Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncák STK

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 47]

Téma: Koncák STK

Čau mam doma starou věž Sony s integráčem STK 41 52II Má 2*30W ale je spálený,múže mi někdo poradit jestli jsou tyto integráče kvalitní,esi to stojí za to opravit,nechci vyhodit 350 za šita.

(upravil little 1. 2. 2008 21:22)

Re: Koncák STK

STKčka jsou perfektní náhradou za monolitické IO. Vyznačují se perfektním zvukem, velice dobrým DF a překvapivě velkou rychlostí přeběhu. Když už ale chceš provést change tak radši za nějaký výkonější model. S klidným svědomím mohu doporučit STK4191II. V současné době jsem jeho velmi spokojeným majitelem...

Re: Koncák STK

Já si dál srandu,už jsem ho dávno opravil.já jen chtěl slišet od někoho názor na  zvuk,já totiž nevěděl,jestli se mi to zdá nebo ne,protože hraje až moc dobře žvlášt ty detaili při poslechu vážné hudby a ten prostor, až neuvěřitelné a o výkonu ani nemluvím,hravě jsem tu věž používal na zábavách k 250w! satelitum a někteří se chodily koukat přes co hraju,že to hraje dooobře.

Re: Koncák STK

???

Mmnt, ty jej používáš k buzení PA satelitů?

Re: Koncák STK

Já věděl že to nemám říkat,já ji použil jen párkrát ale jinak doma.

Re: Koncák STK

STKčko používám pro ozvučení místnosti o objemu 37k litrů s regálovkami o citlivost 80+dB a musím říct, že s hlasitostí problém rozhodně není. Ale použití pro buzení PA satelitů pro ozvučení venkovních ploch...no nevim, nevim... hmm

(upravil Lukáš33 1. 2. 2008 22:51)

Re: Koncák STK

Já neřek venku.Taky sem měl sloupy a good ale začalo mi u ní prskat a vynechávat volume.škoda že ten koncák nejde vyndat a kopnout do jinýho,zrovna mám jeden pěknej vykuchanej zesik ale nevejde se to tam.

Re: Koncák STK

Btw: jakou citlivost mají ty PA satelity?

Re: Koncák STK

OT: Lukáši kolik ti je let ? Podle pravopisu soudím první stupeň základní školy... Promiň, ale když to vidím, nemohl jsem si to odpustit.

Re: Koncák STK

Jarous: No sorry já už unavou z práce skoro nevidím a na chyby nemam čas já si přišel pokecat a né si hrát na školu.

No já je dělal ale neměřil jsem je uui Ale maj dost velkou

Re: Koncák STK

Dovolil bych si podotknout, že 4191 je stará kvazikomplementární plečka.

Web

(upravil Mates 2. 2. 2008 3:54)

Re: Koncák STK

i plečky mají své spokojené majitele wink

Re: Koncák STK

Mistře, dovoluji si podotknout, že má opravdu výborný zvuk i vlastnosti, takže tady bych problém neviděl... smile

Re: Koncák STK

little já vlastním STK 070 a STK 090 a oba dva dnes ve 14.00 putují do kontejneru. A to jsem plošňák  přeosadil novým materiálem v domění, že by z toho eventuelně mohlo něco být na dvůr nebo do práce.

Re: Koncák STK

Konkrétně tyhle typy neznám, ale házet kvůli dvěma nepovedeným typům všechny STKčka do jednoho pytle je přinejmenším přehnané...

Re: Koncák STK

George, aspoň to daruj Boomovi... roll Fachčí na nejakom zosilovači made in china for genius huuuu...

Web

Re: Koncák STK

George:Kdybis slyšel ten jeho nebo ten muj,tak změníš názor.
little:A myslíš že to nic se zdrojem neudělá,když tam dám ten silnější?Kolik má výkon ta tvoje 91ka?

Re: Koncák STK

2x50W/8ohm. V mojí Toshibě bylo původně STK4141II s 2x25W-kvůli tomu, že bylo provozováno na samé hranici svých parametrů (co se Ucc týče) tak to jednoduše nevydrželo a odešlo, proto jsem tam dal rovnou to nejsilnější, co jde. Zároveň jsem vyhodil pojistku i s držákem na sekundáru trafa, vyměnil 2x3300uF filtráky za 2x10000uF a rozhodně si nestěžuju. Jak už jsem psal výše-S malými regálovkami o SPL=80dB není problém ozvučit místnost o S=15m2.

Re: Koncák STK

Pozdě Kurpelm,už jsou ve sběrném dvoře. little to nevadí, že je neznáš. Je to 70 a 90W mono konec a o nic jsi nepřišel. Nikde se už nepoužívají, jsou to staré hybridy.

(upravil Lukáš33 2. 2. 2008 16:13)

Re: Koncák STK

Takhle to vipadá

https://i.postimg.cc/9RdKygBR/358461.jpg https://i.postimg.cc/K1CHwhq3/358463.jpg

Příspěvky [1 až 20 z 47]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncák STK

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£