Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Jak pripevnit repro k bedne???

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 47]

Téma: Jak pripevnit repro k bedne???

Zajimal by me idealni zpusob pripevneni repro... Vruty se mi zdaji docela naprd... Pokud udelam bedu (2 pasma) neoteviratelnou a budu chtit laborovat s vyhybkou, tak se k ni dostanu jen pres stredobas... A pokud ten pripevnim vrutama, tak to po nekolika vymenach bude nepouzitelne...

V Ikei jsem videl, ze davaji k nabytku takove "matky s vybezkama"... Nevim jak se to jmenuje, proste se to narazi z vnitrni strany na desku a normalne se do toho da zasroubovat sroub... Je tohle vhodne reseni???

Diky

(upravil dokken 24. 2. 2008 19:54)

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Je to to nejlepší řešení...narážecí matice.Ještě existují závitové vložky,je to vlastně většinou mosazný váleček s vnitřním metrickým závitem a vnějším "vrutovým"závitem a čelem s drážkou,našroubují se do materiálu klasickým plochým šroubovákem.V tomhle případě imbusem.Tyto se mi zdají být úplně nejlepší,protože nehrozí uvolnění jako u narážecích.
http://www.naradi-bartak.cz/editor/image/eshop_products/obr1_160204100001.jpg

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

ja potrebujem zas inbusy na L18 ked ten reprák je na to ako stvorený.Neviete kde kúpim? najlepšie na slovensku a ešte niečo na víškač 27TBFC/G.Prepáčte že to sem pletiem smile
dúfam že majtelia poradia wink

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

jj ty narážecí matky maj pak tendenci vypadávat

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

mechanik
....nejlíp se kupují šrouby v uzenářství a repráky v akvaristice

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Já to vyřešil  takhle
http://img232.imageshack.us/my.php?imag … ro1sw8.jpg
je to kousek 1mm plechu konec je 0,5cm zahnut  a  celé to přidržuje  jeden malý  vrut , je  to skoro zadarmu , nevypadne to . smile

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

tomuhle bych moc teda nevěřil

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

http://sega.inshop.sk/inshop/scripts/de … emid=20127

Web

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

ta cena je ale příšerná

(upravil hot.shot 24. 2. 2008 21:39)

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Jo narážecí matice, koupíš třeba v OBI... jinak já beru šrouby a atd od Bartona - www.barton.cz

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Ono se to s těma narážecíma "T-nuts" musí umět. Nejlepší je vyvrtat díru, standart postup. Pak lehce ťuknout, tim se naznačí poloha těch 4 zoubků. Udělaj se 4 cca milimetrový díry. Matka se napatlá opatrně hňupolepem a zarazí. Drží to perfektně. Já to dělal ještě masochystičtějc - ty matky jsem zafrézoval do roviny s deskou smile

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

V nouzi jsem přivařil normální matici na velkoplošnou podložku a tu napatlal chemoprénem. Pořádně jsem napatlal i okolí díry v bedně. Jak se ty dva kusy jednou sejdou, oddělí je jedině kladivo.

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

dokken ja som len myslel že tento reprák niekto má a že poradí preto že sú tam vyfrézované také lôška cca 1mm a chcem kúpiť niečo čo tam sadne v dexone tiež inbusy nemali a u nás v meste to isté...

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

jaký 1mm lůžka?ty nemáš výkres nebo co?tlouštka příruby tam je a montážní otvor taky,tak co řešíš za víc údajů???

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

nepotrebujem 500ks ako v tej firme čo ste dali link...a otázka je v prvom linku...

(upravil dokken 24. 2. 2008 22:41)

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

promin ale nerozumím co opravdu chceš

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

obchod najlepšie na slovensku kde sa budú dať kúpiť šroby inbusové,kvalitné terminály taký repro matroš :)nech všetko nemusím objednávať inde smile

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

to chceš asi moc, buď si vyber kvalitu nebo to všechno nakupuj v jednom obchodě ale moc velký výběr nečekej, je to jak jít pro maso buď do hypernovy nebop do masny ve městě... od kud myslíš že bude maso lepší?

Web

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

u mesiara :)a asi máš praudu.Mne treba už iba šroby +pre otca terminály a šroby,u nás v meste majú čo sa týka týchto vecí velké hovno!a mna nebaví všetko objednávať po jednom sad

Re: Jak pripevnit repro k bedne???

Tyhle matky se prodávají v každém železářství na váhu za pár babek

http://www.fedor.wz.cz/image_30.jpg

Web

Příspěvky [1 až 20 z 47]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Jak pripevnit repro k bedne???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£