Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 4)

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 70]

Téma: KOSS portapro

nazdar. mam tieto super sluchatka a chcem sa opytat ako velmi zalezi na tom cim ich krmim? mam lacnejsi mp3 prehravac apacer a neni ti zle. viem ale ze mi nekto hovoril ze potrebuju mocnejsi pohon. tak aka je pravda? neskusal som ich na nicom inom ak nepocitam mobil a bolo to strasne, hrozny sum. mozno ipod? dik

Re: KOSS portapro

jediná rada asi bude: vyzkoušej a uvidíš (uslišíš)

Web

(upravil mechanik 6. 1. 2008 10:32)

Re: KOSS portapro

tak mp3 a ešte to máš v mp3 formáte(hudbu)? to je aj škoda sluchátok... vela urobiš tým ked to tam daš v inom formáte ked sa dá! dalej sa to asi už zlepšiť nedá.Celkovo lepší určite bude starý dobrý poctivý diskmen smile

Ja si to bud zapojím do cdprehrávaču alebo do zosilovaču a sluchátka mám PHILIPS HP 195 sú slušné smile

Re: KOSS portapro

Ano záleží do jisté míry čím to "krmíš".Z vlastní zkušenosti vím,že třebas můj Thomson discman,si to tolik nedává..na rozdíl od sice šmejdské zvukovky v pc (AC97),ale na tý zvukovce ožijou..můj názor potřebujou vííc nakrmit..a rozdíl potom jěště poznáš na kvalitním sluchátkovém výstupu zesilovače,popřípadě na kvalitním sluchátkovém zesilovači ale k tomu si je vhodné pořídit už nějaká lepší sluchadla...

Web

Re: KOSS portapro

ale nehra to ani zle, oproti tym malym origos zvoncekoch k tomu prehravacu, ale kamo ma tiez tie sluchatka a pocuva to na starom sonackom minidisc prehravaci a je to podstatne lepsie. ten moj prehravac ma taky makky zvuk a menej presne basy.
cim zivite svoje sluchatka na cestach vy?

Re: KOSS portapro

Tak jestli chces sluchatka na cesty a navic jeste na mp3 tak bych krmeni neresil tam to nema vyznam, ja je pouzival na discman iRiver iMP550 a v porovnani se stolnim CDP nebyl ve zvuku rozdil.

Re: KOSS portapro

Kamos mal prehravac APACER a bol to sh*t. Niekedy sa mu dokonca ani nepustil... Hlavne by to chcelo nejaky prehravac s user EQ, kde trochu stiahnes basy a hra to super.

Re: KOSS portapro

ja na svojom eq mam a basy mam trosku stiahnute, to je ta napodobenina ipodu s prezeranim obr a videi...
zatial to necham chcel som sa len opytat ako velmi na zdroji zalezi...

(upravil Shade 6. 1. 2008 15:05)

Re: KOSS portapro

no ja mam tiez porty a mozem porovnat len medzi mp3 http://en.meizu.com/PRODUCT_X6.asp a sb audigy... na tom mp3 hrali celkom dobre ale ked som ich pichol do audigy (aj ked je to low end ) tak sa cely zvuk precistil a aj basy boli razanciou a cistotou o inom...samozrejme aj skreslenie vyvolane hlasitostou... chudacik mp3 uz nestihal pri hlasnom posluchu a sb v pohode tahal aj viac bez skreslenia... ale pri normalne hlasitosti to nebolo nic strasne
tak asi vsetko.. hadam som pomohol
ps: ja si basy nestahujem ale dam si na mp3 ekvalizer 1khz+1db 4khz+2db 8khz+1db a je to potom o dost zivsie a basov rozhodne nechyba.. teda pokial to nepocuva daky pasypýčo pošuk

Re: KOSS portapro

já na recieveru a na k800i

Web

Re: KOSS portapro

A heleďme se chyna, taky mám osmisotvku... Dobrej foťák, viď smile ? Dá se někde sehnat levně redukce na 3,5 jack, ale levně? Ty origoš mrdky jsou drahý jak kdyby to bylo z kosmu.

Re: KOSS portapro

Pokiaľ máš ten istý fastport ako ja na k750, tak si tú redukciu urob. Tie mrdky som nechcel, a tak som objednal konektor a dovnútra som vsadil samicu jack 3,5 a je to... Funguje spoľahlivo, nemá sa na nej aký káblik urvať.

