Re: Akce: Merici mikrofony

mengel252: Co to mas zas za protistatni reci? Dneska mohl byt testovaci kus hotovej. Bohuzel vsak bylo desny pocasi a tak jsem laborkou jen prosel ponevad mi uz tak bylo spatne. Zitra to asi zrealizuju. Kdybych mel uz nejaky pouzdro tak jsem mohl o vikendu skocit za kamosem na pistofon a vubec to trochu prozkouset. Takze se prototypovy testovani malinko protahne. Jeste jsem taky premejslel ze bych to nedelal s moznosti symetrickyho vystupu a ten jeden operak vyuzil lip. Takze dotaz zni:

CHCE NEKDO SYMETRICKEJ VYSTUP ???

Re: Akce: Merici mikrofony

Pokud to nebude spojené s nějakými obtížemi, tak já ano.

Re: Akce: Merici mikrofony

Co Te k tomu vede? Mas nejaky zarizeni ktery to vyzaduje?

Re: Akce: Merici mikrofony

Ano, mám. Opravdu by se mi hodilo, kdyby měl symetrický i nesymetrický výstup.
K čemu bys ten zbývající operák chtěl využít?

Re: Akce: Merici mikrofony

No podivej... kapsle jde az do 134dB. Pri tomto tlaku ma vystup 2,5Vp. Takze si ji stahnu na tomto rozsahu na ten cca 1V pro linku. Jenze pokud chci mit i rozsah 94dB znamena to zesileni 100x. U symetriky pak realizovany jednim operakem. Uz chapes oc mi jde? Jako pokud se podivas na katalogac tak zjistis ze ten integrac to zvladne bez ztraty lesku. Ale i tak je mi to trochu proti rustu chlupu. Ale poznamenavam ze jsem to jeste nemeril! Zitra to vyzkousim a ucinim konecne rozhodnuti.

Re: Akce: Merici mikrofony

Symetrický výstup by byl fajn, ale jako podmínku bych to neviděl...

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Pokud Ti ty chlupy neopadaj, taky bych tu symetriku nezavrhoval... už jenom pro ten pocit, že si do symetrickýho vstupu zvukofky strkám symetrickej signál smile

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Jojojo, taky by se mi to pro dobrej pocit hodilo. Třebas právě pro to měření někde v řiti na louce smile

(upravil Czech_Chuck 21. 6. 2007 23:50)

Re: Akce: Merici mikrofony

Na to aby sis vrazil slauk do riti nepotrebujes mikrofon s velmi vlhku neodolnou kapsli za 60kc. To jestli to mas rad v prirode nebo na zachode uz neni podstatny to uz neni technickej problem. lol Nameris totiz imho tytez charakteristiky.

Re: Akce: Merici mikrofony

Hovno? lol

Re: Akce: Merici mikrofony

Tak ok bude to v symetrice. Zkusim v pondeli dodat nejaky fotky ze skopku jak jsem to meril. Docela me ty vysledky prekvapily.

Re: Akce: Merici mikrofony

Supr a supr smile

Takže se v dohledný době můžem těšit?

Re: Akce: Merici mikrofony

http://img5.imagevenue.com/loc997/th_44224_mic01_122_997lo.jpg http://img160.imagevenue.com/loc987/th_44226_mic02_122_987lo.jpg

Na svoji obhajobu bych chtel zminit, ze jsem nenasel slabsi nez 1mm cin a integrace jsou pajeny napodruhe ponevadz jsem je trubka prohodil.

Re: Akce: Merici mikrofony

Pěkný smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Ale kde ty ses naučil pajet proboha, ty SMDčka beru .. Ale ty lanka no nevím no ...

Re: Akce: Merici mikrofony

Ty neznas pajeni vzdorne lanka made by suple? Ehehe. Smaceny to aspon mistama bylo a vratnej v laborce konci v 9 takze ucel svetil prostredky vis? A vubec jsi tu OT.

Re: Akce: Merici mikrofony

Kvízová otáka:
čo nie je vidno na fotke a kvôli čomu ten plošák tak odstáva od podložky?

Re: Akce: Merici mikrofony

Jaaa viiim!!!  Jaaa viiim!!!

Muzu odpovedet?? ahaha  big_smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Chuck
ee, už sa tu o tom hovorilo. je víkend, testujeme bystrosť zdejších    smile

Re: Akce: Merici mikrofony

ta prečo? smile

Web