i ten D modul? lol