Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha RX-V 463 B

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 37]

Téma: Yamaha RX-V 463 B

Vlastním stereo zesilovač yamaha, z důvodu realizace DK budu muset pořídit nějaký ten reciver.
Nechci do toho narvát moc peněz, takže o aktivním subu (ala aldax) si můžu nechat zdát a
navíc dát ten zes dohromady bych se raději nepokoušel.
Chci se poptat jestli utáhne tento http://www.nakupunas.cz/av-receiver-yamaha-rx-v-463-b/  receiver
a slušně vybudí posavní sub s 12LX60, díky

Re: Yamaha RX-V 463 B

co od toho můžu očekávat??? Jenom mně sprdněte smile

Re: Yamaha RX-V 463 B

co to je "posavní sub"? nechceš si teda koupit hotový modul? nemusí být třeba od aldaxu, já budu kupovat k labině Dayton SA240-B 240W
http://www.partsexpress.com/pe/showdetl … 80#reviews
moho by to vyjít na +-4000,ale doba dodání nebude dva dny...

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

No hlavně si dej pozor na to, aby to těch 240W mělo, to chlazení i rozměry na to totiž vůbec nevypadají. Není náhodou těch 240W nějaký jejich "peak power"? Jestli ano, tak reálný výkon bude tak polovina.

Web

(upravil chyna.cz 1. 5. 2008 10:20)

Re: Yamaha RX-V 463 B

no uvidíme, alespoň to budu mít bez práce, neumím si představit, že budu schánět všechno sám, Xpoštovných,x scháněk,x peněz navíc,x,x,x,x.
i kdyby to mělo nějakých 90W, tak si myslím že v mojich sousedských podmínkách to bude až až.
jinak chladič má přibližné rozměry 22cm na13cm a žebra jsou dlouhá necelý 4cm

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

Kdysi tam měli v nabídce i ten modul co mám já http://img129.imageshack.us/img129/7951/dsc0811hi3.jpg  Byl "dražší" než ten co chceš Ty a nebyl to žádný zázrak. Ale ten co chceš, nějakých 50W možná bude mít wink

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

co bych za tu cenu taky chtěl, viď smile

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

jsou ještě nějaké možnosti čím osadit Sub na způsob připojení repro a hotovo, nebo je člověk odkázán pouze na skládačky.
Je škoda že aldax nedodává i komplet sestavený modul atd. V takovém případě bych do něj šel

Re: Yamaha RX-V 463 B

Ano? Dal bys za subwooferový modul 250W sin/4ohm skoro devět tisíc?

Web

(upravil chyna.cz 2. 5. 2008 13:26)

Re: Yamaha RX-V 463 B

neprodávají se zesilovače třeba ve stereu který jdou zmůstkovat, nebo jednokanálový zesilovače pro suby? nemyslím sub monul, ale klasickou bednu
mezi profíkama sem našel za přijatelnou cenu jen
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=88648
chtělo by to bazarovej kousek třeba
nevíte, jestli jde subsonic naladit třeba na 22Hz místo předem nastavených 30Hz?

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

Já jsem dal smile

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

tak asi na to prdím, pořídím si nejspíš něco hotovýho(DIY), nebo to Tapco, ale s cenou přez 7 jít nechci, i tak je to na mě dost...

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

Výborně!

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

To Tapco je lacinej šrot, který se navíc na sub ani moc nehodí, nehodí se na něj dokonce ani QSC RMX850.

Web

(upravil chyna.cz 3. 5. 2008 13:00)

Re: Yamaha RX-V 463 B

kua do pitche,  tak na to kakám, labina se bude válet na skříni.
když hold jediný nejlepší je aldax a na SPV250 nemám a SPV 100 k labině je zbytečný, tak nemá cenu s ní nic stavět.

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

Proč je SPV 100 zbytečný? Pořád lepší než komerční šunty.

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

nebudu dávat k repráku,kterej snese nějakých 200-300W zes s 100W. to to rovnou můžu nechat na jednom kanále od receiveru

Web

Re: Yamaha RX-V 463 B

No tak asi nechceš srovnavat 100W vykonu z receivru se zkrelením 0,7 se zesem od aldaxu kde máš ten samý výkon ale na zkresu 0,1 ne?To ti netrklo ani to že u Yamahy máš  při vykonu 5*105W odběr max. 240W a u Aldax 100ky je třeba trafo na jeden kanál 120VA,je to jak porovnávat jabko s hruškama.Zeptej se Pibiho jak mu jede tahle Aldax 100 s 12palcovou Bayemou a pak suď.

Re: Yamaha RX-V 463 B

no tak to zkreslení je snad jedno ne? údajně to na basech do 3% skreslení nepoznáš smile a lepší než utrácet třeba 6 za 100W zesík to radši oželím nějaký ten watt a mrdnu to na jeden kanál na receiveru.
ještě se tu vyskytla nabídka koupit SDA500 za dvojku. ještě si to rozmyslím, ale zatím to vypadá spíš že jo... ale bude s tím sraní do kterýho se mi 2* nechce...

Web

(upravil little 3. 5. 2008 18:54)

Re: Yamaha RX-V 463 B

Činitel tlumení je v Tvém případě tím nejlepším argumentem. V tomhle ohledu je reciever něco trochu jiného než SPV100vka.

Příspěvky [1 až 20 z 37]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha RX-V 463 B

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£