(upravil check 8. 7. 2008 11:57)

Téma: Bednostmeláč

Tak nějak se to sešlo, že u mě bude stmeláč s bednama.
Kde: Praha - Horní Počernice
Kdy: středa 9.7 od 16:00
Dřevo: fullrange (Jarouš)
2p: Seas (Mirulu), Seas (Check), Seas/Monacor (Check), Shan (Opamp), Seas/Monacor (Dawsoo)
3p: Tonsil/TVM (Mirulu)
subwoofer (Check)
Železo: NAD, Technics, Technics, Sony, M-Audio, Line6 TonePort UX1 tuned by Opamp
Bližší info e-mailem. Všichni jsou vítáni, bedny mají přednost, než pouze netopýři.
Předem upozorňuji, že program je nabitý, takže to chce koordinovanou činnost. Každý ať si sestavý pokud možno pouze jedno testovací CD.
Tel.: 736 639 663

Kdo všechno bude: Check, Jarouš, Mirulu, Opamp, Dawsoo, Thales, Klon, Zorg, Mongol, Franta, Michal
Pár lidí se sem ještě vejde.

Web

Re: Bednostmeláč

Jarouši, vezmeš NADa? Checkovu technicsovi nevěřím smile

Web

Re: Bednostmeláč

Když mu tam nebudete ubližovat, tak jo smile

Re: Bednostmeláč

Neboj, zalepíme mu všechny větrací otvory igelitem, abysme Ti do něj nenablili smile

Web

Re: Bednostmeláč

Na to se nedá nereagovat, podle sebe soudím tebe co...:-) Dobytku ! Původně jsem myslel to ubližování v rovině čistě technické, jako například impedance reprosoustav blížící se dvěma ohmům a ty hned takhle. BuBák smile

Re: Bednostmeláč

Já svoje vzít nemůžu protože se nemůžu dokopat k tomu abych je dal dopořádku ale to by stejně nikoho nezajímalo. A není to DIY.

Re: Bednostmeláč

Doufám, že napíšete recenzi wink

Web

Re: Bednostmeláč

Rýsuje se zajímavá akce.

(upravil Zorg 4. 7. 2008 1:38)

Re: Bednostmeláč

Bedny mám jen BIY (Bastled It Young), čímž se nehodlám chlubit. Tak co kdybych vzal svou Yamahu 659? Checkovu Technicsovi nevěřím smile Netvrdím, že 659 je něco extra, spíš ne, ale aspoň to můžem porovnat. Hlavně nevěřim dekodinku přes Wydle, můžem zkusit i co hraje líp z hlediska D/A převodu (nejvíc se mi vždycky osvědčilo hnát to digitálně z CD přehrávače nebo PC mechaniky rovnou do receiveru).
Určitě chci slyšet Also sprach Zarathustra v masteru od Velkého Boba. Vyberu pak nějaký skladby z toho jazzu, co jsme poslouchali, Checku, i s ohledem na sub, má to dobrou dynamiku. Pak mám pár věcí v záloze, snad seženu třeba Hladíka. Naposlouchám doma na AKR153 a na sluchadlách, abych přišel připraven smile
Jinak na DK bude imho stačit ta námořní bitva z Master and Commander. Nic lepšího jsem v životě neslyšel, alespoň co se detailů a prostorovýho mixu týče. A průlety dělových gulí nás, počítám, na tom 18" asi rozsekají big_smile Ono to teda taky dostalo za střih zvuku Oskara... wink Ale pokud někdo zná něco nadřeného, rád sposlechnu!
Kdyžtak můžu vzít ňáký kabely, mám asi 10m 2.5mm dvoulinky, kdyby ses Checku zas vymlouval, že nemáš čim připojit zadky cool; pak optiku (50cm).
No a snad se to povede a nebude nám tam zese někdo řezat flexou dlaždičky jako posledně lol

EDIT: objevil jsem zajímavý basy v Monkey Business:
http://img158.imageshack.us/img158/3470/mbwn7.th.png
Pak by se dala samozřejmě Bachovo Toccata.
Máte někdo najetýho Oldfielda? Někdo tu tuším psal, že občas tvoří dobrý zběsilosti <30Hz...

