Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV Receiver

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: AV Receiver

Iridescent: nevím jak zní ten DPLII u Kinya (sice mi leží ve skříni, protože jsem jej dostal od kamatáda co jej vyhodil, ale nemám už žádné stereo-surround).
Ale měl jsem od kamaráda půjčený historický velkofilmy (Kleopatra, Gladiátor a pod.) na VHS a poslouchal jsem je na SONY s jeho Cinema Sound jako prostorové. Nepřišlo mi že by byl nějak výrazný rozdíl mezi Dolby Stereo a Surround. Rozhodně to nebyl rozdíl jako 5.1 z DVD.

PS: pokud by si to Plzeňáci přáli vyzkoušet, můžu to Kinyo půjčit.

Re: AV Receiver

Teraz som videl v Metre reciever s akt. subom 5.1 repro (v umeline ale boli dosť tažke), + dvdčko. Ale to dvd malo len 2k výstup. Keby si na tom pustím film čo je nahraný v 5.1, islo by to v ozajstnom 5.1 zvuku, nie len v nejakej replike alebo co.

Cele to stálo 9500.-sk, neni to hlupost (este som rozmyslal casom dorobiť kvalitné slpove repr. na miesto predných satelitou.

(upravil Iridescent 20. 4. 2007 23:07)

Re: AV Receiver

PavelTI: pokud je to stereo a ne dolby surround tak DPL nemá z čeho ten zadní kanál dopočítat, může dopočítat jen střední. Zádní kanál je nahraný tak že má v jednom kanálu otočenou fázi.
Edit: Pozor, mluvim o stereu, (bez dolby) Dolby stereo je název pro dolby surround používanej na filmu, ale technicky je to to samý.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Stereo

Re: AV Receiver

juraj: Z těch dvou receiveru bych šel do Pioneer. Sice nemá HDMI, ale pokud nemáš LCD nebo Plazmu ....

Web

(upravil juraj 11. 5. 2007 16:51)

Re: AV Receiver

A nebo sem jeste dnes nasel jeden receiver ktery je ze prej ocenen bla,bla,bla necim...:)
http://www.studioline.cz/?lang=cz&e … mp;id=5941

Co si myslite o nem?Je sice o 2000kc drhsi ako ten pioneer VSX-916-S no nevim ...

Re: AV Receiver

Tu YAMAHU RX-V659 má kámoš a hraje velmi pěkně. Předtím měl Pioneera (typ nevím) a říká že po zvukové stránce nepozná rozdíl, akorát YAMAHA má lepší (jednoduché) ovládání - záleží na vkusu - určitě není špatná

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV Receiver

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£