(upravil sinclair 15. 4. 2007 21:35)

Téma: ARS1058

Čerstvý zážitek z dnešního večera. Mám na kulturáku jako monitory jen mírně pošolíchané ARS1058-přestříklé přímo na dýhu černým matem, rámeček původní, jen na něm není odznáček Tesly, ale plechové logo TANNOY. Výhybka po repasi, středové ARZ také, aby nedrhly a nekreslily, v pod kalotou ARV3608 je nacpáno trochu více mikrovaty /Akuver/ k částečné redukci rezonancí, jinak vše původní.
Přišel principál, donesl MD disk s playbacky, zaposlouchal se do toho a "teda ty Tannoye hrajou jak prase, já se v tom vyznám, mám doma aparát skoro za půl mega"..
Mezitím, co jsem dávil a kuckal, jsem ještě stačil z ARSek sundat rámečky a pak už se mnou principál mluvil jen stylem ano-ne smile

Edit: zapomněl jsem dodat, že jako monitorový zesilovač je tam opět jen mírně pošolíchaná TW140 /vyšší napájení, lepší filtrace, kapacity skládané, upravené kompenzace a pracovní body, velmi vybírané koncové tranzistory/,
ale je ve velmi hezké kastli s logem Crest Audio:-)
Ano, dělám si z lidí píču:-)

Web

Re: ARS1058

Ty seš magor, stejně smile Konečně jsem se tu zasmál.

Re: ARS1058

Takový znalce mám nejradši lol

Web

(upravil iMartin 15. 4. 2007 22:18)

Re: ARS1058

Takhle trápit nevinný a nic netušící lidi lol

(upravil sinclair 15. 4. 2007 22:49)

Re: ARS1058

A jaké z toho plyne poučení? smile

Web

(upravil premek_k 15. 4. 2007 23:11)

Re: ARS1058

... no že tomu Sinclaire rozumíš ... Jen tak mimochodem, co se dá udělat s tím AZS217, o kterém byla zmínka jinde,  že je na aukru ???

Re: ARS1058

nabuduce to natoc na kameru:)

Re: ARS1058

Jak prase jako dobře nebo špatně?

(upravil ondra Ch 16. 4. 2007 7:40)

Re: ARS1058

To věřím,že jsi ho nasral,tenhle druh lidí znám .Řekl bych,že z toho plyne ponaučení, jak velký vliv na zvuk má  logo vyrobce smile))

Web

(upravil sinclair 16. 4. 2007 8:40)

Re: ARS1058

Ale ono to vážně hraje dobře:)Ten TW dává asi 2x60/8 a ty ARS1058 taky nejsou špatné.
Jenže kdyby tam byl ten původní odznak Tesla a na kastli zesu bylo Elektronika TWnevímkolik, tak dotyčný akorát ohrne pysky...
Aha, Iridescente, už vím, co si o Tobě myslet. Jak prase znamená dobře.
Ty nerad vepřové? smile Ten nick má něco společného s iritací?

Web

Re: ARS1058

Sinclaire, to znaci dve veci
1) poladil jsi to dobre, takze to dobre hraje
2) potvrzuje to dokonale vliv psychoakustiky na urcite osoby.

Jeste jsi to mel pripojit CYSY a rict mu, ze kabely jsou za 1000Kc/metr z bezkyslikaty medi. tongue

Re: ARS1058

ja bych zadny ramecky nesundaval a za 150k mu to prodal smile