Re: kombo k baskytaře

Dneska jsme hráli venku. Bez subu ani rána. 15" a 1" driver ve stereu bylo prostě slabý. Když už se bavíme o zvuku kapely, tak já nemám moc v lásce tzv. kapely uřvaný - za každou cenu chtějí, aby to bylo co nejvíc na hlas. Zvuk pak řeže do uší a člověku v nich pomalu píská. Jo, může to být nahlas, ale v jistých mírách. Nejlepší je, když se dá do jakýhokoliv nástroje zaposlouchat.

Web

Re: kombo k baskytaře

BlackRider: Tak to mi nevadí "nahlas", ale musí to být v rámci možností aparatury. Včera jsem byl na takové vesnické akci a tam hráli tak, že to až chrchlalo. Po pěti pivech už mi to bylo jedno smile
Některé styly se nedají hrát potichu, bo to pak nemá žádný drajv.

Re: kombo k baskytaře

Jo, ale než jít na koncert, kde musim mít špunty v uších, aby se to vůbec nějak dalo, tak to fakt radši nic... hmm Některé kapely mě připadaj asi tak "příjemný", jako zvuk cirkulárky... Zkus řezat 2 hodiny v kuse na cirkuli, jak se Ti to pak bude líbit...? lol Takovej pocit mám z velkého množství menších akcí venku... Na skoro všech ročnících Radegastu jsem byl a poslouchatelné to bylo (teda většina), ale Havířovské hornické slavnosti humus počínaje náplní programu, konče co jak nejvíc dos**** zvukem... Jediné slavnosti tu byly o něčem, když tu byl Olympic v rámci celodenního vstupného za 30,- tak to jsem si nenechal ujít, ale od tedy to stojí za ho... Na Radegastu tušim letos taky nebylo nic moc teda oproti předešlým skvělým programům třeba s Yo Yo Bandem, nebo Těžkej Pokondr, Team revival atp...

Re: kombo k baskytaře

Viper: Ostravar slavnosti jsou v cajku. Včera tam byli Horkýže Slíže, Support Lesbiens, Divokej Bill, Buty a pár sraček (Anna K, Petr Bende). Pak tam týpkovi někdo nožem podřízl krk, najelo hafo beng & dvě sanitky, okolo furt samé bitky, tak jsme jako mladí najebaní šli radši dom smile

<KONEC OFFTOPICU>

Re: kombo k baskytaře

Co to udělá, když Deltu 12 dám do 38l bedny s BR laděným na 69Hz (podle druhého firemního návrhu)? Bedna to bude sice akceptovatelné velikosti, ale když baskytara jde až k 41Hz, neublížím tomu repru nadměrnou výchylkou? Nějak mi to nejde dohromady...

Web

Re: kombo k baskytaře

dj-bobr: Ublížit bys tomu neměl, ty měniče jsou PA, takže by měly něco vydržet. Otázka je, jak to bude hrát...