Web

Re: KOSS portapro

k800i a k750i mají stejnej konektor. K800 mám taky a že bych z toho foťáku byl nějak unešenej se říct teda nedá. Mám u něj HFko HPM-90... ty walkmanovská sluchátka perfektně vymetají bordel z uší... ale pro chůzi po ulici jsou nebezpečná. Není slyšet okolí.

(upravil chyna.cz 9. 1. 2008 19:55)

Re: KOSS portapro

já mám ty HMP-70. docela dobrý sluchátka,až na to že je problém s tím že občas nedržej pořádně v uších, já nikdy na pecky nebyl... ale zato oproti portám si s tím equalizérem poradí líp. v uchu de bas i cejtit. když pouštím přez porty tak se zbytek pásma ztiší aby ty basy vyznili...docela na hovno equalizér...

foťák docela de.zaostřování by mohlo být rychlejší a míň by to mohlo zrnět. ale lepší jak tahat po kapsách MP3+foťák+telefon+album s fotkama+flešku+kameru...
mám tam 4 giga a docela bych bral i víc...

Web

Re: KOSS portapro

ja som si mozno pred tyzdnom kupil KOSS KSC55... maju okolo tych cca 100dB.. zapojil som na moj player Creative MuVo V100 a jako zvuk paradny basy dost hlasite. ale pocul som chvaly o tych porta pro, najprv som si chcel kupit tie ale by sa mi nehodili na šport lebo som potreboval take za hlavu. Najlepšie je asi vyskušat sluchatka cez PC. Sluchatka ake mas ty tak tie su urcene na PC na hranie hier pre gamerov. takze tak. Napr. na bezne pouzivanie ako napr. chodenie do školy zo školy tak su uplne zbytocne to by som si radsej kupil len štuple do usi.. takze asi setko z mojej strany.. pre ine info sa pytaj...

Web

Re: KOSS portapro

Ja Porty používam s mobilom a discmanom. Z mobilu nič moč, nemá žiadny bass boost a bazmegy, len štyri predvolené efekty (Rock, Jazz, Classic a Normal)... Proste je to zvuk so všetkým, dokonca pri 320kb/s AAC to má aj detaily a tak, ale z diskmena je to rozhodne lepšie aj napriek tomu že nemá ekvalizér, len nastavenie basov (vypnuté, normálne a brutálne), zvuk má všetko, aj keď je tam málo výšok, no zvuk je taký jemný a má všetko čo by mal mať. A z audio CD je to už faaakt niečo. Mobil mám Samsung D600e a discman Sony D-NE511SEE

Re: KOSS portapro

Ani na SE ani na Samsungu som ich neskusal, ale Nokia 6120 by sa za zvukove podanie mohla hanbit...Basy su pri vyssej hlasitosti v pohode ale pocuvam aj pri nizsej hlasitosti a ten sum nemozem vystat..asi su robene na tie male biele pi....ny ktore v nokii nazyvaju sluchadlami. ostavam pri starej dobrej mp3ke,tam je to lepsie. discman zamietam hlavne koli rozmerom a velkej spotrebe.

Re: KOSS portapro

Spotreba nemusí byť až taká tragická, mne pri mp3 vydrží mesiac aj niečo pri každodennom využití z dvoch AA alkalických bateriek... ale nosím ho v ruksaku smile. A čo sa týka tých mobilov, tak SE K750i nehorázne uberá dynamiku, teda po údere počuť ako pokleslo volume, ktoré sa ale vráti naspäť až do ďalšieho úderu. A na Samsungu sa s pridávaním volume basy automaticky uberajú. A SE je robený na slúchadlá s nižšou impedanciou ako Samsung ... teda aspon čo som ja skúšal K750 a SGH-D600.

Re: KOSS portapro

Kolega chtěl nějaký sluchátka, tak sme hledali a hledali a nakonec sme vybrali právě Porty Pro, na jednom webíku (http://www.audioexpert.cz/prenosna-sluc … :hodnoceni) je okomentovali lidičky, kteří je mají a básnili tam o nich jako šílení, tak sme je nakonec vzali a dobře sme udělali cool parádička, poslech od normálních pecek, na který byl zvyklý, naprosto nesrovnatelný, doporučuji yikes

(upravil KocuR 23. 1. 2008 15:43)

Re: KOSS portapro

Mne sa zdajú lepšie ako napríklad Sennheisery PX200, tie senny hrajú tak akosi divne... a stoja o 300Sk viac.

Příspěvky [1 až 20 z 70]

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » KOSS portapro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£