Re: Uživatelé fóra

Kdyby to šlo, tak taky pořád chodím v "montérkách" big_smile

Web

Re: Uživatelé fóra

Betaron jo hele tak ty si ten s těma obrovskýma sluchátkama od Tesly big_smile

Re: Uživatelé fóra

Tak to nemá chybu. Přiznám se, že jsem si spoustu členů fóra představoval jinak. smile I osobnosti v branži jsem si představoval jinak.

Re: Uživatelé fóra

Mě by celkem zajímalo, jestli ještě někdo z prof branže jsem chodí. Myslím tím  někoho z firem např Xavian,Kas atd... ale asi né.

Re: Uživatelé fóra

Abych se přiznal, tak jsem si taky některý lidi představoval úplně jinak. Nejvíc mě dostal antonio a Sinclair.

Web

Re: Uživatelé fóra

Mistr Sinclair vypadá už od pohledu alespoň pro mě respektuhodně.....takže jeho zevní image pro mě není překvapením. Pana Dudka sem měl za mladšího(nic ve zlém ježiši).

(upravil lada 10. 2. 2008 1:11)

Re: Uživatelé fóra

Pierra a Sinclaira znám live, Kazzatele znám z fotek (lopuch). Nejvíc mě ovšem překvapilo, že Kritik nezná Antonia, když Anio uváděl, že jsou kámoši... asi virtuální big_smile

Thales: založíš theread a foto nedodáš... nebuď měkký, není-li foťák, vlož xicht do scanneru... wink

Re: Uživatelé fóra

Vlož ksicht do scanneru. Super hláška big_smile Jinak se k Ladovi přidám, nebuď srab. smile

Web

Re: Uživatelé fóra

Taky jsem si nektery zdejsi cleny fora, predstavoval jinak, hlavne Leose (samozrejmne, nic ve zlem) Ja obcas jsem taky slusne zarostlej, ikdyz tak max. 2-3 tydny bez holeni. wink Jinak svoji fotku, taky dodam...casem smile Aby se teda jako nereklo.

(upravil Thales 10. 2. 2008 5:06)

Re: Uživatelé fóra

Tos neměl říkat Lado s tím scannerem

http://www.thales.adslink.cz/Ksicht.jpg


Tak a teď si kvůli tobě musím jít vyčistit scanner.

Jinak o fous normálnější fotka zde http://www.thales.adslink.cz/ja.jpg

Rok výroby 1982 tedy čtvrtstoletí mi již bylo, chodil jsem na elktroprůmku ale v poklovině třeťáku jsem z osobních důvodů odešel a přešel na SOŠ obor správa počítačových sítí. Bohužel ani tuhle školu jsem nedokončil a opět ne kvůli známkám. V mém životě se střídají období kdy se živím drobnými kšeftíky s obdobím pevné práce. A co že jsem to vlastně dělal? Nějakou tu síťařinu u jednoho providera (K-net) a pak u jedné firmy která se zabývá vývojem a výrobou zejména průmyslové a zakázkové elektroniky jako jsou různé převodníky, automatizace, řídící a měřící systémy (Papouch). Momentálně bohužel bez práce. Narodil jsem se a žiju v Praze a je docela pravděpodobné že tu jednou i umřu. Kromě elektroniky mě baví člověčice, podzemí, válečná historie a technologie, příroda jak v úpodobě skutečné tak dokumentované a také jsem se trochu rejpal v grafologii. Ač mám rád hudbu nemám rád muzikály a operety protože mi to nejde dohromady. když je film má být mluvený a když hraje hudba neměla by být přerušována a rušena mluveným slovem. Nemám rád trapné puberťácké komedie. Na druhou stranu mám rád Sci-Fi a výběrově některé horory ale problém hje v tom že těch kvalitně natočených je hrozně málo a tak nezbývá než sáhnout po knize. Jinak co se filmů týče mám záběr si myslím celkem široký. Jen se moje hodnocení zaručených trháků mnohdy neshoduje se všeobecným míněním. Krom toho si nemyslím že co je staré to je špatné a u filmů to platí obvzláště. A na co jsem vyloženě alergický je když někdo svojí práci fláká a je to lempl (ano jsem si vědom svých nedostatků). S lidmi se snažím vycházet vstřícně. Nejsem ten kdo vyhlašuje válku ale běda jakmile mě někdo nasere - se zlou se potáže.

Re: Uživatelé fóra

Na Leošovi aspoň vidíte že se nefláká smile

Re: Uživatelé fóra

Thales: Ale ta podoba s atavarem smile

(upravil martyy 15. 2. 2012 23:10)

Re: Uživatelé fóra

.

Re: Uživatelé fóra

lada: Tak to jsi nějak poplet. wink

Re: Uživatelé fóra

42 let sad  povolání hafo,naposled v čechách techn.asistent a obchoďák u jedný něm.firmy,v UK řidič.Zájmy můj syn,hudba,hifi,svahový RC větroně,horský kolo.Celkem nezajímavej typus...
http://xchat.cz/dokken

Re: Uživatelé fóra

mam bezmala 20, takze este mlade ucho a zivot pred sebou, momentalne pracujem vo firme kvant, zaobera sa vyrobou laserov a veci okolo optiky. Buduci rok chcem ist na vysoku skolu, bud FEI alebo MTF. Zaluby: hudba, elektronika, frajerka a obcas nejake akcie. Inak normalny chalan v puberte este big_smile

*

Re: Uživatelé fóra

dokken: tak 42 podle fotky bych Ti netipoval smile

Web

Re: Uživatelé fóra

Tom.boy ako si sa dostal ku Kvantu?

Web

Re: Uživatelé fóra

a tak kvant, ani sam neviem, mam tam kopec kamaratov, takze ma tam nejako dostali aj oni a inak potrebovali niekoho do vyroby, tak ma zobrali... poznas niekoho odtial? len mi nepovedz ze benka big_smile teho pozna tusim kazdy

Re: Uživatelé fóra

Nepoznam nikoho, ale rad by som robil v podobnej firme, lebo sa mi lasery moc pacia... a tak...

Web