(upravil AlesK 11. 9. 2008 15:13)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Pro zájemce o L26RFX/P !!! Avizuju, že po dokončení této objednávky budu mít volné rok staré a málo hrané 2, možná i 4 kusy L26. Kdo by měl zájem, dohodneme se. Chtěl bych za ně asi tak 3,5tis.Kč za kus   ales.kica(zav.)email.cz

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro se zatím neozval. Uvidíme, asi zpracovává objednávky.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

komu se mam ozyvat? Ja zatim kontroluji maily, pocitam atd. A s hruzou zjistuji ze den po uzaverce je toho o 2000usd mene nez melo byt. Prosim pohnete si, zatim se da jeste ledasco pripsat. Jak to bude spocitane tak vsichni dostanou maily.

Jak jsem to zatim tak narychlo ocihl, tak nemam mail od : Dr.C, Dusek a Zorga jsem zadal at mi to posle znova, mel tam ani ne polovinu pozadovanych udaju! A bohuzel neni sam, takova prace me nebavi, misto toho aby se s tim zase trochu hejblo, tak skoro stojime.


Takze se vsema od kterych jsem dostal objednavku, tak jsem nejak komunikoval a nebo jsem jen napsal, ze je jejich objednavka brana na zretel.

A omlouvam se vsem, ze zatim komunikace trochu vazne, ale cekam do patku az se O2 rozhoupe mi dodat modem. Zatim je to stale provizorka z mobilu...:(

(upravil junglist 9. 9. 2008 13:07)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro, já vím, třeba zrovna moje objednávka je ořezaná na kost. Náházej sem jako minule co se bude všechno brát a lidi se třeba na něco chytěj a rozkozkujou se tím unikátní položky. To je taky motivace.
Padám do háku, čus všem.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak tu L26 musim zrusit, poslu ted definitivni mail s objednavkou.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

sos má husté balenie, veľké krabice plné pukacieho bazmegu.... smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

pokud by to ještě šlo, odebral bych dva kusy Seas MCA12RC (H1304) 4.5" Coated Paper Midrange  $116, díky

(upravil Lukáš33 11. 9. 2008 20:36)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

2x 27TBFC/G (H1212) Aluminum/Magnesium dome
http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=795

2x L15RLY/P (H1141) 5" Aluminum Cone
http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=819

$235,5

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Mohl bys nám prosím Micro sdělit stav objednávky? Uzavřeno/neuzavřeno/odesláno/do kdy ... Díky

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Taky by mě to zajímalo jako Aleše...

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

No hele, je to takto: od uzávěrky mi každý den chodil aspoň jeden email, bylo taky dost změn, který se mi sice vůbec nelíbí, ale nenadělám nic.. Tudíž jsem si to nechal tak trošku oficiálně otevřené, v mailech je taky dost zmatek, někdo píše toto a tamto, dopisuje pak v dalším mailu.... No uvidíme jak se s tím poperu. Snad už si to nějak uspíším, a odešlu objednávku, pak se bude ještě čekat na reakci Madisoundu, to taky nebude hned. Však ono nám to neuteče.

Pistole: pořád ses nechytl?? smile

(upravil pistole 17. 9. 2008 8:15)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no chytl bych se ale myslel jsem, že je to už pas. Dneska se sejdu večer s dawsem tak dám kdyžtak vědět.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Dobře dobře, výborně. At s tím už trošku hnu.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ivo, je ještě možný něco přidat k objednávce?

Web

(upravil dawsoo 18. 9. 2008 0:11)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak jsem ještě přihodil aby to konečně mohl Micro objednati... tak chvátejte klucí dolar de nahoru!!! (myšleno ne na realizátory ale na ty co na poslední chvíli něco chtěj vzíti)

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Přidal si k objednávce Jarouše? Doufám, že jo a doufám, že teda dodržíš ohledně ceny, co si slíbil tongue.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Včera mi Ivo potvrdil přidání:
4x Peerless Exclusive 830884 - 8" woofer
http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1605
Checku: tímto jsme tedy celkově na 10ti kouskách...

(upravil check 19. 9. 2008 9:13)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak to budou muset na cenovku stačit tři číslice smile.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro: Tak jak?

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

dva tyždne po uzavierke a žiadne vyjadrenie? smile