Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 21 z 28)

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [401 až 420 z 543]

(upravil PB0305 27. 6. 2013 9:09)

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Ano je jich spousta, obzvláště ruských (t.j. z SSSR).

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

prosím, máte někdo charky na 6p3s? Nějak se mi je (krom malých obrázků) nedaří najít
Děkuju

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

tu nájdeš čo potrebuješ http://www.audiotriodes.com/fr/data/6p3c/data.htm smile

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Děkuju
Myslel jsem, že to v A dá větší výkon..

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

To je ale 6R3S, někdo nezná azbuku...

Web

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

hanba hanba mi, takovejch let jsem se to učil a jak snadno jsem naletěl.
Takže znovu. Charky pro 6P3S, byly by?

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

súhlas azbuka je problém, to P je ruské R, ale autor zrejme pozná azbuku asi ako ja, teda nič moc.
Každopádne datasheet zodpovedá 6P3S keďže 6R3S je dvojitá zvazková tetroda, s inými parametrami a iným vyhotovením (google)

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Ona existuje 6R3S, která je něco jako 5881, ale s jiným soklem (loktal ?). Byly tím osazeny třeba zesilovače Priboj...

http://www.jogis-roehrenbude.de/Oldies/ … Priboj.htm

Web

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

tak jo. Je to 6p3s

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

joj azbuka...
Učte se soudruzi, rusko je obrovskou zásobárnou flašek!!!!

http://media1.webgarden.name/images/media1:4e87590d9df38.jpg/azbuka.jpg

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Спасибо Товарищ

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Не надо благодарить....
мы все еще можем учиться...
россиа ето очень болшая земля, там всё бозможно....

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Nestraš, i když....

(upravil Dalča 6. 7. 2013 12:38)

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Já a strašit?
Pracovně bývám v Rusku a jeho "fragmentech" často, častěji, než je mi milo.
To není strašení, to je realita.
A divil byses, kolik lidí za "Putinovské jistoty" je ochotno vzdát se velké části osobní svobody.
O Lukašenkově Bělorusku lépe nehovořit.
A ruský kapitál postupně ovládá větší a větší díly českého průmyslu...
Vyjmenovat podniky s vysokou přidanou hodnotou patřící dnes Rusům by znamenalo ucpat definitivně tohle fórum.
Dnes cca 15% průmyslové výroby v ČR je kontrolováno Rusy (no a hádej kde z těchto firem končí zisky???)

a když se na něco "palčivého" zeptáč místního tak ti odpoví:

мы прибыкли....

v této strohé větě je koncentrováno vše. bezmoc, beznaděj, zoufalství... zaoufalství jistot a neměnnosti...

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

no vono je to u nas dost podobny....

(upravil Dalča 7. 7. 2013 19:17)

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

No právě..
Mi si zvykli:
na Sobotky, Zemany, Teplé vánky, Nečasy, Paroubky Ransdorfy, Klauze...
My si zvykli:
na Janoušky, Rittigy, Hašky, hrabata z Hluboké a podobně.
My si zvykli:
Na neschopnou a všeho schopnou policii, silně krátkozrakou justici
My si zvykli:
na demotivující a parazity podporující sociální systém...

мы прибыкли....

Za chvíli přivykneme kamerám před barákem pak kamerám v baráku na chodbě a za chvíli budou už i na hajzlu...
Republika plná VyVolených...
A velký bratr šmíruje elektronickou komunikaci, mobily s androidama zapisují do logů svou polohu pomocí síly signálu BTS nebo i GPS, je- li zapnut. Na výkonných serverech jede rozpoznávání obličejů na fotkách, Cílená reklama zjišťuje na co kdo na netu kouká....
Je mi blivno.
Benál jehož větší půlka jsou daně...
Výplata jejíž menší půlka jsou odvody a daně...
Daň z nemovitostí... za mrzkej zdaněnej peníz si pořídíš nemovitost a celoživotně jsi za to trestán daní.. že sis dovolil VLASTNIT majetek..
Facebook je proti tomuhle matrixu jen slabej odvárek...
Ale zamyslel se někdo z vás nad jeho sílou? křížové vazby lidí, fotky které automaticky za pomocí celé komunity identifikují lidi, čas a místo...
O tom se STB ani nesnilo...
Pomalu každej foťák bude mít zabudovanej GPS aby se vědělo kdo kdy a kde byl, kamery na dálnicích zaznamenávají a identifikují RZ vozidel...

Neříkám že se mi to líbí nebo nelíbí.. ale jde to moc rychle moc dopředu a rozlejzá se to pekelným tempem.
Teď nedávno jsem dostal mobil s androidem. Tak jsem mu nechal zaplou WiFi a  jen čučel na routeru jaký svištěl trafik když si mobil jen tak hajal zamklej položenej na stole...
Kýbl mi zcela neznámejch IP...

Vypněte si doma elektriku a zkuste týden přežít. Komplet! bez karet, telefonů, internetu televize rádia. Jeden blbej týden bez myček, praček, mikrovlnek, výtahů aut, motorek, tramvají vlaků...
A pak si představte stejný týden, ale v lednu a další týdny měsíce rok... Kolik přežije?? 30% obyvatel ČR?
A kolik % zaostalých "primitivních" národů? - VŠICHNI -

Jistota je APS a zásoba zásobníků... to je a bude jediná jistota. Podle hesla když nemůžu utýct vemu aspoň pár pronásledovatelů s sebou do pekla... Za chvíli to bude akutní. Nepokoje, anarchie, terorismus...

Frýdlant, Šluknov, Most, teď České Budějovice, Duchcov nepočítaje. Už to přichází... Bude sranda!!!

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Amen.

Idem si nabrusit tu kalacku co mam za skrinou.... aspon niekoho rafnem po hlave ked uz nic viac smile

(upravil mechanik 7. 7. 2013 19:22)

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Tiež mi to lezie na nervy. Potreboval som si niečo nutne a rýchlo stiahnuť do mobilu s androidom a nebola iná možnosť než nainštalovať google market. Prekvapilom ma že tam bolo napísané niečo typu že takto budú mať prístup k uplne celému obsahu telefonu, k správam, fotkám a dalším veciam... Po stiahnutí som si to chcel odinštalovať a vypnúť ale nejde to bez zmazania obsahu celého telefonu. Ktovie čo tam nemám a raz si dám tú prácu, všetky čísla si prepíšem na papier a odinštalujem to.

Podobne neznášam windows 7, antivirusy a iné veci ktoré sa stále chcú pripájať k internetu a inštalovať aktualizácie.

Nelegálny softver je tiež stále väčší a väčší problem, bola doba kedy stačilo nájsť kod a napísať ho. Dnes sú na to samé cracky a legalizátory a aj tak takmer žiaden nefunguje.

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

jen takze srandy, jestli máš doma daký router tak mrkni, co kam leze v době, kdy nic neděláš a myslíš si, že nikam nic neleze...

Re: Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

V poslednej dobe sa do routeru cez IP nejako neviem dostať big_smile a aj tak neviem či by som to zvládol zistiť. No som zvedavý. Router mám a wifi v mobile tiež, ani ho nevypínam... Prezradíš čo tam lezie? smile

Příspěvky [401 až 420 z 543]

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkový zesilovač a RIAA korektor s flaškami

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£