(upravil Thales 31. 3. 2008 22:37)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

To bych na tvém místě nevydržel, vlítnul tam a udělal bugr že by koukal! To by mi za to stálo. Alespoň bych se vybil na někom kdom si to zaslouží.
Pro mě je zajímavá informace že dokáže dát tyhle věci ještě dokupy. Jestli ty repra dostaneš do pazour dej vědět jak se mu to povedlo a případně to i detailně nafoť. Také napiš ceny. Ale fakt aby mu člověk stál za zádama. Kdybych chtěl využít jeho služeb nabídnul bych mu že mu dám o 25% navíc když to udělá teď hned a počkám si na to To by mohlo být zajímavé pro oba.

Mimochodem co to repasuješ? To mohou být jen ARS850/641,840. Nenapadá mě kde ještě se tahle kombinace používala.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Thales : abych řekl pravdu už ani nevím to označení smile. Tak dlouho na to čekám. Jsou to ARS 840 ? Myslím, nejsem si jist, jsou 15ti ohmové třípásma na basech je ARN 73x a výška je koaxiálně umístěná do středu. Půjčil je někde a měl spálené repro a ve výhybce "hovňáky" roztavene, odpory černé, no někdo tomu dal. Všechno už je v cajku, jenom čekám na ty repro sad. Počkám ještě týden a na mou duši si tam zajedu.
Nafotím Ti to a pošlu na mail, co jsem od něj měl opravené, tak bylo udělané pěkně! Obávám se, že příplatek 25 % Ti bude k ničemu, už mu nevěřím, nic už mu nepošlu.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tak to jsou určo 840.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Zdárek kluci.

Jsem tu novej a nestačím se divit-hajzlíci jsou fffffšude.
Pošlete mi na mejl jeho adresu,já se mrknu,kde bydlí,ať
si nemusíte dělat výlet do OV.

Zdraví ROURES  lol

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

VOX: Něco jsem mu posílal, takže bych tu adresu ve starých mailech mohl najít. Ale jméno je mi povědomé, měl by to být on. Jinak se můžu mrknout do CRO i na fotku v OP, ale teď mám utrženou achilovku, takže se do práce hned tak nedostanu.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Chlape, nezávidím ti. Dost dobře si pamatuju, jak jsi mě tenkrát lakoval ohledně těch korekcí RSD4132. Jak se říká, na hrubý pytel hrubá záplata. smile

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Je z Poruby a adresa by měla být v Aldaxu, objednával u nás kdysi padesátky.

Web

(upravil DeadMAN 1. 4. 2008 16:03)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Mne tvrdí, že v Porube už nebýva. Adresu mi dal túto: Ostrava, Nová Ves, Zacpalova 164/3

S.: A zaplatil? lol

Inak chválim nový Aldax... A čakám na galériu sprasených realizácií...

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

7Tech: Tenista co?

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Little, co to plácáš? Jaké korekce?
VOX, žádný sport, blbnul jsem.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Ad Husák - bohužel, přednostně dělá profíky, dlouhodobé klienty atd., zkrátka lidi, co se tím živí a opruzujou, že nemají na co v pátek hrát. Hifiny a Tesly malých rozměrů dělá, když zbyde čas a divím se, že to vůbec za ty prachy dělá. Kdysi mi taky zrepasoval kupu ARV161 a 168 (teda lépe řečeno, měnil kus za kus, taky jsem mu nějaké nechal navíc - to se zrovna likvidovaly bedny z kulturáku, kde těch ARV byly mraky). Já si stěžovat moc nemůžu, občas to taky pořádně zaskřípalo, ale co se dá dělat. Některá repra udělají i v TVM, ale některá za cenu, že se to nevyplatí. Další "konkurence", jako je pan Ledvinka, nedoporučuji ani zkoušet. Některé věci se s ním holt vlečou, když se mu do toho asi zrovna nechce. Konec konců, naučte se to někdo dělat, vybavte se vším potřebným a máte kšeft jistý smile

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Sendy : já to všechno chápu, já se ho na začátku toho všeho ptal, jak dlouho to bude trvat, chápu, že to pro něj není kšeft a drbačka, ale je třeba to říct narovinu. Jinak je šikovnej, všechna čest.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Bohužel, pokud jsou to některé věci, které nikdo jiný nedělá, jseš v háji. Nebo to můžeš poslat některým jiným "expertům" (raději nejmenuju), kteří nabízejí i opravy hifin, a pak se nad výsledky rozpláčeš. Mám tady jeden pár studiových nearfieldů, jeden 6" basák opravoval Husák (vizuálně to nejde vůbec poznat), TS parametry... frez byl o něco nižší než druhý. Druhý opravoval jeden zlínský expert a to tak, že to poslal jinému. Membrána je poblemcaná od lepidla, mnohem větší prachovka, na okrajích membrány jsou mapy od ředidla - no hnus. Navíc má repro Rdc nějakých 11 ommů, měl 7.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

To bych mu hodil na hlavu.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Jo, ale co dál ? Repro je nenávratně poškozený, druhý se sehnat nedá a jsem zvědav, co teď s tím párem monitorů.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

ja od nej bral sps50, zdroj, chladic, trafo. penize (700kc) jsem poslal pres ucet. a pak nasledovalo asi mesic emajlu. a same vymluvy. ja uz se pomalu s penezi loucil. a najednou balicek s vecma dorazil.
a teda typek paji uplne hrozne. vsechny pajene spoje jsem musel predelavat -milion cinu, bambule, kratky nozicky soucastek. mno des, ale dobra vec se podarila a zesilovac hraje.

dokud jsem si neprecetl tento dred, tak jsem myslel, ze je to nejaky starsi solidni clovek.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

KarelJ - Poslal som ti maila... S prosbou o fotky toho co mal poslat, lebo aj mne mal poslat to iste... Alebo ich hod sem. Dik.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

deadman: v inzeratu jsem videl, ze jsi taky chtel. pak inzerat zmizel a prisel mi majl od kronose, tak jsem myslel, ze sis to nakonec rozmyslel.

(upravil DeadMAN 3. 4. 2008 23:13)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Ja som to chcel, a aj mi poslal foto aj vsetko s tym, ze mi to posle! TO JE ZMRD VY.....Y!!!!!

Takýto topic aj s jeho adresou, fotkou, menom, ICQ cislom, mailom a vsetkym moznym pojde na vsetky fora...! Ak sa ja niekedy v okoli ostravy ocitnem...!!!

KarelJ -

resp. je to toto?
http://www.imagewoof.com/view_thumb/20f511433/P1000362.JPGhttp://www.imagewoof.com/view_thumb/af7541459/P1000366.JPGhttp://www.imagewoof.com/view_thumb/956821428/P1000371.JPG

Ak to bude/je na predaj, za 1000kč beriem.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

deadman: mrkni na majl
ano je to ono. poznavam podle toho, jak jsou fastony GND, tak nalevo od nich je kondenzator na vrchu popaleny zrejme od pajky.