Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 5)

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 82]

(upravil pistole 28. 5. 2008 21:43)

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Tak hoši kdo nám tu rozpoutá pořádný flame ať jsme tu jako na lopuchu .
Kurňa kde se fláká Machalík....!??

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Ten tu neni... nebo jo?

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Ale do toho flamu by určitě rád přispěl smile

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

MethMan

je to poznat především ušima, a proto, že se vše v signálové cestě sčítá.

Web

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

N.A. napsal:

Jinak souhlas s tím, že toto sem nepatří, je to prezentováno jako jednoznačně komerční produkt. Mě sem mé bedny ani nenapadlo dávat.

N/A, já si naopak myslím, že by jsi mohl Lucidy s klidem vystavit. Protože, jak píšeš na svojem webu, nevznikly prvoplánově pro komerci ale pro tvoje uspokojení. A kdyby se komukoliv tady naskytla šance si na bednách něco přivydělat, tak to bere všema deseti, to je jasný smile

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Pánové, zklamu Vás, ale žádný flame jsem opravdu neměl v úmyslu. Proto už se nebudu vyptávat dál.

Dík za odpověď N.A.

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Měl bych zde tedy předvést můj projekt- co na to moderátor?

Web

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Samozřejmě, že komerčky ne. Nikdo mi ještě neřekl v čem je tohle komerčka.

(upravil check 29. 5. 2008 17:46)

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Když jenom neopíšeš reklamní papír, ale zveřejníš výhybku, fotky vnitřku, konstrukci ozvučnice (quis viď? smile), výhybku, měření, popis dolaďování...
Podle mě to má smysl zveřejňovat i u takové homemade komerce. Koneckonců, kdo tomu rozumí, ten si repro postaví sám a kdo ne, toho ohromíš informacema, na který ostatní kašlou. Nikdo to podle mě kopírovat nebude, nedovedu si představit "nadšence", co do bedny za 120k dá 10" uzavřenej basák smile.
Pro klid duše a obranu proti a české "vynalézavosti", se dá ta konstrukce někde registrovat, nebo tak něco...

OT: Hrálo to fakt dobře, jenom ten basák (asi jiný) by chtěl BR. Je možný to ještě někdy přijít pochválit smile?

Antonio: Byl bych rád, kdybys, pod podmínkou výše napsaného, projekt uveřejnil.

Web

(upravil lada 29. 5. 2008 18:19)

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Antonio: třeba tohle

bočné steny sú potiahnuté fóliou - imitáciou dreva (na požiadanie dýha)

- cedulka nad terminály evidentně počítá s výrobou dalších kusů
- cena je včetně zisku (materiál i případná odměna truhláři atd je IMO nejvýš poloviční)

Čili jsi jim tu zveřejnil reklamu smile (i když reálně vzato prostřednictvím diy webu sotva uloví zákazníka).

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

No ale teda neměl do naleštěný komerčky strkat ty sračkový kondíky a jako NA tam měl navat Kundorfy smile

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

A japa že se poznají sračkový kondíky Františku ??

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

http://audioweb.cz/vase/shelbynator1-01.jpg

To Ti přijde normální strkat do výhybek?

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Mě se ten projekt líbí. Hlavně design - já bych se tedy nestyděl si něco takového postavit do obývasu. Shelbynatore, máš tátu šikulu smile.
Vzhled a zpracování (až na tu tapetu) má u mě za 1*.
Pro ten zbytek platí všechno, co už bylo řečeno. Hlavně ta cena je přepálená, a když už bych chtěl vysolit takový balík, neexperimentoval bych a nechal bych si stavbu navrhnout a následně změřit a doladit - obvzlášť, pokud bych to hodlal opakovat (ať už třeba z komerčních důvodů).

Ty výhybky jsem už někde viděl...
http://www.audium.sk/vyhybky_cievky_sk.htm

OT:
N.A. Docela mě štve, že jsem se letos nedostal na Hájend a neslyšel jsem ty Tvoje bedny. Byly tady ve fóru velice dobře hodnocené.
Možná by ses při vší skromnosti mohl pochlubit i těmi krásnými zesilovači, cos postavil. Diy-ampy tu mají taky svůj thread.

Web

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Pozor na umístění cívek, takhle se budou vzájemně dost ovlivňovat...

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Bravo všímavý fedore smile To nám vnáší do kauzy "výhybka" nové světlo. Třeba Michal zjistí, jestli má Audium s tímhle projektem něco společného.

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

check napsal:

Nikdo to podle mě kopírovat nebude, nedovedu si představit "nadšence", co do bedny za 120k dá 10" uzavřenej basák smile. OT: Hrálo to fakt dobře, jenom ten basák (asi jiný) by chtěl BR. Je možný to ještě někdy přijít pochválit smile?

Checku dovolím si vybrat kousek z tvého příspěvku a nesouhlasit s tebou, je to především otázka preferencí, já jsem jeden z těch, co zvuk BR nemusí, připadá mi nepřirozený, tak že uzavřenka, nebo dipól je zase řešení pro mne.

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

A slyšels Jardo i nějakej dobrej BR, ideálně s 15-18" reprem? Já jo a změnil jsem názor.

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Check
Vyhybku bych vážně nezveřejnil.
Co se Ti nezdá 10“, nebo uzavřená skříň? Koukni třeba na Dynaudio  Confidence 5, -8“ basák a stály 280.000,-měly velký úspěch, prodalo se jich plno. Mě jde o přesnost a čistotu a ne o basovou masáž, proto tento basák a v uzavřené skříni. Krom vyložených basomilů co chtěj doma zvuk jak při koncertě přes PA, si ještě nikdo na nedostatečnej spodek nestěžoval. Navíc málokdo si domu může postavit 150l almaru. Nezapomínejme, že nejdůležitější jsou STŘEDY! Ale je pravda, že ještě před 15 lety mě zajímaly taky hlavně basy smile



Fedor
Umístění cívek- dobrý postřech. Kondy jsou to mizerné, tak k Tesláckejm měničům do nejlacinějších beden, k tomu ta dělička 1.550Hz -je to z tohoto hlediska vážně mimo.

Výstava-příští rok budeš mít s největší pravděpodobností další možnost.

Web

Re: Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

jaký Franto?

Web

Příspěvky [41 až 60 z 82]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » Shelbynator (Seas L22RN4X/P, W15CY001 a Vifa XT25TG30)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£