Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 28 z 28)

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

  Stránky: ««« 1 ... 26 27 28

RSS

Příspěvky [541 až 543 z 543]

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Vsetko co je tu napisane je pravda. Ale kto uz ma ake take skusenosti so stavbou takychto sluchatkacov nic nenecha na nahodu. Toho co tam chyba/je naprd, je viacej.

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

mřížkiový svod mi taky chybí,  spoléhat na odpor zdroje je blbost. výstupn í kondík je podle mne OK, je v katodě, na katodových odporech (pro jistotu ztrojených paralelně) se 200V může dostat jen při zkratu a-k, což je velmi ale velmi nepravděpodobné, nehledě k tomu, že zdroje k flaškám nejsou moc tvrdé, tj toto zatížení by asi nevydržel a odporoučela by se velmi rychle pojistka.
odpůrek za výstupní kondík k zemi bych vřele doporučoval.
Předpětí pro g+ výstupní flašky mi přijde dělaný takovým divokým způsobem na to , že to je skorem vlastně katodový sledovač...
Nevím, zdá se mi to spíš jako nějaká idea než dotažený schéma.

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Asi je to tak ako pise Dalca. Skor nejaky nastrel ako seriozna schema. S tym Rg by som sa netrapil, ked sa tam zapoji potenciometer (co predpokladam ze by zapojil kazdy) tak by to mohlo byt ok.
S tymi EC360 som sa kedysi uz hral, ak by som sa do toho pustil aj teraz, asi by som pouzil 2 na kanal spojene paralelne. Alebo sa na nich vyprdnem a postavim si to rovno so 6s33s big_smile

Příspěvky [541 až 543 z 543]

  Stránky: ««« 1 ... 26 27 28

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£