Téma: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

musím to popsat pomalu, protože sem fakt hotovej už jen z toho zjevu.
Ne příliš velká krabice, zato luxusní váha. otvírám a začínám se od srdce smát. odvětrávací průduch magnetu s vnitřnim průměrem nejmíň 4cm, uvnitř "tlustá plechová mříž" aby tam nelítal bordel. Magnet jak koňská palice, no jen koukněte:

http://www.crashpc.ic.cz/coto.jpg

Membána perforovaná, daleko pevnější než u Delty, ale taky ještě daleko tužší. moc tuhá. vážně bude potřeba trochu rozhejbat.
no zatím ve mě budí pořádnej respekt. uvidíme až jí osadim. zatim mam jen nařezaný kusy na sub, ale jsem nachcípanej tak to s dobrou vůlí sešroubuju až o výkend.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

gratuluju a tiše závidím za takovýho macka
foto ze stavby bude samozřejmostí! jasný?

Web

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

jasná páka. určitě to nafotím, i pro 7techa. Však ty taky o nic nepřídeš. 10ti kilová labinka je ten samej hardcore.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

11kilová lol

Web

(upravil check 28. 1. 2008 15:15)

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Budu zase za negativistu a vyvrhele, ale todle je opravdu další z témat: "Koukněte, jak ho mám velkýho!"

Web

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

check: Ty k nim ale taky patříš, ne? A myslím, že ho máš nevětšího...

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

ano, určitě je to jedno z těch témat, ale copak je tak nelidský se radovat z toho "jak ho mam konečně velkýho" ??ano, je pravda že jsem mohl začít nadpisem Autosub s BCčkem a zahrnout do toho uplně všechno ohledně stavby, fotek, mejch dojmů... ale teď už ho mam tak velkýho že příště budu klidnější.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Ano máš ho pěkně velkýho, tak ještě bednu smile

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Zas, keď istý člen fóra mesiace dopredu oznamuje, že vloží fotky projektu a nevadí to smile

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Sorry za OT, ale Checku, jak tě tady tak občas, čtu začínám mít pocit, že tě to tady nebaví...

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

hot.shot: to může bejt dvojsmyslný, a tak na to odpovídám až s odstupem času když tomu rozumim big_smile
no, jasně. bedna je jakštakš nařezaná, jen sešroubovat, ale nemoc mě brzdí...

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

A jeslti můžu být zvědavý tak bedna něco jako ta origo BC? nebo něco vlastního?

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

jo, bude se velmi podobat bedně SUB 12 od BC. jen upravená hloubka a jinak laděné reflexy.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Možem sa spytať v akom štádiu je projekt? Tiež totiž v blízkej dobe plánujem subík do auta s (možno) týmto reprákom a rád by som vedel či zobrať BC 12TBX100 alebo Beymu Power 12, od Beymy už viem čo možem čakať, ale to BC som ešte ani nevidel ani nepočul...

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Jarouši a divíš se mu?

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

projekt bude. jen nevim kdy. krom toho že jsem lempl, jsem dlouhodobě nemocnej. SUB mi leží rozdělanej v dílně. nesmím vykonávat fyzickou námahu. až to pude, tak ho dodělám. U Sinclaira se mi tuní na to Rodek zesík.

co bych k tomu řekl: zvuk, dynamika, hloubka basu - vše vyhovuje maximálně. Jinak to ale podle mě byl drahej špás. 4" cívka se u 12" na takovou aplikaci opravdu nedá využít, a taková 12PS100 by udělala prakticky stejnej job. Power12 by šla asi trošku hloubš ale kdybych teď vybíral, šel bych zas do BCčka.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Vďaka za odpoveď
Peniaze nie sú problém, ono to zase raz nie je pre mňa big_smile Myslím že Power 12 ide do hlbky dooostatočne, na hudbu až veľmi... Ja len chcem aby to bol ďalší z mojej produkcie rýchlych subwooferov s vysokou citlivosťou s perfektným zvukom. Mne ho odporúčil istý človek ktorý ich vraj montuje do subwooferov do auta a neviem či chodí aj sem na fórum, ale tvrdí že to hrá parádne a ja mu aj celkom verím. Dúfam že sa ku konštrukcii dostanem čo najskôr, potom snáď aj poreferujem smile
Prajem skoré uzdravenie.

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

neni to Billy? big_smile pokud chceš velkou citlivost, ber spší 15TBX100 big_smile

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

Neviem, na tamtom fóre ma prezývku Klasikk.
A keď presvedčím svoje "marketingové oddelenie" tak bude aj 15" big_smile

Re: Tak mi přišlo to BCčko (12TBX100)

říkal jsi že cena nehraje roli. 15" je asi jen o 600 dražší. pokud bys neměl tolik peněz, tak 15PS100 a 15PL100 s vyšším laděním by taky řešily problém. Dokonce mam dojem že to 15PL100 je silnější a citlivější než TBXko, jenže nemá takovou zatižitelnost, výchylku, a musel bys ho ladit vejš...