Re: z ceho postavit bednu??

Oživím toto staré téma. Postavil někdo bedny z laminátu? Já jsem jen olaminoval 1 - 4 vrstvami  subwofer a je to dost odolná povrchovka i na venkovní použití. Tolik miniPA. Teďˇdělám  mikroaparatůrku (táto, to musí bejt malý a výkonný a ještě k tomu lehký- to už jsem moc nedodržel) pro ozvučování kdekoliv pro dceru (pomáhám jí, čím dál víc, sama by to asi nedokončila) a jako materiál jsem použil laminát. Jsou to asi lisované desky tl. 4 mm. Z těch mi to kamarád nařezal a já slepil a zevnitř v rozích přelaminoval. Dva miniaturní satelitky jsou pouze takto a subwoferová bedna, ve které je i zesilovač má uvnitř výztužné přepážky a na velkých plochách nastojato nalepené žebra ze stejného materiálu, zatím to vypadá dost bytelně. Je to i docela těžké, ale díky slabým stěnám nemusí být velké vnější rozměry při zachování dostatečného vnitřního objemu - to byl důvod použití tohoto materiálu a další byl ten, že jsem ho sehnal zadarmo. Většina použitých věcí je z domácích šuplíkových zásob, i když nakonec jsem některé věci nakoupil (trafo-toroid atd.).

Re: z ceho postavit bednu??

Pekny projekt s pouzitim laminatu je tiez tu: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=18884