Re: Bednostmeláč

Hlavně ať se mým Shanům nic nestane smile smile smile

Web

Re: Bednostmeláč

Nebuj smile
Thales asi bude muset teda samotinký cajdat mhd sad
Snad to pochopí

Web

(upravil check 7. 7. 2008 22:17)

Re: Bednostmeláč

Ve středu od čtyř u mě. Všichni na mě mají číslo a adresu?
Pravděpodobně přijede i Dawsoo s 2p Monacor/Seas.
Update prvního příspěvku.
A pánové, jaký chcete žrádlo? Příspějete mi nějaký bakšiš, že? Pro skoro deset lidí to ze svojí kapsy už nedám.

Web

Re: Bednostmeláč

kuurvva, možná přijedu!

Re: Bednostmeláč

Checku, na žrádlo zajdem do knajpy, ne?

Web

(upravil check 7. 7. 2008 22:57)

Re: Bednostmeláč

Ztratí se čas, dobrý jídlo mají buď v nějaký číně, kde sem nebyl, nebo v pizzerii, která vozí až do desíti večer, takže můžem pizzu až pod nos. Za stovku sem se toho kola docela najedl a to já žeru dost, ačkoliv to na mě není vidět.

Web

Re: Bednostmeláč

Tak jsem pro pizzu. Kočičí drápy nemusím.

Web

(upravil dawsoo 8. 7. 2008 0:16)

Re: Bednostmeláč

Ahoj klucí po 100 letech... volal mi check (díky za pozvání Martine) a rád vás zas uvidím.... měl bych mít volno...pokud se samože nic nepo.... tak přijedu a vemu s sebou to co mi tu zbylo.... už jen Monacor/Seas projekt a jako druhý alexovy bedničky s P17REX+27TFC kerý tu má jen u mě schovaný = maj obyč vyhýbku myslím že slušnej průměr....ale ty první z projektu tam jsem se vyřádil více smile chtěl jsem z těch monacorů dostat max ve 2p...  Napište co by jste chtěli slyšeti a co ne...pokud bude velkej  zájem klíďo vemu nějak oboje s sebou... ale nečekejte zázraky ty se fakt nedějou... smile)) 

OT:
Máte ještě U mě nějaký repráky  (Fedor a Pepa Gavenda) tak mi prosím pošlete na sebe adresy já vám to pošlu hned balíkem zaplaceno je vše.... nebojte nezapomněl jsem na vás vše je v krabicích a já čekám kdy se ozvete chlapi... bohužel teď nemam moc času na HI-Fi takže se všem omlouvám že jsem tu nebyl,případně slíbil pomoc a nebyl k dispozici...

Není co dodávat...

Re: Bednostmeláč

Davide copak že všechno likviduješ? Někam mizíš?

Ondro nevím co do toho dávají ale já jsem v tý počernický číně spokojenej. A to že jsem šťoura. takže pokud se za poslední rok co jsem tam nebyl nic nezměnilo tak můžu jen doporučit. Pak tam jsou dvě pizzerky a z tý jedný mi chutnalo a z druhý ne. Ale nevím která je která protože já jsem tam pro to fyzicky nebyl. Vždy jsem si to nechal přivézt nebo jsem pro to někoho posla, případně se to bralo hromadně. Mají ale dost dlouhý dodací doby i když se to objedná dopředu.

Re: Bednostmeláč

Thales:
Né Ondro, nikam nemizím,jen teď delší dobu na hajfaj nemam skoro vůbec čas... jiná práce, jiné povinnosti a tak... smile)

Není co dodávat...

(upravil check 8. 7. 2008 23:26)

Re: Bednostmeláč

Trochu sem upravil místnost, zvukově je to o dost lepší, vizuálně je to sranda.
A máte pravdu s tím mým Technicsem, przní to vejšky. Nevím co budu dělat, až Jarouš odveze NADa, asi budu poslouchat raději nahrávky bez vejšek sad..

Web

Re: Bednostmeláč

Mirulu třeba vezme LMka. A věř, že to přehraje SPV100 smile

Web

Re: Bednostmeláč

To bys musel Ondro vzít trafo smile
Vždyť tam bude jinej zesík ne? Jaroušovo NAD je zesík nebo CD player. LMka si nechci upéct smile

Web

Re: Bednostmeláč

Já tajně doufám, že Jarouš vezme oba své NADy, CD i zes smile

Jestli by byl zájem, můžu vzít tuněný CD Technics a Grundig.

Jeden technickej problém: Rád bych se ještě dnes dostal domů... je to reálný?

Web

Re: Bednostmeláč

No já s tim počítám. Budeš doma do půlnoci smile

Web

(upravil Jarous 9. 7. 2008 8:16)

Re: Bednostmeláč

Zesilovač NAD, už je u Checka a opravdu hodně dobrý CD player dovezu, nebude to sice NAD(ten už se mi nechtělo brát, stačí že jsem na tuto akci vezl extra z jihu zesilovač), ale nechte se překvapit smile

Re: Bednostmeláč

Jarouši, jsi skvělý!

Mám pro prdel ty svý tuňáky dovézt nebo nebude čas?

Checku, byl bys tak moc laskav a změřil mi impedančku a TSka k ARN-150-73 / 8 nebo nebude čas?

Už se na tu akci těším!

Web

Re: Bednostmeláč

Klidně vezmi tuňáky, nakonec zvuk Technicse s NADem dohromady znám, tak jsem zvědavý na tu změnu po votunění !

(upravil Zorg 9. 7. 2008 11:37)

Re: Bednostmeláč

Prosím,prosím, vemte tuňáky i LMka (Mirulu)!!! wink Fakt by mě to zajímalo.

EDIT: přijedu někdy po 5.

Re: Bednostmeláč

OT  pak smáznu hele že budou fotky? Ani né tak lidí ale spíš těch vašich budek a ostatního audia smile