Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

Zlatý ručičky, perfektní zpracování, vypadá to skvostně, ALE:
1) Je to DIY a tak se mi nelíbí myšlenka něco takhle přímo okopírovat, chybí mi tam trochu vlastních nápadů
2) TVM 

Přesto dávám za 1, protože zpracování je prostě fantastické a toho času, peněz, dřiny...

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

moc pekna prace. Jak probihalo lakovani, prosim? Brousil jste po kazdem lakovani, nebo až konecne brouseni a lesteni?
Jake znacky laku? Slo by dat vice informaci o technologii nanaseni? Diky

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

Lak i černá barva je polyuretan (pololesk). 10 vrstev štětcem,asi po třech vrstvách broušení pod vodou.Leštění klasickou zelenou pastou pro kovy. Ale pozor :  leštilo se to kvůli vyrovnání laku, aby byl povrch krásně hladký. Ne na lesk. Tento lak není určen k leštění.Na to by se spíš hodil např. olejový lak, ale to už zřejmě není sranda.

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

cauec..muzu mit dotaz jak jsi udelal to prekryti reproduktoru? (myslim to, kde normalne je pruzvucna tkanina..z ceho je to delane ?

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

mam dotaz na majitela: ohladne zvuku, ako ho hodnotis s odstupom casu? je to dobre? preco si volil 4ohmove ARNko 150? a kde sapohybujem deliaca frekvencia vyhybky?

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

jofi, mu napíš na mail, takto sa odpovede asi nedočkáš smile a snáď deliace frekvencie si spočítaš http://audioweb.cz/vase/kany1-01.png smile

Web

Re: Kany (TVM ARN-150-03/4 a Beyma T2010)

Kubik:   Překrití jsou gumičky opletené tkaninou,napletené v držacích z překližky. 
Jofi:      Se zvukem sem spokojen,problem je že nemám s čím srovnávat.Múžu jen říct,že oproti ARVéčku a univerzalní vyhybce je rozdíl slyšitelný a mnohem jemnější.
Dělící kmitočet je na 23OOHz. 150/4 jsem měl doma,tak sem to tam dal.