Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Zdravim, chtel bych vas pozadat o radu. Chtel bych postavit reprobedny ktere by slouzili na ozvuceni jednoho "sklepniho" prostoru kde se poradaji prilezitostne diskoteky. Predstavoval bych si dve reprobedy( stredy, horna) a jeden subwoofer, nejspise "snek". Nemusim mit profi kvalitu zvuku, jde mi o cenovou prijatelnost. Mohl by mi nekdo poradit co pouzit za menice, jak nato, na co si dat pozor a pod? Kdybych se vesel do 5-7tis jen za menice, byl bych rad. diky

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Horny, dvoupasma a sub/snek a 5-7 za repro? 5 tisic das jenom za subwooferove repro vhodne do sneka. smile Dalsich cca 8-10 bude osazeni stredovrchu s vyhybkou.
Zacni bez subu (stejne to urcite nemas cim honit) a udelej klasicke 15" + driver.

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Říkal jsi " profi kvalitní zvuk" ? Já bych se spíš bál tý sklepní místnosti, neboli rovných holých stěn.

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Ouu tak to jsem se cenove trosku seknul.....Tak jinak:) Co by se dalo postavit za 5-7tis?

(upravil leon 15. 1. 2008 12:03)

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Moc tomuhle nerozumím, ale Michale co mu nabídnout něco s tou Deltou 12 LF, nebo bez LF. To by se možná do těch 8 litrů vešel,
spíš 9 litrů. Byl by to sice jenom 12" .
Do těch jeho 5-7 tis. spíš něco z bazaru.

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

leon: prave na tom profi zvuku nelpim kvuli tomu prostoru, ctvercova mistnost, rovne hole steny, strop je asi na 4x klenutej...

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

já budu mít 2 volný  použitý delty 12LF big_smile

jinak do 10000 určitě není možný postavit nic jinýho než rozumný stereo PA, který tam ve sklepě udělá takovej rachot že se z toho pokakáte smile na suby by fakt nezbylo.

(upravil lada 15. 1. 2008 12:16)

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Zesilovač, máš, jaký? Výhybka do jedné dvoupásmové profi bedny vyjde cca na 1000, počítáš s tím? O "dřevu" na bedny asi představu máš...

Ten bazar nevím, nevím, to ce se tam v drtivé většině (hifi i PA) prodává jsou dokonalé horory.

edit:
V prodancu mají sestavy, které se vejdou s měniči do uvedeného rozpočtu, ty bedny s Ciare 12 by vyšly i do spodní hranice, případně něco s levnou eminencí. Cenově by asi vyšly i prdítka s beta 8 a k tomu sub deltou/kapou, ale to by znamenalo další zesilovač. Co je výhodnější zvukově, to už musí poradit lidi s osobní zkušeností.

(upravil leon 15. 1. 2008 12:17)

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Čím víc členítosti a měkých materiálů v místnosti, tím líp. S osazením ať poradí zkušenější.
To: Lada není to nějak moc 1000 Kč?

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Nejlevnější by snad mohla být social edition Beta15 + DT150, nebo něco s těmi Ciare 12, tuším se něco chystá i z těch nových laciných Fane.

Web

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Koukni na prodance.cz, tam ti na fóru odborníci poradí. Jak řekl Sendy, teď se tam zkouší něco s velmi levným Fane Sovereign...

(upravil hot.shot 15. 1. 2008 17:32)

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Já bych asi doporučil Delta15LF + D220Ti + HM 25-25 to máš osazení za 7 tis bez 2 stovek, hraje to celkem slušně, dá se s tím hrát bez subwooferu, s návrhem bedny ti pomůžu když budeš chtít. Nebo ještě můžeš počkat, až Hubert odladí něco s těmi Fane Soveregin 15".

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Jak psal HOT.SHOT, začal bych dvěma bednama a po čase třeb arozšířil, ale na sklepní dízu by mělo snad stačit i toto:
http://audioweb.cz/vase-deadman1.htm

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Delta 12 je málo, hlavně kvůli výchylce, chce to aspoň Delta 12LF. S těma Delta 15LF se bez subu obejdeš když nebudeš mít nějak velký nároky...

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

NNNTomas: Asi si pockam copak z toho vyleze, nechvatam zatim chci jen nasbirat co nejvice tipu a rad, jsem v tomhle zacatecnik

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

já se zbavuju delty 12LF a CrashPC taky tak bysme se s ním mohli dohodnout a obě ti je zaslat. k tomu bys z prodance koupil driver a hrony. ušetřil bys nějakých tisíc korun. pokud by dal CrashPC taky tu deltu za 1200 jako já. jinak si myslím že to budou zvládat i ty 12" bez problémů. ale na basový orgie to nebude. ale když to dáš do rohů místnosti + ty odrazy a ozvěna. no to mě poser. to bude "dunět jako prase"

Web

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Tak, deltamánie zažehnána. smile

Re: Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

chyna: souhlas (kdyby to neklaplo tak jí od tebe stejně vemu)

antonio: jj big_smile neřikej že jsi to nepředpovídal....

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Ozvuceni "sklepni mistnosti" pro obcasnou diskoteku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£