Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 70 z 70]

Re: KOSS portapro

tomu se nebránim. jsou to levnější sluchátka.

Re: KOSS portapro

Taky mám Senny MX450, to má super čistý všechno, jen to neduní.

Re: KOSS portapro

Ahoj, poslední dobou jsem s častým používáním notebooku narazil na menší problém - 3.5mm input je takový tuhý, zpočátku jsem myslel, že z něj snad ani moje sluchátka k MP3ce nevyndám holýma rukama. Jedná se o SENNHEISER MX50 street. No a právě s tímhle se jako problém ukázala uvolněná izolace (ta celistvá část "L" přes jack), současně se mi pomalu páře jeden z nasazovacích "změkčovacích potahů", nebo jak bych to nazval, bez nich mi přijdou přiliš tvrdé. No tyhle dvě vady určitě vyřešim nějak doma...

Ty MX hrají v booku tak nějak hůře(což mě překvapilo, mam řekněme téměř no.name MP3ku Disc2Go Card'N Music), pokud pustím normální hudbu, ale neustále přendavání mezi MP3kou a bookem moc jacku nepřidá, takže jsem přemýšlel o nějakých sluchátkách, které bych měl čistě k booku, takže asi uzavřené. Jsem tedy laik, ale hádam, že bude vhodné vzít nějaké klasické, tak do tisíce, co můj hudební hluchot využije..a líbili se mi právě ty SENNHEISER HD 201, co byste poradili? Případně aby byli použitelné do zálohy k MP3ce, kdyby mi ty MX odešli...
Pro orientaci (nevyznám se moc v hudebních žánrech)- posloucham SOAD, Muse, Sunshine, Billy Talent, Hubert Cumberdale...
Děkuji

Re: KOSS portapro

Už asi 4 roky mám KSC/55, nehrajou špatně, ale ani po letech mi nepřirostly k hlavě a přijdou mi nekomfortní. Zato drží jak svině, takže na sport (běhání) ideální. Posledních pár měsíců mám Porta Pro a vadí mi jedině to, že je má každý desátý.

Re: KOSS portapro

a proč je asi mají? že by to bylo už něco jako iPod?

Web

Re: KOSS portapro

počkat počkat, tyhle dva výrobky nelze vůbec srovnávat. Porta Pro mají dobrý zvuk,kdežto iPod je jen hra na design, jinak funkce, kompatibilita, prostě ty věci, které od elektroniky člověk vyžaduje, mají ostatní výrobky ve stejné cenové kategorii daleko lepší smile
Jinak upřesním to, že nemohu mít ty s obloukem přes temeno, protože mam velké uši a tenhle způsob držení je pro mě velice bolestivý. S tím také souvisí trochu to, že by mi Senny PX 100 nevyhovovaly velikostí, s takovýmí sluchátky mívám problémy s usazením na hlavě, proto jsem hledal nějaká velká, uzavřená. No a z dostupných grafů to téměř vyplývá, že třeba Senny cenově nad HD 201 (a součesně pod tech 1500) mají výrazně lepší bassy, ale mnohdy horší středy a výšky...
Nevíte tedy náhodou o uzavřených, větších sluchátkách tak do 1500 s dobrými středy a výškami? smile Jínak zatím je pořád nejlepším kandidátem HD 201, protože jsou osvědčené, na svojí cenu solidní a současně levné, uzavřené...
Díky

Re: KOSS portapro

Zax19: jestli jsou  HD 201 osvědčené tak je kup. Není co řešit wink
Přítelkyni jsem objednal Porty a přišly s rovným jackem??

Web

(upravil dokken 17. 10. 2008 17:29)

Re: KOSS portapro

OT
Pro tu srandovní cenu (200,-) a zvědavost jsem si objednal tohle:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4469
jsou ještě ve verzi s mikrofonem:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13672

Re: KOSS portapro

Na dealextreme je kopa pajcov... Chystám sa odtiaľ cez kamaráta kúpiť pár lediek, zaujímavé ceny.. Som zvedavý na kvalitu. Keď je to poštovné zadara, prečo to nevyužiť.

Web

(upravil Zax19 18. 10. 2008 19:17)

Re: KOSS portapro

No po prohlížení různých recenzí a podobně jsem tak nějak zjistil, že co se týče velkých sluchátek (PX 100 se mi líbí, ale tyhle malé nemam rád, kolikrát šíleně leakujou), tak nemá cenu jít do modelů těsně nad HD201, ale nejdřív do HD415-ty jsou velké, libí se mi, skvělí zvuk (jako PX 100), ale opět otevřené a tam opravdu nevim, jak moc by byly slyšet..
No a jelikož nejlevnější uzavřená sluchátka (+ oemezeno u nás dostupnými značkami), kde bude rozdíl oproti HD 201 patrný, jsou EH 250 za cca 1700 a dražší modely..
Takže jádro pudla- zkusim variantu HD 201 + mobilní zesilovač- a tady bych právě potřeboval radu, jaké mody se nás dají sehnat, protože drtivá většina těch, které nacházím na mezinárodních forech v našich online obchodech nevidím hmm
(jinak bývají obvykle velké jako MP3ka a cena okolo 400,- Kč)
díky
EDIT: aha, no tak s ten zesilovač, to se jedá o takový činský ultralevný a malý kousek, které v podstatě akorát vytáhne bassy (což nechápu, jak mohou považovat 3dB za hodné další mršky zavadějící v kapse) a součesně trochu dumpne výšky (právě taky 3dB)
no a když kounku na dB rozdíl v bassech průměrně 7dB, jenže zrovna EH 150 má výrazně slabší výšky, jak HD 201
tak teda nevim, 3dB a malikné zkvalitnění bassů za 150 cca při dlouhotrvajícím dovozu z Číny + další věci do kapsy, to se mi moc nezdá jako účinné.. eh už mi z toho jde hlava kolem x)

Příspěvky [61 až 70 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£