Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Super Scooper s 15" repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Super Scooper s 15" repro

Nemate nekdo nejaky plan na reprobednu typu SUPER SCOOPER, ale na 15" repro? Predem dekuji

Re: Super Scooper s 15" repro

než se začne řešit - jde ti o velikost nebo o cenu? smile ono se totiž daj slušný repráky s většim průměrem pořídit o pár málo stováků dráž než malý, a tak se to nevyplatí kupovat menší... pokud nemáš nějaké speciální úmysly...

(upravil dominikreichel 17. 1. 2008 13:49)

Re: Super Scooper s 15" repro

Ja mam totiz doma 4 kusy reproduktoru AC Akustika. Nechtel jsem delat ozvucnice typu horn, chtel jsem spis ty super scoopery, ale nasel jsem jen na 18".

(upravil hot.shot 17. 1. 2008 13:51)

Re: Super Scooper s 15" repro

Ono se hlavně v dnešní domě moc nevyplatí stavět tyhle zastaralý konstrukce...

Na 15" jsou taky ale ty ACčka tam budou hrát dost těžko... Dej to bassreflexu a neblbni.

Re: Super Scooper s 15" repro

A dokazal by si mi nejakou takovou ozvucnici doporucit?

Re: Super Scooper s 15" repro

Jaký typ těch AC přesně máš?

(upravil dominikreichel 17. 1. 2008 14:13)

Re: Super Scooper s 15" repro

to prave nevim. neni na tom nic napsane, ale uz to asi ma neco nahrano. Ma to magnet a kos jak tesla, ale je to nejak premotane, ma to uplne jinou membranu a zaves membrany

(upravil hot.shot 17. 1. 2008 14:51)

Re: Super Scooper s 15" repro

Tak od oka 120l / br 42Hz víc ti neporadím když nevíš jaký je to přesně typ. Případně sem dej jejich foto, někdo by mohl třeba poznat jaký je to typ...

Re: Super Scooper s 15" repro

O jaký typ se jedná se nechá zjistit na www.ac-akustika.cz ,mají k dispozici 8 typů.

Re: Super Scooper s 15" repro

Podle popisu bych typoval tenhle http://www.ac-akustika.cz/produkty/item … t-400b.htm

Re: Super Scooper s 15" repro

Jestli to je tohle : http://www.prodance.cz/protokoly/ARO_Ci … _ferit.pdf ,tak to je fakt dělo.

Re: Super Scooper s 15" repro

ten hot.shotuv odkaz, to je ono. Toho mam 4 kusy

Re: Super Scooper s 15" repro

Tak těma 120l/42Hz bys neměl nic zkazit. Nebo máte někdo jinej nápad?

Re: Super Scooper s 15" repro

jasně,... co taková open open free skelet konstrukce smile) ( to se takhle ten reprák zavěsí za provázky skrz otvory pro šroubky do vzduchu =o)))

Re: Super Scooper s 15" repro

Tak ty se ani na nic jiného nehodí.

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Super Scooper s 15" repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£