Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 21)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 21 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 403]

Re: zesilovač s LM3886

Je to na hraně. Výrobce LM3886 doporučuje pro 4ohmovou zátěž maximální napájecí napětí 2x28V jestli si pamatuju. Vyšší jen pro 8ohmovou.

Re: zesilovač s LM3886

Jde vo hovno. přinejhorším se to přehřeje a začne to chchlat. To LMko má nechutně dobře hlídanou SOAR. A v zájmu bezpečnosti obětuje i zvuk, když musí. Ostatně ty grafy v datašitu, jak funguje SPiKe, vypovídají dost jasně... řezat signál v maximu... atd... fuj... ale co, lepší než křemík mimo pouzdro smile

Web

Re: zesilovač s LM3886

No ty bys to měl vědět tak ti věřím smile

(upravil opamp 13. 2. 2008 8:20)

Re: zesilovač s LM3886

Samozřejmě, Ty máš taky pravdu, pokud jde o to, aby to hrálo nejlíp, jak může. Já jsem jen chtěl ulomit osten strachu z nedodržení doporučených pracovních podmínek, že se není nutno bát katastrofy smile

Web

Re: zesilovač s LM3886

Bystrouši, tady máš zdroj.

http://sweb.cz/servisdok/zdroj3886_junior.doc

Web

Re: zesilovač s LM3886

Díky sinclaire, to jsi navrhoval ty? Takhle komplet by jsi mi to mohl dodat a Aldaxu?
Na kolik by to vyšlo? Nebral bych to hned protože těch peněz ted moc nemam. díky

(upravil sinclair 13. 2. 2008 13:39)

Re: zesilovač s LM3886

Z Aldaxu ne, my podobný věci nevedeme. Ale můžu Ti připravit součástkový komplet já. Desku si na to snad vymyslíš, nebo poprosíš někoho zdejšího, kdo se nudou kouše do prdele a umí s Eaglem.

Web

Re: zesilovač s LM3886

jasný desku už bych sám udělal, spíš mi de o ty součástky a zdroj, to bys mi mohl dodat? na kolik by tak teda vyšlo součástky + trafo

(upravil sinclair 14. 2. 2008 1:40)

Re: zesilovač s LM3886

S trafem okolo osmi stovek, přibližně. K tomu připočítej poštovné. Moc se mi do toho nechce, zdržuje mě to a mám z toho naprostý hovno. Ale pokud máš blbý přístup k materiálu, udělám to.

Web

Re: zesilovač s LM3886

Dobře, njedřív si zjistim, co se dá koupit tady.

Ještě jedna otázka? neexistuje nějaká levnější možnost než je SubJunior smile protože to vypadá že na něj hned tak mít nebudu sad

Re: zesilovač s LM3886

Prakticky neexistuje, Junior je nejjednodušší, ale ještě pořád plnohodnotný a neomrdaný subwooferový filtr.

Web

Re: zesilovač s LM3886

2Thales: Oprásknuté zapojení Kazzatelovy PA03, zpožděné připojení repra, ochrana proti ss, možnost dálkového ovládání mute, možnost szmetrického, nebo inertujícího zapojení na vstupu, deska je můj návrh, za vydatného přispění Mistra. Je to první nástřel, který ještě doznává mírných úprav.

Re: zesilovač s LM3886

Omlouvám se za delší odmlku. Šetřil sem trochu smile

Sinclaire, byl by jsi tedy chopen mi za 1000kč dát do kupy trafo plus součásky ve schématu co jsi sem už dával pro napájení LMka +-30V i subjuniora +-15V?

desku už si obstarám sám.
Díky smile

(upravil right13 13. 3. 2008 21:54)

Re: zesilovač s LM3886

kokos,moje elemka su divne, hodim potom aj oscilogramy. ale len tak v jednoduchost. pri napajani 2*28V trafo z AUJ637 premotane mostik 4*KY711 +15mF jamicony(vsetko odrusene 100nF 65VMKT) na vetvu zapojene podla tohoto aj z tym plosakom,sa to chova nasledovne. pri vybudeni signalom je na nezatazenom vystupe 22V,po zatazeni 4,7R odporom klesne napetie na 6,4V a ihned zacne prudko orezavat spodok,a nasledne naspicati vrch po zvysovani vstupneho signalu.pridam foto neskor pri 11V,viac nepustije spodok pribehu len rovna ciara a vrch spicaty,velmi nesymetricky limituje...skusal som original datasheet zapojenie,vysledok rovnaky.skusal som najprv vymenit vsetky elyty,vysledok nulovy,premeral som vsetky odpory,sedeli.dps je v poriadku.LMka su  priamo z national brane.skusal som vymenit trafo zo zdrojom,nepomohlo...zostava mi uz len diagnoza ze su blbe LM ka,lebo aj lavy aj pravy kanal sa chovaju navlas rovnako...som z toho navetvy.neviem co z tym

Web

Re: zesilovač s LM3886

Podle čeho soudíš, že to jsou pravý " nacionály " ? Podle nápisu ? smile

Re: zesilovač s LM3886

podla toho  ze su priamo z tade.ako vzorky tusim

Web

(upravil elipsa 14. 3. 2008 13:42)

Re: zesilovač s LM3886

PROSÍm JAK TO MÁM POZNAT, že sou to ty pravéLM?  Mám stejnou zkušenost jako right13. To co jsem si před lety na doporučení koupil jako stavebnici , podobnej ploš¡nák (MeTronixMS20110)jako staví Bystrouš, prostě hraje mizerně. Dávat na to velkej chladič je blbost , protože při větších výkonech je zvuk neposlouchatelně zastřený a rozstřepený. Neměl jsem jej tenkrát na osciloskopu tak nemohu číslíčkovat. A při tichejch hlasitostech teplota o moc vůči klidu nestoupla. Měl jsem dva a oba hráli úplně stejně. Těď hrajou jako zesák u počítače a dotyčnej co u něj hrajou je s nima při tomto tichém hraní prý spokojen. Co je dobré ,že nešuměj.Mam pocit ,že již při vlažném pouzdru omezoval?

Web

Re: zesilovač s LM3886

Měřil jsi SS napětí na výstupu? smile

(upravil elipsa 14. 3. 2008 13:58)

Re: zesilovač s LM3886

Little nezlob se za ten minulý vpád . Neměřil. Červené víno udělalo své.   smile  Jestli někdy budu u toho kámoše tak je proměřim.

Web

Re: zesilovač s LM3886

Chlapci, proč myslíte, že jsou ty stavebky od Pavlíka Mecy tak levné ?
Proč si nekoupíte LMka v EZK, kde jsou originály ? /sami je totiž v EZK používají/.

Web

Příspěvky [41 až 60 z 403]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 21 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£