Re: Vylepšení sluchu

ten rozklad telky mě pěkně sere. jsou to opravdu nekvalitní pazvuky, a slyší to i můj nahluchlej nevl.otec. na to že to má bejt dig.vysílání teda jsem velmi zklamanej. Nejlepší je ale učit se opilej. to si pak člověk pamatuje všehny ty vjemy jak mu bylo hrozně, ty nálady a rozpoložení při jednotlivejch částech textu, že si to nakonec pamatuje i s tim textem smile

Re: Vylepšení sluchu

tak já už neslyším ani 12kHz

právě jsem si stáhl tónový generátor a průkak.

Existuje nějaká voda, která se ucha lije a ta čistí u chlapů cosi, no už nevím, zeptám se.

M

(upravil redyuri 12. 1. 2008 14:15)

Re: Vylepšení sluchu

sklamem vás, s ubúdajúcim vekom proste budete počuť menej a menej vysoké frekvencie, sú to nezvratné involučné zmeny vášho sluchového ústrojenstva smile

edit:
jo, volá sa to audispray či akoa  je to slaná voda čo pod tlakom vypláchne učný maz von smile:)

Web

Re: Vylepšení sluchu

Buďte rádi, volové, ušetříte na výškáčích a výhybkách! Jakmile vás ještě omrzí superbasy, skončíte spokojení na širokopásmech smile

Re: Vylepšení sluchu

jj,timhle tempem vam misto seasu budou casem stacit i teslacky sirokace a budete spokojeny smile ,ze se vubec s nejakym DIY serem, stejne si to podle vseho nestihnem ani uzit smile

Re: Vylepšení sluchu

fajn, az se budete potapet v mori, tak neprefukovat smile

(upravil Crashpc 12. 1. 2008 20:07)

Re: Vylepšení sluchu

nedokážu si představit že v hudbě neslyším csssss big_smile
ono se to začne zhoršovat - z původního sss bude šššš, pak chhhhhh big_smile

Re: Vylepšení sluchu

a pak uz jenom brm brm bum brm bum bum brm bum smile

Re: Vylepšení sluchu

Pocuje nieco hluchy, ked je na diskoteke? smile Myslim tym, ci dokaze na sluchovy vnem premenit ten rachot.
Napr taky, co prisiel o bubienky, pripadne nejaku inu cast sluchoveho organu.

Re: Vylepšení sluchu

Na diskotéce toho cítí určitě dost. Myslím, že by podle těch vibrací dokázal i křepčit. Je ale zajímavé, že někteří hluchoni nepochopí psaný text.

Re: Vylepšení sluchu

velmi zajímavé.

Re: Vylepšení sluchu

Zítra večer by mělo být něco na tohle téma na Nově