(upravil DeadMAN 30. 3. 2008 21:43)

Téma: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

(K tomuto si ma donútil)

Na poziadanie zmazana adresa

Od tohto človeka si nič neobjednávajte.

Dňa 25.2. mi povedal, že je zásielka odoslaná. Dodnes som sa ničoho nedočkal. Stále samé výhovorky, nejde počítač, nechodia maily, nefunguje ICQ, na pošte stratili zásielku... To nieje všetko, ostatné rozoberať nebudem. Keby sa to stalo len mne, nič nepoviem. Ale problém je v tom, že ešte mnoho ľudom všeličo sľúbil. Určite sem radi napíšu.

Mohol by si nám objasniť, kde je problém, a prečo klameš ľudí, ktorý sa s tebou na niečom dohodnú?

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Mě a Boomovi také pár věcí slíbil a kde nic tu nic.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Já sním naštěstí nic nemám ale je to Rebel !!

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=1696&p=1 ? A nebo náhoda?

(upravil DeadMAN 30. 3. 2008 19:22)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Žiadna náhoda.

Jedna a tá istá osoba.
KARLOS = KRONOS

Spravíme zájazd do Ostravy?

Web

(upravil VOX 30. 3. 2008 19:25)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Přesně tak, od Karlose alias Kronos, podle adresy, jak teďka vidím, taky do dneška čekám to slíbené DVD. Já mu samoška na oplátky taky poslal několik placek CD a DVD s Oldfieldem, ale od něj nemám nic.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

To jste na to přišli dost pozdě, že Kronos = Karlos. Jednou věcí se prozradil, ale už je to asi dva měsíce smile

hue hue hue

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Taky mi za něco visí. Karlosi, alias Kronosi, opravdu máš neprůstřelnou manželku a nehořlavé děti?

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Mně se Kronos zdál podezřelej od začátku, totiž mi furt nějak připomínal "zmizelýho Karlose". Ale nechtěl jsem to tu psát, abych případně Kronose křivě neobvinil.

Asi jsem to měl udělat, uchránil bych pár lidí od podobný zkušenosti, jakou mám já. Sorry pánové, presumpce neviny je někdy dost ošidná záležitost.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

No tak to teda začíná být zajímavé, mi "visí" jenom za placky CD-R a DVD-R a poštovné, čert je vem, ale pokud jste mu poslali něco hodnotnějšího v dobré víře, že pak uvidíte peníze, tak to je blbý. Může teda čekat, že to někdo nevydrží najde si ho a dostane po papuli, pokud ovšem uvedl zkutečné jméno a adresu...aby to neodesral někdo jiný.

Web

(upravil Thales 30. 3. 2008 23:13)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Tak my už to víme delší dobu že je to jeden člověk. Není to novinka.
Ondro prozraď co ti visí?
O tom že si u Micra objednal tuším repra a nezaplatil také víme.

Jinak s tím zájezdem do Ostravy by bylo asi zajímavé kdyby zazvonil zvonek, vykouknul z okna a tam stálo 10 lidí co mu "něco" chtějí.

Jo a to jsem zapoměl že se jak dlouho vymlouval že má zlámané nohy po autonehodě. Chudáček. Nicméně z nejmenovaníého zdroje víme že to asi nebude zas až tak úplně pravda.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

pěkný. nějak tu nevídám jako třeba na PCT nějakej thread o nedůvěryhodnejch osobách. nebo bych udělal spíš o důvěryhodnejch, ať si člověk může přečíst komu opravdu může věřit (jestli se to nezmění....)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Řekl bych že důvěryhodných tu bude většina, tudíž je není třeba vypisovat.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Asi tak. Stane sa síce niekedy nedorozumenie ako mne so S. , ale toto je už vážne vrchol. Schválne povypisujte kolko, prípadne čo Vám dľži.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

poté, co ode mně check koupil tu zničenou beymu za kilo, už mi karlos dluží jen 400.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Ta adresa bola jeho rodicov. Uz mam aj jeho terajsiu, poslal mi ju.

Tvrdi mi, ze SPS50, zdroj a trafo stratili na poste. Este ze som neposielal peniaze dopredu...

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Podle mně jenom točí, zkus z něho vymámit podací číslo zásilky, musí mít podací lístek. Podle toho by se dalo zjistit, jestli vůbec pošta nějakou zásilku vede. Sem zvědavý co z toho vyleze.

Web

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Jedna IP je Karlos a Kronos.
Druha IP je Kronos a Fullrange.

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

Mně zase tvrdil, že peníze poslal omylem na jiný účet. Tak je poslal znovu a nejspíš se zase spletl.  big_smile Ještě psal, jak mu to hezky hraje a potom se odmlčel, tak jsem to pustil z hlavy. Až se dostanu do procesu, mrknu, jak ten člověk vypadá.

(upravil Thales 31. 3. 2008 13:57)

Re: Kronos - Nedvoveryhodna osoba!

No vida, to jsou zajímavé informace.

   Já jsem od něj loni bral trafa. Byla to výměna dvě trafa za krabici filtračních elektrolytů. Domluvili jsme se a já hned druhý den poslal kondy a ještě nějaké navíc na kterých jsme se nedohodli jako bonus za ochotu. A čekal jsem a čekal a čekal. Pořád nějaké výmluvy stejně jako teď. Pak začal tvrdit že už to poslal a pořád nic. Nemohl jsem z něj vymámit podací číslo. Pak že prý zase problémy s poštou (což jsem nějakou dobu toleroval protože u nás to s poštou také není zrovna sranda) že to tam sice vzali ale prý to tam záhadně hodili do kouta a neposlali a že je tam musel seřvat a kdesi cosi. A zase podací číslo nic. Takhle jsme se handrkovali asi dva měsíce. Pak tedy nakonec poslal podací číslo a že neví co jim tak dlouho trvá. tak jsem volal na poštu a tam mi řekli že podle toho čísla to tam dal teprve dnes (tedy ten den co jsem tam volal). Trafa pak dorazily za dva dny.
   Když jsme se o těch trafech bavili tak říkal že jedno je 100% a druhé je staré. Na opakovaný dotaz jestli mu nic není odpovídal že je zcela v pořádku jen je staré. Prý s tím napájel 2x SPS50. Ten 100% toroid má vyrvanou izolaci přívodu primáru která vede skrz sekundár a nevím jak to tam mám narvat aby to bylo bezpečné (musel bych odmotat sekundár). To trafo co je prý staré ale zcela v pořádku je na M-plechách a má ulámané čela kostry v podstatě až k jádru, izolace mezi primárem a sekundárem pochybná, vývody ulámané na cca 5-7mm (jak které) a nastavované čokoládou těsně u cívky. Tím že to bylo utažené šroubkem se již tak krátký vývod od primáru uťípnul a při demontáži ulomil. Obě trafa mi tu dodnes leží protože nepovažuji za bezpečné jejich použití.