Re: Akce: Merici mikrofony

koukám že se to tu pěkně hnulo za ten týden co jsem byl v Chorvatsku, jinak taky bych se přimlouval za symetrickej výstup

Re: Akce: Merici mikrofony

Muzete mi napsat jake kapsle to ma? Mel bych zajem pouze o kapsle, pokud by bylo mozno... Diky smile

Re: Akce: Merici mikrofony

WM-61. koľko ich potrebuješ?

Re: Akce: Merici mikrofony

mengel252: Chtel bych ta 3 kusy. Je to mozne?

Re: Akce: Merici mikrofony

momentalne nie, ale ked prebehne akcia, tie 3 ks nebudu problem. dufam, ze to neponahla.

Re: Akce: Merici mikrofony

OK. Kdy asi by to mohlo byt? Jen odhadem. Nespecham. Zatim diky.

Re: Akce: Merici mikrofony

Ahoj Mikrofonní chlapi ci se optat načem resp oproti čemu  se to bude kalibrovat, nebo spíše až kam? ... potřeboval bych to docela už jak sůl,páč můj ECM-40 nad 10kHz mi pěkně kecá a nahoru ke 25-30kHz už prakticky neměří nic .... jinak co se týče symetriky nebo nesymetriky je mi to šumák na linkový úrovni si myslím že to nehraje takovou roli  měřit to bude stejně tak i tak...

PS: v září asi odjíždím na delší dobu pryč mimo ČR tak proto se ptám raději teď dopředu...

Není co dodávat...

Re: Akce: Merici mikrofony

Myslím, že by Boramyr dokázal ty naše kusy zase vzít proti PULSE od BruelKrajer v prvotřídní bezdozvukové komoře, ale chuck to má na háku, ne?

Re: Akce: Merici mikrofony

ale no tak   smile
nerobte z chucka ignoranta. má vážne veľa práce. navyše doteraz nemal kompletne súčiastky, takže všetky prieťahy padajú na moju hlavu. konečne sa už dodajú aj konektory, ktoré chýbali ako posledné, takže si myslím, že počas júla (červenec) už na tom naozaj mákneme a dopracujeme sa k zdárnemu výsledku.

Re: Akce: Merici mikrofony

Dnes jsem dostal vzorek pouzdra od Chucka, v úterý půjdu na průzkum do lakovny.

Re: Akce: Merici mikrofony

No už aby to bylo smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Mengel252:
Super díky moc za odpověď.... šlo mi hlavně o to aby to nebylo v době kdy budu pryč a nevypadalo to že jsem si objednal a neodebral...

Michal:
Tak sem s tím, já bych měl zájem opravdu vážnej a určo bych to nechtěl zadarmo.. smile

Není co dodávat...

Re: Akce: Merici mikrofony

tak chlapy jak to vypadá, kdy budou mikrofony hotový?

Re: Akce: Merici mikrofony

Na vánoce, pod stromeček smile

Re: Akce: Merici mikrofony

no to doufam ne smile

Re: Akce: Merici mikrofony

tak jak to vypada?

Re: Akce: Merici mikrofony

pripisuji se na seznam, snad na spravnem miste smile

tedy 1ks i pro mne

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Na seznam optimistů...

Re: Akce: Merici mikrofony

7tech: suhlas. je to uz pekne vela casu s5.

Re: Akce: Merici mikrofony

Chodí sem ještě Chuck?

Web