(upravil mirulu 4. 7. 2008 12:45)

Re: Bednostmeláč

Hmm, to by mohlo být supr, ale nevím, jak se to bude stíhat. Ondru jedu vyzvednout na třetí, pak ještě ke mě. A pak cesta z ruzyně až do d Checkovi. Nejdřív ve 4, spíš později

btw, beru svuj notes s Ondrou potuněnou zvukárnou, tak to přes PC taky nebude tak špatný, tak si vypalujte nebo na flešky.

Web

Re: Bednostmeláč

Ve tři se naloží Ondra a jede se, žádný poslouchání tam u vás na Západě nebude, abychom taky něco stihli.
Pánové budem ponocovat, nebo musíte bejt na večerníček zase doma?
Pořádně si připravte, co přesně chcete pustit, u filmů si napsat, v jaký čas scéna začíná. Klidně na papír, ať to frčí.

Web

Re: Bednostmeláč

checku, poslouchat u nás se BUDE. Mirulu to chce!

A já jsem už skoro postarší pán, tak prosím klidnější, příjemnou akci, žádný stresy smile

Web

Re: Bednostmeláč

toz doma byt nemusim, pritulkam se to snad nejak osvetli. v nejhorsim vzit spacaky a neco instantniho kofeinu, kdyby se slo spat az nad ranem smile

(upravil check 4. 7. 2008 16:12)

Re: Bednostmeláč

Já sem se takhle s Mirulem domluvil (icq).
Co se mejch zkušeností týká, tak každej vždycky pět minut hledá, co by si to vlastně chtěl pustit. Takhle ne, zapojíme Jaroušův zes a tvoje CDčko jestli budeš brát a bude se poslouchat, ne hledat co chci slyšet.

edit: Ale jo, notes vem, můžem taky porovnat zvukovky, když bude čas.

Web

(upravil mirulu 5. 7. 2008 8:46)

Re: Bednostmeláč

takže notes brát nebudu? To abych nějaký to cédo vysmahl

edit tak vemu no

Web

Re: Bednostmeláč

Musí tam být ty filmy?

Web

Re: Bednostmeláč

Taky si myslim, že to je zbytečný, je to bednostmeláč a checkosubo poslech. Jako nejsem proti, že se tam na ukázku na sub něco pustí, ale proklikávat film a říkat ... teď sledujte ... huuuuu ... ty vole 20 Hz ... hmm ... to mi přijde trochu mimo akci.

Web

(upravil check 4. 7. 2008 20:38)

Re: Bednostmeláč

Tak to necháme, až se bude připozdáívat. Bůh ví, jestli ten sub bude zrovna funkční, mám rozdělaných moc projektů (koupelna, kuchyň).
Pro všechny bude maximálně jedna scěna z Master and Commander, která asi minutu a půl a ta je fakt masakrální.

Web

(upravil Thales 5. 7. 2008 0:44)

Re: Bednostmeláč

Můžu se také svézt? Nebo budu sám samotinký cajdat přes celou Prahu?

Akorát mám určité pochybnosti že se dostanu ke tvorbě testCD. Stejnak tu nic krom skoro komplet Oldfielda nemám. Něco mám i v SACD nebo co to je (48KHz, 24bit) ale bohužel ne moje oblíbené skladby.

(upravil mirulu 5. 7. 2008 8:59)

Re: Bednostmeláč

Tak jestli narvu sloupy do kufru, aniž bych musel sklápět sedačky, tak ano. Podotýkám, že kromě sloupů tam  budou ještě moje 2p a ondrovo 2p. Na úhlopříčku by se tam ten sloup měl vejít. Druhej jedině na něj, tak by se to muselo nějak zabezpečit.

Nevim, jak ale na jízdu budou reagovat bedny složený na bok na sebe sad mam celkem strach

Ale přicajdáš alespoň ke mě smile

A jestli si budeš chtít poslechnout kompet ještě u mě, tak budeš muset přijít dřív než to začnu nakládat. Ve tři máme být u Ondry v Jenči. Cesta trvá tak 15 minut tipuju. Než se to naloží, tak abys tu byl nejpozději ve dvě, pokud bys chtěl něco chvilku poslechnout.

Web