Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 40]

Téma: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Mám možnost koupit tento zesilovač slovenské výroby a potřeboval bych vědět jak je na tom tento zesilovač s kvalitou oproti značkám hollywood a tak podobně čínskejm šmejdům a jestli jse ho tedy vyplatí koupit...předem díky

(upravil sinclair 22. 5. 2008 9:40)

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Je to vynikající profesionální zesilovač. Kupuj ale pouze neopravovaný a nenech se napálit. Tyhle zesilovače, jsou-li neodborně opravované nějakým debilem, odcházejí.

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

ok diky moc mno mam ho moznost koupit starší kousek za 2500kč tak se ho budu muset poptat v jakem stavu je....

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Za ty peníze... buď majitel neví, která bije, nebo naopak moc dobře ví a rád se ho zbavuje lol

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

mno tak sem se asik nechyl ojebat kazdopadne zesilovac muzu nechat vratit ..ale nasel by jse tu nekdo kdo by mi ho opravil je problem v tom ze kdyz ho napojim na mix a bedny tak mi nehraje basy a vynechava a navic mi to jednu bednu odpalilo...vim ze popis je strucny jen se chci zeptat jestli se to vyplati opravit a prominte ze pisi bez hacku atd ..pac nam to ve skole nejde tak diky oc za kazdou odpoved ..popripade sinclaire pokud by jses na to citil tak bych ti ho dovezl i domu a ze bys ho omrkl co a jak popripade mi tu nech cislo??diky moc

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Jaký je to naprosto přesně model, písni i výrobní číslo (mrknu, jestli o něm nevím) a chtělo by to pořádné fotky zevnitř.

Web

(upravil sinclair 2. 6. 2008 12:08)

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

No, tak stalo se přesně to, co jsem čekal. I přes varování mě a Sendyho jsi ho koupil.
Dopadne to tak vždycky, když se nějaký debil snaží ušetřit na odborné opravě, rejpe se v tom sám a napere tam materiál z GME či jiný nonamy.
Teď zbývají dvě možnosti. Buď zesilovač vrátit, nebo nechat si ho a nechat ho opravit odborně. Což může znamenat i investici přesahující nějakých osmnáct stovek - je totiž nezbytně nutné odsud vyházet všechno, co tam nepatří a namontovat naopak to, co tam patří a ve značkovém provedení.
Láďa Bunta při výrobě těchhle zesilovačů značkový materiál používal, konstrukce je tomu přizpůsobena a pokud to někdo osadí nějakým fake materiálem, dopadne to ve 100% případů blbě.
Zesilovačů BVAudio jsem opravoval už několik, ovšem VŽDY se jednalo o chyby či závady vysloveně způsobené majitelem, nikoliv konstrukcí zesilovačů. Např. asi ve čtyřech případech to byly uvařené zesilovače díky zaseklým či bordelem ucpaným větrákům.

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Mám BVPA1000BM z roku 92, Leoš ho zná smile a nemůžu mu cokoli vytknout.....původní osazení KD15003 Ghíí..

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Já tady mám taky jeden fantastický kup, BV1000, krabice zprohýbaná, rezavá, dodřená a poleptaná (hasící pěna ??). Jedna deska konce je propálená na několika místech totálně skrz, druhá deska je nahrazena špatně udělanou stavebnicí Sewecom a trandy na drátech na původním chladišti. Jediné, co půjde dál použít jsou knoflíky vepředu, kondy zdroje a trafo.

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Tak do vnitřku jsem koukal nějaké viditelné poškozeni desek tam není na koncích je to osazené Motorola MJL 21194 CX 9632 že by jse v tom někdo rýpal to taky nevypadá jinak bývalý majitel mi říkal že rok výroby by měl být kolem roku 2000 výrobní číslo jsem nikde nikde nenašel tak nevim...každopádně kdyby vyšla oprava do 2000-2500kč tak jsem ochotný to dát někomu zpravit tady zvás aspon budu mít jistotu do budoucna ..Bývalému majiteli ještě napiši páč říkal jinak že to mám poslat zpět ale zase je mi líto tak dobrého kousku se ho zbavovat kdyby šel opravit ...tak kdyžtak kdyby na to měl někdo chut se podívat ??tak bych mu to i hodil domu ale zase někdo pobliš zlínského kraje klidně bych tam i počkal a aspon by jste mi řekli co a jak ??tak kdyby se někdo ochotný našel byl bych rád ...zatím díky...

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Poly
A čo keby si to poslal rovno k nám? Hlavne nech sa v  tom nikto nevrta, nie je nič lepšie než zničené plošáky s odlúpnutou fóliou...Na 95% tam konce vadné nebudú.

(upravil Poly 2. 6. 2008 18:46)

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Ok to by nebyl problem ale potreboval bych to co nejrychlejc a jeste u vas at to neni strasne velka palka??jinak mi napiste na email adresu kam to mam poslat atd a domluvili by jsme se jestli by to slo byl bych rad ...zatim diky a jen tak odhadem vim ze je to tezke ale priblizne cenu kolik by stala ceho vymena...a kdyby to nebyly vadne konce by bylo nejlepsi...


ale aby mne to s postou nevyslo na nehoraznou sumu...:(

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Adresu máš přímo na webu, BV je Láďa Bunta, přímo výrobce toho zesilovače a majitel firmy BVAudio...
http://www.bvaudio.sk

Web

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Při produkci mi odešly v BV AUDIO CF 1000 BM koncové tranzistory MJL21193 /4 je možné je vyměnit za stejné v amaterských podmínkách

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

To by bolo prvýkrát za 13 rokov, čo by niekomu odišli CF1000 konce  MJL (okrem pokusu o opravu náhradou spálenej poistky drátom..). Takže vadné asi budú len  budiče (odpojiť budiče a skontrolovať samotné  konce) , po ich výmene (len za originál IR!!!) je nutné nastavenie kľudového prúdu, skontrolovať "okolie" budičov a iné veci, lepšie je to zveriť niekomu skúsenejšiemu.

(upravil honza sm 16. 11. 2010 21:44)

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Toto se stalo při výpadku sítě po dobu asi 30sekunt prostě probliknutí při kterém stačili odpadnout stykače pro stmívače.
Měřil jsem zatím jeden ten má proražen přechod B C pojistky tam jsou 6,3 A a jsou všechny 4 spálený.

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

"Měřil jsem zatím jeden ten má proražen přechod B C "
A boli pri tom meraní odpojené budiče?? Pretože prerazený , pripojený budič skratuje prechod B-C. Ak odišli rovnako obidve strany, tak tam muselo byť vysoké prepätie , výpadok nič také neurobí...Najlepšie bude poslať koniec k  nám.

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Tranzistor jsem měl odpojený dobu toho výpadku jsem špatně napsal nebyl ani sekundu jen zakolísání . nakolik byste odhadoval cenu opravy a na jakou adresu bych  to měl poslat .

(upravil e-man 15. 11. 2010 16:44)

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

2 Honza Sado Maso - pomůcka - ty stykače ( neživotné ) vypadly ( logicky ) . Tvůj psaný projev je hrozný , ale nepřekvapující .:cool:

Re: Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

honza sm
Cena sa dopredu odhadnúť nedá, keď neviem, čo je tam skutočne vadné. Adresa je tu, http://www.bvaudio.sk/Adresy.htm

Příspěvky [1 až 20 z 40]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač BV AUDIO-CF1000 BM aneb jaky mate na nej názor

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£