Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » K fóru » Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 44]

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

OT, ale ani podrbaný celeron 333A s tým nemá problém

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

2 all ... je to prkotina, ale jak je teda možný, když jsem řekněme ve firefoxu nebo opeře měl otevřený dva panely a porovnával rozdíl úvodních stránek diyfans.org a audioweb.cz, tak původní diyfans mi šel hladce a audioweb se trhal. Nehledě na kvalitu počítače v tom byl rozdíl.
Ale to je asi už jedno ...

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

No bóže... když mi jemný scrollování ve Firefoxu 2 na Bartonu 2500+ vytěžuje procesor na 30% tak jsem od oka střelil, že tatáž konfigurace by sedmistovce duronu mohla dávat už zabrat. Redyuri, tak nějak je mi jasné, že na tom celeru zároveň neběží XP a prohlížeč bude taky patrně něco skromnějšího.

Hm... tak to mi tedy vysvětlete... že bych i těch 30% přechválil? Je možné, že za to může nějaký plugin.

http://img530.imageshack.us/img530/1517/clipboardvd8.png

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Boramyr taky záleží jakou rychlostí. Na méme 2Ghz jednojádrovém 64bit turionu v ntb to žere při pomalé rychlosti aby se to dalo číst 2-4procenta, při rychlostí větší že už to nejde tak rychle přečíst tak 11-15procent a pokud s tím jezdím opravdu co nejrychlejí tak do 30procent.

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Mě to v iexploreru "bere" podotýkám AŽ 42% ale to s tím musím jezdit tak rychle, že se to před očima jen míhá. Jo mám PIII 1,2GHz a 768MB RAM.
Třeba na jiným compu - 1GHz Celeron a 128MB RAM, sou s cuakatůrou a než to zareaguje problémy. Oba compy WIN2000.
Takže spíš bych to viděl na problém s tím, že je malá operační paměť.

(upravil mirulu 13. 1. 2008 1:05)

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

2 all .... a já budu zjel smile protože tu mám špičkovej komp se špičkovou grafikou se špičkovejma .... bla bla bla a prostě se mi novej audioweb na úúúúúúúúúvodní straně trhá. Upozorňuju že ne na fóru, ale na uvodní straně s články a projekty. Tam mi to dělá paseku. Zkoušel jsem IE7, FF, Operu, všude stejný. Původní diofans to nedělal, nevim už jak to řct smile dělá to to svislý spektrum na pozadí nebo nevim.  Když už teď nic, tak toho už nechám

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Keď napíšem www.audioweb.cz , nedôjdem na stránky. Je to zámer, či sa zabudlo nastaviť pri hostingu?

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

K přepisování starých adres: Ano, to se dodělá.

K sekání: Mirulu, vím přesně o co jde, je to hodnotou fixed u pozadí, kdysi dávno už to tak bylo, ale v práci se mi to sekalo, proto jsem to zavrhl. Je to grafikou, nebo starými ovladačemi.

K zatížení CPU: Mě to bere při rychlým skrolování kolečkem ne víc jak 15%. Pokud odeberu fixed tak do 10%. Jemné skrolování stiskem kolečka do 5%.

Boom: http://audioweb.cz/owebu.htm

mengel252: funguje normálně, zkus Alt+F5.

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Antonio, zkus opravit v názvu tu osmičku na béčko, jak psal Frank. Tvarově by mohlo vycházet z písmene D.

(upravil Frank 13. 1. 2008 13:21)

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Jinak Áčko, ale spíš Déčko bych já osobně psal jinak, ale to Ti může bejt jedno, to máš OK...

_
I_I
I  I
_ _
  I  I
_I_I
_ _
_I_I
_I_I

smile Já vim, reju, ale s alfanumerickejma displejema jsem si už taky hrál smile

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Je to normální font.

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Myslel jsem to nějak takhle:
http://7tech.czweb.org/public/audioweb.gif
Ale jestli je font takovej..

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Prispejem tym, ze mi to pri behani s posuvnikom hore dole neseka a zere max 11% proc (Athlon 64, 3,2G, 1G ram)

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Takže to přepisování neexistujících záznamů s *diyfans.org* musím dělat ručně, pokud nějaký takový svůj příspěvek najdete, přepište to, prosím, ušetříte mi práci. Moc toho už není, cca sto. Moderátor by se mohl taky zapojit. smile

Edit: A také chci poprosit ty, kteří mají své weby, a v nich odkaz na tento, aby změnili adresu na současnou. Dík.

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

antonio:

Len taký postreh - možno by som hlavnej stránke urobil nejakú patičku nech sa to nemieša s týmy reklamami. Napríklad len takú trhanú čiaru ako je po stranách.

Inak pridanie reklám ti schvaľujem ono ten web neni zadarmo. Som prevádzkovateľom asi 20 domén tak viem o čom hovorím. smile

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Antonio: Neni problem nahradid vsechny polozky nebo casti ktere obsahuji diyfans.org na audioweb.cz paru prikazama ve skripptiku nejake php snad tu nekdo umi.

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

mne to pripadne jak audioweight to audiow8.cz ..... vidiš antonio zmen to a budeš mat sväty pokoj s nami smile.. ale inak parada... no comment setko tak jak ma byt ! blahozelam za uspesny prenos sereru bez nejakych zbytocnych komplikacii...

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Tak, všechny odkazy s diyfans přepsány, ručně!, bylo jich snad 300. smile

K nadpisu: Možná časem, zatím mě to tak netrápí.

A také ještě jednou: Chci poprosit ty, kteří mají své weby, a v nich odkaz na tento, aby změnili adresu na současnou. Dík. Stále je totiž hodně přístupů z amplionu; diyfans ani nemluvě samozřejmě.

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

československé DiY HiFi... to sa mi fakt lubi smile pekny naaapad

Web

Re: Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

mám dotaz a nevím kam ho směřovat, kdyžtak to potom hned máznu, je chyba u mě nebo na webu když mi při scrolování mizí ukazatel myši a pak se zobrazí až když najedu třeba na panel start?

Web

Příspěvky [21 až 40 z 44]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna domény! » diyfans.org je nyní audioweb.cz

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£