Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Jsem svědkem toho že skutečně psal na chatu že to pošle. Tvrdil že to tam má všechno pro všechny zabalené a připravené jen se nemůže dostat z X různých důvodů na poštu a milion výmluv. Koukám že já ani Boom ty věci od něj už asi nedostaneme.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Neskutocne nervy mam na toho cloveka... Dufam, ze mi date za pravdu, ze to co chcem spravit, je dobre... (vyvesit ho na vsetky fora) Aby sa takymto problemom vyhli ostatni normalni ludia...

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Asi to jinak nepůjde. Bohužel.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Nejdriv jsem si rikal, ze to sem nebudu tahat a nechtel jsem to rikat verejne, ale priblizne pred tydnem u nas poptal neco z PE.

(upravil Thales 4. 4. 2008 13:59)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Group buy akce jsou založené nejen na běžných platbách, ale i na určité důvěře lidí kteří se ho účastní. Tady jí jaksi postrádám.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tohle uz nejsou grupace, ale normalni objednavka, ale stejne - pak uz se nezoval.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

To je jedno, já bych se od něj prostě distancoval.

(upravil DeadMAN 4. 4. 2008 14:55)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

K tomu cloveku uz len toto: Vysrat sa mu na hlavu, vyvesit ho na net kde sa len da a nech si robi co chce...

Web

(upravil Glatz 5. 4. 2008 13:36)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Teda Karle. Vím že tohle čteš, takže bych se chtěl zeptat. Co to o tobě tady čtu? big_smile Doufám že ještě někdy uvidím ty 3 zesilovače co mám u tebe big_smile Jo a taky bych rád viděl to videjko co jsem s mekym ještě neviděl. big_smile

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Prase jedno. Ani ty tranzistory neumí přišroubovat rovně, mimojiné pod hlavy šroubů patří podložky, samotná hlava šroubu při silnějším utažení většinou tranzistor rozdrtí-pouzdro praskne, závada se neprojeví hned, ale až navlhne čip.

Web

(upravil little 5. 4. 2008 14:09)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Nehledě na to, že pokud je šroub vodivý (což většinou je smile ) a na chladiči je několik tranzistorů s vodivým pouzdem, následuje většinou "střelba". lol

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Aj som celkom rád nakoniec, že mi to neposlal... Také zprasené by som to ani nechcel... SPS mi Sinclair hádam prinesie a trafo zoženiem...

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

http://elektro.bazos.cz/inzerat/2230921 … eslare.php
Tak uz jsem se chytal,pac za dve ARN 8604 chtel 1000Kč,ale pak mi to doslo,takze bacha lidi...

(upravil DeadMAN 31. 7. 2008 9:52)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Vďaka za info smile

f.k@email.cz žeby fakt Frydrich Karel? lol

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

ano ano,psal jsem mu mail a podepsal se mi takhle....

(upravil little 31. 7. 2008 11:10)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=5636728 Bacha na něj...

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Ty ARVéčka jsem od Karlose vydražil a hned mu napsal důraznější mail. Poslal mi je grátis, takže u mě má dluh zahlazený.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Byl bych rád, kdyby se Karlos srovnal.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Dej mu čas, třeba rok, možná dva a on se pak srovná na nějakou stranu. Buď v tom definitivně zůstane a nebo bude OK. Asi má nějaké období kdy na všechno a na všechny kálí.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tak, myslím že sa jeden čas objavoval na chate pod nickom minan. Pod tým istým nickom napísal tu na fóre v bazári jeden príspevok, je však zmazaný. Na slovanete je regnutý, dohadoval si tuším aj mikrofón s Checkom. Ja by som si dal na neho bacha. V hospode stačilo na neho napísať "ako sa máš, karlos/kronos?" a už sa hneď odpojil lol Už od začiatku mi bol podozrivý, raz sa totiž preklepol a po pripojení do chatu sa premenoval na Kronos. A hneď sa zmenil na minan... Radosť, čo?
IP má tentokrát dynamickú, ale väčšinou sa hlásil z 84.47.202.x

Web