(upravil magnatik 30. 1. 2008 22:57)

Téma: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

www.zesilovace.cz

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

No comment. Láká Vás cena, co? Jen si dejte pozor, co za své peníze dostanete.

Web

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

mne ide o to vieš ... bez ohladu na to čo je naozaj kvalitne ... ale každy hlasa že "jeho mašiny" su tie najlepšie ... tak ako fakt odhadnuť to najlepšie? v tomto trhu plnom všeličoho sa často človek nevyzná a stráca ... čím to je? žeby nedostatok uvedených parametrov? alebo nepravdive parametre? ja neviem ... naozaj

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Jsem jen laik, který umí moduly prodrátovat, ale z mnoha starších příspěvků jsem odvodil - tyto stavebnice jsou pomalé, asi ne vždy s prvotřídních součástek a na dobré odladění, příp. vylepšení musíš mít solidní znalosti a zkušenosti. Zkrátka pro domácí velmi kvalitní poslech bych si je nepořídil. Na nějakou nenáročnou dupárnu s kámoši možná jo (nezapomeň na přikoupení ochran). Pokud se mýlím, odborníci nechť prominou.

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Mám doma několik let SDA350. Alespoň ty součástky by mohly pasovat na DPS a také díra pro výstup by nemusela být schovaná pod odporem. Měl jsem i chuť si ty desky překreslit tak, aby tam byly normální konektory, ale pak stejně pominul důvod jejich stavby.

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Nechápu, vždyť ještě nedávno to byly solidní stavebnice. Kdo si chtěl postavit zes, tak ne z EZK ale z SDA, teď tohle... to jsou věci.

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Nenapsal jsem, že je to propadák. Než se objevil Aldax, byly tyto stavebnice snad jediné solidní dostupné na trhu. Ale jsou někde napsaný garantovaný parametry? Např. rychlost přeběhu, zkreslení při definovaných podmínkách? Nejsou. Pokud si dobře vzpomínám, Sinclair je doporučoval do subů bez výhrad, ale pro náročnější poslech je tunil.

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

antonio .. . toto bol aj moj názor ...
takže porovnávať SDA s SPV nemá zmysel?

sinclair ... rozmyšlam nad riešenim ako postavil ondra ch ... ale rad by som to vtesnal do krabice 1U .. teda 44mm ... je dostať take nizke toroidy? .. alebo vyrobil by mi to niekto na mieru??

a zmestia sa SPV100 pripadne SPS50 do tak tenkeho priestoru?? dik

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Spis je to o uhlu pohledu.

Nez se objevil aldax, byly SDA temer jedinou ekonomicko/technicko/rozumovo dobrou volbou - pokud se bavime o koncich pro suby. Neco jako aldax tu nebylo. A ted to tu je.

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Velice jednoduše to zjistíte porovnáním porovnatelných modulů, co kdo za dané peníze nabízí, co už na desce je osazeno, co se musí dokupovat a dodělávat atd. A pak také z ČEHO je to uděláno a jak je to zapojeno.

Web

(upravil lada 31. 1. 2008 16:34)

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Řekl bych, že antonio jen narážel na to, že ve Tvém článku o zesilovačích pro SW byly SDA docela pochváleny a teď jsou hodnoceny jako fujtajbl. I když jakési vyjádření ke změně náhledu na SDA už tu kdysi bylo...

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Na minulém fóru psal Sinclair k tomuhle poměrně obsáhlý článek, vyjadřoval jsem se k tomu i já, jelikož jsem těchto zesů už pár stavěl/oživoval/měřil...pokud jsi na tom tak, že seš rád když to nějak prodrátuješ, tak tohle nebude ta nejlepší cesta...

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

martyy ... vyzeram ako uplny amater? big_smile ale pohoda .. každa rada sa počita ..

(upravil martyy 31. 1. 2008 21:31)

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Aha...chybička se vloudila, příště budu muset umět číst, sorry big_smile
Já četl odpověď Pepy: "Jsem jen laik, který umí moduly prodrátovat"
No jak si na tom ty opravdu netuším...

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

ale tak zase niesom nejaky extra odbornik ale zakladne veličiny ovladam + vlastnosti sučiastok ... taky domaci kutil smile ale šak pohoda nič sa nestalo ... beztak je to len fórum ... každý z nás vie čo v ňom je a vie na čo si môže trúfať ..

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

A pak jsou tu takový jako little...

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Ale hlavne že sa snaží a nechodí čmárať po múroch a fetovať. Aj snaha sa cení.

Web

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

Mates a aky je little??

kurpelm 100bodov big_smile

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

mam stavebnici SDA 650. na desce napsano 850, primo od p. Sedlaka.  stavebnici jsem komlet osadil. oživovani jsem svěřil tež p S.  zes jede naprosto bez problemů. mohutny a dobry zvuk ve všech kmitočtech. jede mi už 2rokem sem tam nejaka akce. kde celou noc hraje 800wsin. a pak si ho zase hodim doma pod postel.  Možna byste se měli zaměřit. na lidi co ty stavebnice posilaji+davaji dovnitr ony nekvalitni soucastky., stavbnice jako takove dobre JSOU.+-

Re: čo vravite na tieto zosiky?? hlavne sinclair

little je pěkný idiot, který je do všeho tak moc hrrr, že téměř vše na první pokus vždy zkurví... sad