Téma: Akce: Merici mikrofony

Oživuju CZech_Chuckovo téma:

CZech_Chuck napsal:

Jak se tu uz trochu nakouslo tak s Mengel252 chystame akci na hromadnejsi vyrobu mericich mikrofonu. Jiz jsem byl v poste dotazovan na parametry techto mikrofonu. Proto to radsi dam sem abych to nemusel rozesilat porat dokola a muze kolem toho byt kdyztak i drobna diskuze. Od zacatku je to uvazovano jako mikrofony pro amaterske uzivatele. To nikoliv objektivnimi parametry ale zpusobem pripojeni k merici aparature a pozadovanym napajenim. Tento mikrofon totiz bude mit jak symetricky tak i nesymetricky vystup na urovni 0dBu coz je schopna pojmout kazda bezna zvukovka. Napajeni bude nesymetricke a bude mozne pouzit zdroj s vystupem v rozmezi cca 12-28V. Takze to bude napajitelne prakticky libovolnym adapterem. Mikrofony budou kalibrovany a mame domluveno i mereni korekcnich krivek. Budic vystupu ma pri zatezi 3nF coz odpovida asi 30 metrum kvalitniho kabelu frekvencni rozsah vic nez 500kHz.

Takze pro upresneni technicke parametry:

Napajeni: 12-28V
Vystup sym/nesym: 0dBu
Citlivosti: 94, 114, 134dB
Fr. rozsah s kapsli: 20 - 30k Hz

Zájemci:

7tech
Bersoft
BlackRider
dawsoo 2x
dj-bobr
gaminn
Hairman
Halen
iMartin
Jacket
Jaromír Marek
jean
Johnyn
Josse
Klon
kyselym 2x
lada
lotrpotr
Luikas
MaBat
Matej
Mates 50ohm
Michal
opamp
pakr
Radek
siss
Vaclav
VOX
vrtacek
Wishmaster

mirulu
mekky
dak71
AmoR
hot.shot
39

Re: Akce: Merici mikrofony

Antonio

Vďaka.

Re: Akce: Merici mikrofony

A jaká že je zhruba předběžná cena?

Re: Akce: Merici mikrofony

Bylo psáno 600-700Kč.

Re: Akce: Merici mikrofony

Nechci prudit, ale je uz nejaky vyhledovy termin, kdy by meli byt mikrofony hotove?
Ja jen, jestli mam jeste pockat a nebo si do te doby neco nahradniho opatrit.

(upravil dejv111 11. 5. 2007 22:11)

Re: Akce: Merici mikrofony

Je mi líto, ale já, ze špatných finančních důvodů, které se nečekaně vyskytly, musím svoji objednávku na tento mikrofon zrušit!!!!

PROSÍM TEDY (prozatím) O VYMAZÁNÍ MÉHO JMÉNA ZE SEZNAMU ŽADATELŮ O MIKROFON!

Pokud jsem tímto výrobcům způsobil nějáké problémy, velice se za ně omlouvám...

Je tu nějáká šance, že by se daly mikrofony objednat později, např. za rok, nebo je to jen hurá akce? Díky za odpověď!

Re: Akce: Merici mikrofony

dejv111: Nepředbíhej, teď to určitě nebude. Myslím, že si ještě dlouho počkáme, ale nijak mi to nevadí, nespěchám na to. smile

Re: Akce: Merici mikrofony

V jiném tématu Chuck nebo Mengel psali, že se to posouvá tak o měsíc. Tedy z května na červen.

Re: Akce: Merici mikrofony

Ne já to fakt myslím vážně! Vyskytly se důležitější věci, které je nutno zafinancovat, na mikrák prostě v dlouhodobějším časovém horizontu nebudou peníze i kdybych se rozkrájel...:(

Re: Akce: Merici mikrofony

Ale nekecej, fakt by nikdo nekoupil třeba ledvinu? wink

Re: Akce: Merici mikrofony

dyt ten mikrak bude stat kolem 700kc... bez nekam na den na brigadu...

Re: Akce: Merici mikrofony

Kuciii co tady stresujete??? Soucastky se nejak dodaj asi v dohledne dobe. Tak uvidime. Po prototypovym testovani budou plosnacky trvat tusim tak 14 dni. No a pak zas nebude mit mengel pouzdra. smile Samozrejmenikoho nedrzime. Seznam je pro ucel toho abychom na nekoho nezapomneli a pripadne vedeli s jakym poctem ramcove pocitat. Pokud si nekdo neco sezenete driv lepsiho a levnejsiho tak Vam nase mikraky do telesnejch dutin cpat nebudem.

Re: Akce: Merici mikrofony

Czech_Chuck: ja jsem mel asi misto "nahradniho" napsat "provizorniho". Samozrejme, ze na vas mikrak cekam dal a moc se na nej tesim smile Jen ze ted mam obdobi, kdy je trochu vic volnyho casu, tak ze bych si obcas docela i neco malo zmeril... Zadnej spech.

Re: Akce: Merici mikrofony

MaBat: No vidis. A ja mam ted prave uplne obracene obdobi pred statnicema. Hrooozna prca je to. smile

Re: Akce: Merici mikrofony

To ze mě stres ze státnic spadl, když jsem zjistil, že mam takovej průměr, že státnice dělat nebudu a jenom obhájim bakalářku smile

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

czech_chuck: no boze, tak si je das nadvakrat,,, me se zeptej ja to znam smile)))))

(upravil Czech_Chuck 16. 5. 2007 17:51)

Re: Akce: Merici mikrofony

hanzs: Proc bych to mel pro boha delat nadvakrat?

BTW neresim statnice ale jine vyvstale problemy. Jako treba ze se v systemu ztratil jeden zapocet z minuleho roku a zenska co mi ho davala je nekde v zahranici. A potkal jsem se s vedoucim diplomove prace a ten mi rekl ze se chce se mnou zitra setkat a domluvit na dalsim postupu. Tak nevim jestli chce resit vyzkum co jsme si domluvili nebo na me chce narazit diplomku ke ktere se dostal az byla vytistena svazana a odevzdana u sekretarky. Tos tak.

Re: Akce: Merici mikrofony

jak to vypada?

Re: Akce: Merici mikrofony

Vypadá to tak, že konečne dorazili smd kondiky, ktoré sme doteraz čakali. ešte dorazia sľúbené konektory, ktoré nikde na svete neboli a prebehne realizácia. chuck už zháňa niekoho, kto by mu na chvíľku požičal spajkovačku...

Re: Akce: Merici mikrofony

Supr!!! Už se těšim smile