Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 70]

Re: KOSS portapro

ta neviem co cakate od tych mobilov... chudaciky suntacke phono zosiky robene na 16ohm spunty s membranov 2mm2 a pri nich nestihaju z vykonom.. a nie ked tam rubnete 60 ohmove porty s membranov niekolko cm2.. sak to mate jak keby ste 18 palcovy reprak pohanali 10 watovym zosikom s df 00nic

(upravil mechanik 24. 1. 2008 20:23)

Re: KOSS portapro

Shade:tak to beriem aj ja smile

(upravil KocuR 25. 1. 2008 1:54)

Re: KOSS portapro

Shade: neviem na koho tým narážaš, ale ja na mobile slúchadlá neskúšam, to tu bolo písané len tak čiste informatívne smile a mobil ktorý mám by 16ohm slúchadlá odpiekol. Určite nebude nikto považovať mobil za nejaký referenčný zdroj zvuku.

Re: KOSS portapro

jednoducho som chel povedat, ze ak chcete tie porty pripajat k mobilu tak to asi nema zmysel... k mobilom jedine spunty
netvrdim ze by sa nenasli dake svetle vynimky s rodiny sony-errikson alebo aj nokie...

Re: KOSS portapro

plugy ne, nic moc, má je mamča

Web

Re: KOSS portapro

Mně se zdají Porty jako vynikající sluchátka. Ale má je už fakt skoro každý!! smile Když jezdím ráno tramvají do školy, nemůžu se dopočítat, kolik lidí jsem potkal s těmito sluchátky na uších...;)

Re: KOSS portapro

to nie je dovod si ich nekupit, aspon vies ze su kvalitne a osvedcene pouzivanim tolkych ludi. ja by som ich nevymenil za nic, pocuvanie je prijemne,usi nebolia, zvuk super,asi tak...

Re: KOSS portapro

já bych už příště kupodivu koupil jiný, fakt se mi serou. už po druhý pudou asi na reklamaci,. radši bych uzavřený abych se nemusel bát že se do toho dostane zase nějakej sajrajt.

Web

Re: KOSS portapro

no ony i ty porty nevypadaj nic moc

Web

Re: KOSS portapro

mne sa celkom pacia,maju nezamenitelny vzhlad. Ja ich mam mozno 4 roky a nic sa mi do nich nedostalo (musim poklopat) a pocuvam casto...

Re: KOSS portapro

right13
Tie UR/18 nekupuj, ani UR/15, pokial chces mat basy a nedavat prehravac na plny vykon. Maju malu citlivost, velky hluk nespravia so slabym budenim. Dobre su skor pre domace predzosiky, maju presnejsi zvuk vzhladom k cene, ale pre mna malo basov.
Radsej si kup UR/29, tie hraju aspon pre mna prijemnejsie. Tiez su velmi dobre PRO/3AA.

Neodporucam tiez UR/20, tie hraju hadam len stredy. Maju slusne podanie priestoru, aj lepsie ako PortaPro; ale to je asi vsetko, inak su naprd. V radiu ich pouzivame ako odposluch pre spikrov - su dobre na hlas, nie muziku.

Este pouzivam Sennheiser HD205, je to lepsie ako UR/18. Mam ich na DJing.

Porta Pro mam uz 3roky, su fajn, discman vydrzi o 1h dlhsie tym,ze nehra naplno, ani bass boost netreba.

Re: KOSS portapro

Shade napsal:

...k mobilom jedine spunty
netvrdim ze by sa nenasli dake svetle vynimky s rodiny sony-errikson alebo aj nokie...

Co mas proti Samsungu? smile IMHO majú lepší HW ako SE. A tie špunty tak to nie. Mám aj špunty (Koss P7) a keď ich napojím na mobil tak sa to ozaj nedá počúvať, žiadne basy a celkovo je to akési slabé. Preto keď sa mi nechce nosiť ruksak kvôli diskmenu tak si vezmem Porty a mobil.

Re: KOSS portapro

to KomarD-Jeay : osmeho februara budem mat konecne UR 40 ,tie UR 29 sa mi nepacia,maju dost velky pritlak a su cele take divne..... tie PRO/3AA su velmi tazke z velkym odporom,mozno ich casom kupim. vybudenie mi je celkom jedno,aj tak pojde pred sluchatka este zosik...teraz hovorim o domacom pouziti. cim sa lisia sporty a porty?

Web

Re: KOSS portapro

cenou, zpracováním a zvukem. pokud nemáš na porty tak vem sporty, zvuk prý téměř stejný

Web

Re: KOSS portapro

z ebay aj z postou vychadzaju porty na 1000 sk

Web

Re: KOSS portapro

to sežene v čr za +- stejný peníz

Web

(upravil dejv111 27. 1. 2008 19:20)

Re: KOSS portapro

Měl jsem možnost porovnávat moje Sporty s Portama kámoše. No jak bych to řekl. Podle mě je cenový rozdíl mezi těmito modely hlavně v kvalitě zpracování konstrukce a image Port. Porty vypadají v každém detailu pěkně, ať se na ně podíváte z jakékoliv strany a hrají pěkně, Sporty nevypadají nic moc, jsou to prakticky dva kusy plastu, jejich opracování nevalné kvality, ale též hrají pěkně. No a rozdíl ve zvuku? Opravdu prakticky žádný. Musel jsem se dlouho zaposlouchávat a opakovat si skladby, hledat malé detaily, abych poznal rozdíl. No a nakonec jsem dospěl k tomu, že Porty mají (a už jsem to tu, nebo na starším fóru psal) věrohodnější přednes v oblaasti basů. Ale je to opravdu tak nepatrné!! Na první poslech by to člověk snad asi nepoznal. wink
Jo a Porty sedí na uších pohodlněji, než Sporty a mají kvalitnější molitany, pružnější.

Re: KOSS portapro

na ebay UK stojí 24 GBP,- což je na naše teď,když koruna k mý neradosti posiluje,cca 850,-Kč.

Re: KOSS portapro

ja som zohnal na ebay.com tie KOSS ur40 uplne nove,nepouzite za 600.- aj z postou

Web

(upravil grawp 30. 1. 2008 23:14)

Re: KOSS portapro

ja co som si kupil tie KOSS KSC55... ma uz ich tu niekto pouziva ich ? tak som zlomil vzadu ten mostik. uz som ich aj bol reklamovat, reklamaciu mi prijali. ako na zvuk si nestazujem len ten mostik co je vzadu je strasne silno upevneni tlacia ma dost. co by ste navrhovali na "proti tlačenie" ak mi ich teda reklamuju

Web

Příspěvky [21 až 40 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£