Téma: Ultralevný PA kompakty

Už asi 5 let uvažuju o stavbě nějakejch PA kompaktíků a teď mě něco praštilo přes nos...

Megaton EMC121 - http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=88947
Osazenstvo: 12" Ciare COD + 1" Fane CD125 + FH238
Cena za repro: 1131 + 800 + 316 = 2247 Kč

K tomu:
2x Neutrik NL4MP (speakony) - 100 Kč
Adam Hall 8708B (miska) - 39 Kč
Adam Hall 3405 (ucho) - 157 Kč
4x Adam Hall 4906 (nožičky) - 32 Kč
Adam Hall SM702 (hnízdo) - 119 Kč

A jsme na 2694 Kč na bednu.

Ještě přidat dřevo - DTD, OSB... (cca 500Kč), koberec - lak (cca 250 Kč), mříž - tahokov (cca 250 Kč), výhybky (cca 1000 Kč), šroubky, matky... (cca 150 Kč) - to vše by se dalo počítat pro pár beden, takže cca 1075 na bednu.

Takže celkem velice přibližně 7500 - 8000 Kč za pár PA reprobeden!
Ochcávači to můžou ještě o litra stáhnout smile

Další adepti na místo středobasu: Eminence Delta 12, PD 12-150.

Re: Ultralevný PA kompakty

Franku na co to bude sloužit? na DTD bych se vysral, mě MDFko na ty moje vyšlo na 600 (jedna bedna). bude k tomu aspoň někdy v budocnu sub?

Re: Ultralevný PA kompakty

Já vubec netušim, jen mě to prásklo přes oči. Ani nevim, jestli něco takovýho budu stavět smile

MDF je na PA těžká!

Re: Ultralevný PA kompakty

myslim že DTD neni o moc lehčí... u malelejch satelitů bych v tý váze zas neviděl takovej průser... můj názor radči malinko těžší než aby se to zachvíli celý omlátilo...

Re: Ultralevný PA kompakty

To se ještě uvidí... Jednu drapneš do levačky, druhou do pravačky a jdeš smile

Re: Ultralevný PA kompakty

to mi nedělá problém ani s těma mejma z MDF... ale já jsem sportovec denně taham 20 kilový sjezdový kolo do kopce.. a dřu v posilovně tongue až budu mít čas tak to kliďo hodim na váhu kolik to má

Re: Ultralevný PA kompakty

Mna moje EM D12 a D210Ti vysli dokopy 2ks na cca 9000Sk co je cca 7-7500Kc... smile

Web

Re: Ultralevný PA kompakty

Jednu do pravačky druhou do levačky ... kabeky kolem krku ...zes na hlavu ..a už se frčí...ozvučovat..třeba výroční schůzi zahrádkářů.....   smile

Re: Ultralevný PA kompakty

Zes do báglu... Přesně tak to myslim smile

Re: Ultralevný PA kompakty

Franku-pronajmi si nějakou louku a  "ukaž to těm technařúm"  ...:-)

Re: Ultralevný PA kompakty

Já ten "článek" nesepisoval pro sebe, ale pro někoho, kdo si chce postavit levňoučký PAčko. Letos ani v příštim roce nemám prachy, protože dávám dokupy ty aktivy, preamp na kytáru a tak dále... smile

(upravil Petr03 13. 5. 2007 22:21)

Re: Ultralevný PA kompakty

Lákavé kompakty, odladěná výhybka je na www.profirepra.cz. Jaký by jste doporučily objem pro ten Ciare / mám dojem že dle Huberta  35-70L / a rozměry BR? Moc jsem toho o tom Ciare na netu nenašel. I kdyby, s výpočtem nemám zkušenosti.

Re: Ultralevný PA kompakty

Zeptej se na prodance na jeho TS parametry, pak Ti to klidně odsimuluju.

Re: Ultralevný PA kompakty

no,presne neco takovyho sem potreboval!!!!dikes za tenhle odkaz!ale chtel jsem se zeptat,jak je to s tema Ciare reprosema?je to pouzitelny do beznyho provozu?myslim to tak,aby mi to za mesic kamos,kterymu budu ty bedny delat,neomlatil o hlavu...jinak on to chce na hlas a me se asi nejvic zamlouva tohle:

http://www.profirepra.cz/mereni.php?s=43

no a este asi nutno rict,ze mame k dispozici cca 8000 na komplet obe bedny,ale DTDcko si zajistuje sam,takze to v cene neni...
myslite,ze tahle kombinace by byla pouzitelna?

Re: Ultralevný PA kompakty

Nějak jsem nenašel, co ten box umí.

Web

Re: Ultralevný PA kompakty

Asi bych radši použil jinej basák... Snad Deltu 12. PD 12-150 má dobrou citlivost, ale nezabasuje a COD je málo citlivej...

Leošu, hrát smile

Re: Ultralevný PA kompakty

Nevím, to COD se mě fakt nějak nezdá.

Web

Re: Ultralevný PA kompakty

To vím taky vole, nenašel jsem víc údajů k té bedně-Ty jo?Kdo to Ciare opraví, když se posere? To je talijánský, nebo čí výrobek?

Web

Re: Ultralevný PA kompakty

Nevim.. Taky se mi to nezdá. Delta je jistota a neni o moc dražší.

Víc údajů asi néni...

Re: Ultralevný PA kompakty

no,tak sem to zhodnotil a asi vazne bude lepsi pridat par korun a jit do delty...