Re: Hodina s panem Federmanem

Já bych mu dal co proto, ať si zkusí na náš gympl. V kabinetě fyziky jsem furt lol

Re: Hodina s panem Federmanem

Máte pěknou fyzikářku? Pak bych ty tvoje časté návštěvy kabinetu fyziky pochopil.

Re: Hodina s panem Federmanem

Ne, máme tam ale Pepika a hlavně Frantu, s nima je švanda.

Re: Hodina s panem Federmanem

Tak to už není ono. Taková pěkná fyzikářka, hmmmm ...... wink

Re: Hodina s panem Federmanem

My jsme měli fyzikářku pěkně vostrou svini. Takže raději nepřipomínat.

(upravil babakus 12. 8. 2008 22:27)

Re: Hodina s panem Federmanem

Tak my měli na fyziku blbýho komunistu, ale ten byl rudej až na prdeli. Zato baba na ekonomiku... 35 let, bývalá gymnastka, akorát trochu namyšlená, ale to se dalo zmáknout kurňa jak my trpěli na hodinách, když se ohnula pro spadlou křídu wink http://arkansoos.howto.cz/smiles/bf.gif http://arkansoos.howto.cz/smiles/bo.gif

(upravil sinclair 13. 8. 2008 10:08)

Re: Hodina s panem Federmanem

Za mých školních let, v době hluboké totality to bylo u nás na základce jak Sodoma Gomora. Mladý tělocvikář /tehdy tak 24-25/ mrdal jednu naši spolužačku, už na začátku devítky jí bylo patnáct, takže...
No a docela hezkou chemikářku, spolužačku z pajdy toho tělocvikáře zas pigloval můj vrstevník z vedlejší třídy, co v osmičce propad kvůli neomluvenejm hodinám a nedostatku klasifikace..:-)Bylo to veřejné tajemství, ale jen do té doby, než říďa vlítnul kvůli jakési ptákovině k té chemikářce do kabinetu a mladej jí tam zrovna čechral peří na stole smile Ututlali to, ani na okres se to nedostalo, na konferenci prý řekli, že je to sice vysoce neprofesionální a neetické, ale můžou jim podle zákona hovno. Tohle se stát dneska, tak vylítne půl pedagogického sboru i s ředitelem a ještě budou potahovačky se soudy. Dřív se to tak nějak nebralo smile
A jestli tamtamy nekecaly, tak ten propadlej spolužák si prý tu chemikářku po nějakém čase vzal smile Happy smile Ono se ne nadarmo tady na Moravě říká, že dobrá kunda utáhne víc, než dva páry koní smile

Web

Re: Hodina s panem Federmanem

Moje žena taky vyučuje fyziku a matematiku, no a když si chcu vrznout, musím si podle nějakých empirických vztahů dobře promyslet, abych nenarazil na přírodní zákony big_smile

… jo a sluchátka musím sundat z uší, abych neurval kábl; bezdrátová ještě nemám big_smile

Re: Hodina s panem Federmanem

Ty kaňoure lázeňský, ty tu budeš psát o kamarádech a dozajista jsi byl ve všem namočený až po uši. Nebýt těch švrláků cos měl v ušách zapichlé tak jsi tam zahučál celý. S naším fyzikářem jsme v hodinách chlastali slivovicu. Jako plato nám výborně sloužila AZS 215-ka, kterou jsem loni ze školy získal, repasoval a i díky výše zmíněnému mistrovi-kaňourovi už slouží svému účelu.

Re: Hodina s panem Federmanem

tak ono se děje leccos i dneska ale nesmí se to proláknout jinak následuje to co psal Sinclair. Také o pár případech vím. Fyzikářka byla sice blbá ale zato jsme měli zajímavou angličtinářku. Bohužel pak musela odejít a my jsme si pak dělali srandu ze spolužáka že kvůli němu. A pak nám tam místo ní nasadili takovou hustou babu co chodila celá v černé leštěné kůži jak ze sádlo máslo salonu ale ta byla blbá jak...

(upravil opamp 13. 8. 2008 16:50)

Re: Hodina s panem Federmanem

Nemáš na ni kontakt?
smile

Web

Re: Hodina s panem Federmanem

sendy,sinclaire davejte si bacha!  ten chuj na vas podal trestni oznameni!! big_smile

Web

Re: Hodina s panem Federmanem

Koukám že ten chudák neni jen dement, ale i práskač roll

Re: Hodina s panem Federmanem

Pod slovem práskač si představuju někoho, kdo donáší ostatním bez toho aniž by o tom ten dotyčný věděl. Tohle se mi zdá férové jednání. Ukáže se, že členové Audiowebu se nedopustili žádného přestupku a v Rožnově se holt bude muset celá tahle akce zacálovat. smile

Re: Hodina s panem Federmanem

Jo a von se ničeho nedopustil, že jo?  Ach jo.

Re: Hodina s panem Federmanem

Podávat trestní oznámení kvůli tomu, že ho někdo poslal párkrát doprdele za šíření těch jeho zvráceností je fakt směšný lol Ten musel za svých školních let dostávat pěkně přes tlamu a následně žalovat u své paní učitelky smile

Re: Hodina s panem Federmanem

však je to uplne vsude me taky lidi nadavaji ze jsem pica,kokot a  podal jsem na ne trestni oznameni ? big_smile
vdit je to nejvetsi picovina Federmann je fakt chuj.

Web

Re: Hodina s panem Federmanem

Drobek, ale ty máš šancu po puberte sa z toho ešte dostať, tak to ber športovo. Ale on je už stratený prípad.

Re: Hodina s panem Federmanem

big_smile:D

Web

Re: Hodina s panem Federmanem

Tak už vím co (nebo koho) Verne v přeneseném slova smyslu myslel ve svém díle "Vynález zkázy".