Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » prosim pomozte

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: prosim pomozte

chtel bych si postavit nejaky zesilovac mono 200w. potreboval bych k tomu vykresy: DPS+Osazeni DPS+rozpis soucastek. dival jsem se na netu a nikde jsem nic nenasel. pokud nekdo mate nejakou kompletni dokumentaci nejakeho takoveho zesilovace (muze byt i silnejsi). prosim pomozte. dekuji za vse

Re: prosim pomozte

Co třeba LEACH?

Re: prosim pomozte

Zní to rozumně. Je to ověřená a prověřená dobrá věc (komplementárně symetrický zapojení se slušnou rychlostí přeběhu), s možností objednat si značkový součástky na aldax.cz.

Web

(upravil elipsa 15. 3. 2008 17:52)

Re: prosim pomozte

Studuj. Možná zjistíš, že Ti stačí 1W. (jeden Watt) smile   O takové konstrukci , kde stačí ten jeden Watt zrovna dumam. A asi ta drobná rezervička ,pro ty 20dB přeťuky u mixpultů ,by nebyla na škodu,že.

Web

(upravil martyy 15. 3. 2008 17:56)

Re: prosim pomozte

Jinak se mi možná přes kamaráda povede sehnat funglovky KD15003/KD15004(poměrně vzácnost)...takže asi zkusím Tesla LEACH smile

edit: Původní LEACH

Re: prosim pomozte

Lynx
http://www.audio-circuit.dk/LYNX_3-0_main.html
modif-Leach
http://delta-audio.com/Leach-Clone.htm

Re: prosim pomozte

By mě zajímalo co je ten Lynx zač. Nemohl by se k tomu Sinclair nějak vyjádřit?

Re: prosim pomozte

Už se víceméně vyjádřil,použij vyhledávání.

(upravil sinclair 16. 3. 2008 12:16)

Re: prosim pomozte

martyy,
KD15004 neexistují a nikdy neexistovaly. Tesla vyrobila začátkem roku 1992 pouze KD15003 a protože v té době /konec roku 1992/ byli všichni posraní z přívalu zahraničních součástek, nebyl o ně zájem a proto se na vývoji a výrobě pnp typu nikdy nepokračovalo. Je sice možné, že se ve vývoji "upeklo" několik desítek ověřovacích exemplářů pnp, ale to nic nemění na tom, že se oficiálně a sériově nikdy nevyráběly.
Výroba KD15003 skončila na jaro roku 1993, většina exemplářů je také signována výrobním kódem roku 93.

Web

(upravil dokken 16. 3. 2008 12:25)

Re: prosim pomozte

malá nápověda k Lynxu
www.audio-circuit.dk

Re: prosim pomozte

No mělo by to být údajně z nějakýho skladu, kde pár krabic zůstalo, sám jsem na to zvědavej...v katalogu z roku ale 91 normálně jsou.

Re: prosim pomozte

Taky se přikláním spíš k neexistenci KD15004, ještě prohlédnu technické listy Tenasu, kde byly i věci v přípravě výroby, ale jedině až na ně narazím při hledání něčeho jiného, hledat to nebudu.

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » prosim pomozte

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£