Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 70]

Re: KOSS portapro

Měl jsem cca. 2 roky KSC55-ky. Zvuk podle mně nic moc, basy jsou nepřirozené, nepřesné, výšky ještě OK,  u středech zase chybí detaily a razance. Zvuk je takový "líný",  "těžkopádný". Teď mám Sennheiser HD201 a za přibližně 500 kč je to bomba.

Re: KOSS portapro

hmm.. mám doma Koss UR/18 a Koss UR/30 a oboje hrajou moc pěkně, akorát bych řekl že u UR/18 mi chybí výšky a u UR/30 zase přebývají... big_smile

Re: KOSS portapro

a nevadi tym portom velky mraz? tak pod -10??

Re: KOSS portapro

Ztuhnou jim membrány big_smile

Ty toho taky naděláš kvůli obyčejnejm sluchátkám.

Re: KOSS portapro

uz mam doma UR/40...chlapci,kto k nim ma pristup za dobry peniaz,kupujte.je to neskutocna pecka,krasne cistulililililnke vysky a krasne basy,ziadne chyby vo zvuku,stredy pekne,proste vsetko,su megalahke,maju minimalny pritlak,a suprovo sedia,hlavovy most je napad genia dat tam sietku,nausniky su pohodlne,ani po dlhych hodinach pocuvania nevies ze mas nieco na usiach,az na drobnu nevyhodu,strasne kratucky kabel.to je fakt hroza.inac,su uplne super. UR29 co som pocul sa mozu schovat do najhlbsieho kuta...pritlak ako svina,a zvuk oproti nim ziadny

Web

Re: KOSS portapro

mam uz cca 7rokov KSC35 ale uz tak 5rokov ich nepouzivam, nezlomil som sice prichytku ale pouzivanim v zime nepekne ztuhol kabel a potom sa stale lamal v mieste kde vychadza zo sluchadiel.teraz ked potrebujem pouzijem koss i40 a az na to ze su cele modrozelene a priehladne tak zvukovo celkom na mp3 ujdu.

Re: KOSS portapro

Často žasnu jak kdejakej Walkman mp3..z tržnice s nima hraje . Příjemný přítlak na hlavu. Jen ta cena/kvalita provedení. Zlomil se mi kloub s měničem,bordel se dostal na membránu a asi si budu muset zase přeletovat jack. Těch 200kč je za to moc. Otevřený sluch jsou bezva ven do provozu-víte co se kolem děje.

Web

Re: KOSS portapro

Já už mám Sporty dva roky a nic z toho se mi nestalo. Asi hodně záleží na lidech, jak se ke sluchátkům chovají. wink

Re: KOSS portapro

Taky vlastním Porta Pro nějaký ten rok. Dříve jsem měl Sporta Pro, zvukově jsou stejné ...
Co se týče konstrukce tak Porta/Sporta Pro jsou skoro dokonalé. Porta Pro jsou ještě pohodlnější v tom, že se dá regulovat přítlak na uši (comfortZone). Což považuji za výbornou vychytávku.
Na to, že model Porta je na trhu skoro 25 let, jsou pořád bezkonkurenční, jak po stránce designu, komfortu nošení, tak po zvukové stránce.

Web

Re: KOSS portapro

kolik sluchátek jsi to slyšel? smile

Re: KOSS portapro

Tím chceš říct co? wink

Web

Re: KOSS portapro

že jsou nahovno big_smile

Re: KOSS portapro

KossPortisty jistě potěší tento thread wink http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3686

Re: KOSS portapro

ano, a já jim ještě naložím to mechanické provedení. je neomalené. regulace přítlaku spočívá v přesouvání tlaku nad uši - do palice, takže v reálu se žádná změna přítlaku jako takového vůbec neděje.
Už jste někdo dělal crashtesty? Já zatím jen se Sennheiser PX100, a nato že jsou tenounké a skládací jak brejle, tak v poho vydržely šlápnutí a mnohočetné zalehnutí...

Re: KOSS portapro

Nikde se nepíše, že je přítlak na uši, ale na hlavu wink
Nekupuji si věci na to, abych na ně šlapal a zalehával ...
Ale stalo se mi taky, že jsem je Xkrát zalehl.

Web

(upravil Nepér 30. 9. 2008 14:16)

Re: KOSS portapro

Senny PX 100 mám a nějako to nemá vejšky a je tam moc středů, zvukově je to takový za jak hadrem... Ale mechanicky a vzhledově dobrý.

Re: KOSS portapro

Středy opravdu má takový řízný, ale na vejšky ani basy si nemůžu stěžovat. Za to u Port...

Re: KOSS portapro

Crashpc napsal:

Za to u Port...

No porty jsem měl půjčený a tam ty vejšky byly. Subjektivně neutrálnější zvuk.

Re: KOSS portapro

Nepér: ještě že vyráběj víc druhů a my se tu o ně můžem kočkovat smile

(upravil BlackRider 30. 9. 2008 16:47)

Re: KOSS portapro

Kdyby něco, tak už i ty PX100 maj docela lavórovej průběh. Na ulic dobrý, ale na doma už je to dost poznat.

Web

Příspěvky [41 až 60 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£