Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Karlos- http://img385.imageshack.us/img385/2373/karloscd6.jpg (někdy nosí brýle a měl/má delší vlasy)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Vždyť je to dítě!!!

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

To už bude ale asi nějaká starší fotka ne?

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Ani ne.Posílal mi ji zhruba ve stejnou dobu minulý rok.Jinak rok výroby 1989, takže se ničemu nedivte.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Chlapeček vyzerá, ako keby mu niekto ukradol lizátko.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

No týý vole... Len aby to nebol zase vyplod jeho fantazie big_smile

Web

(upravil Thales 31. 3. 2008 16:22)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Jestli to takhle hodlá praktikovat dál tak aby se mu jednou nestalo že bude vypadat jako by mu někdo dal přes držku.

EDIT:
Není to nějaký příbuzný Husáka?

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Vcera vecer, ked bol na icq, tak mi tvrdil, ze je v praci... big_smile Okolo 21-22:00

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tak mě se také občas stalo že jsem v práci zakys do devíti.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

máme tu mezi sebou mnoho dětí, ale chovají se slušně... v tom to neni. výchova nahovno.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Výchova není vše. Já jsem se v podstatě vychovával sám a přesto se považuji za rovného a čestného člověka. Ale je fakt že někteří jedinci nad sebou potřebují dozor ale ti už to potenciální šmejdství mají myslím v sobě od začátku.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

7Techu, měl by jsi trošku oživit kontakty a prověřit ho, bo se mi zdá, že veškeré údaje co nějakým způsobem zveřejnil jsou podvrhy, nakonec Sinclare bude mít pravdu... smile

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tentokrát se nikoho zastávat nebudu. To je právě případ opakovaného ojebu.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Já mám skoro pocit, že se Karlos chytnul nějaký blbý party nebo tak... Dost dlouho to byl (aspoň vůči mně) spolehlivej člověk, kterej splnil to, co slíbil a uměl i poděkovat za radu a tak... škoda.

Web

(upravil Vojta 31. 3. 2008 19:34)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

VOX:Nechci se Karlose nějak zastávat. Jen pochybuju že je černej,mám ho vyfocenýho s Glatzem,a video kde je ještě s Morrem. A Frydrych se jmenuje taky,mám fotky jeho vzorků krve big_smile
Opamp: U mě je to podobné.Tak zhruba rok zpět jsme spolu kecali celé dny a tak, a pak najednou z ničeho nic to nějak utnul, ani s Glatzem se moc nevídá a to spolu byli kdysi pořád. hmm

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

OT Thales : s Husákem jsem měl dneska skvělý telefon, hajzl jeden.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Vojta: hej, ukaž to video, já jsem ho ještě neviděl! smile))

(upravil VOX 31. 3. 2008 21:07)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Vojta: To je mi jasné, že není mirom, jak by takový mohl umět s počítačem a ještě psát do takového odborně zaměřeného fóra... big_smile

Je fakt, že se s ním něco nedobrého muselo stát.

Web

(upravil Thales 31. 3. 2008 21:27)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

>AmoR
   Jaký? Pak to smažem.

Jinak mě se s ním taky kecalo ale holt nedodržuje závazky.

(upravil AmoR 31. 3. 2008 22:15)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Thales : mazat se to nemusí. Je to pravda a ať to lidi ví, nejsem sám, myslím, že i Sinclair měl podobnej problém. Na začátku ledna jsem mu volal jestli by byl ochotný mi opravit reproduktory, staré Tesly ARV 160 a ARO 66x nevim presně už, prostě 15 ohm. Říkal, že ano, a že do 14ti dní. Říkam si fajn. Po 3 měsicích urgovaní je ještě nemám. Volal jsem mu minulou středu a že je poslal, tak jsem byl klidný a spokojený, dneska jsem mu volal znovu a to už se dostávám k tomu hovoru. Podotýkám, že jsem byl slušný a ptal jsem se úplně normálně, že mi nic nepřišlo a jestli mi může dát číslo balíku, on nato, že mám počkat, že to někdy trvá poštou, já že na poštu zavolám a zjistím si, kde to vázne, a on porád, že si mám počkat, že to dojde. Nechtěl jsem svolit a trval jsem na svém, tak zvýšil hlas, že mi to neměl vůbec brát, že jsem, cituji "tento" a že už mu nic nemám posílat, řakl nashledanou a než jsem cokoliv stačil říct, zavěsil to. Celou dobu urgování jsem byl slušný, ale jedu teďka do Prahy na Ampér a mám sto chutí si udělat zajížďku směr Červenka si pár věcí vyjasnit z očí do očí.
Mě je to jen hloupé, protože ty ARS co mám doma na zpravení nejsou moje a já vypadám, jak kdybych se vymlouval sad.
Omlouvám se za OT