Téma: Eagle knihovny

Mám takovej problém...

Chci si vyrobit jednu knihovnu s vlastníma součástkama, kde bych měl všechno, co běžně používám. Pro usnadnění práce tam chci naházet jednotlivý věci z různejch knihoven a jen upravit. Jde to nějak nebo budu muset všechno kreslit odznova?

Kreslit jsem se to snažil, ale nijak moc mi to nejde. Upravit si jednotlivý součástky zvládnu...

Re: Eagle knihovny

Vytvoříš/otevřeš si tu svou knihovnu a pak pravým tlačítkem na stromovém seznamu stávajících knihoven volíš "Copy to Library" pro součástky, které do ní chceš přidat. Maximálně se ti může stát, že ti budou kolidovat pouzdra - to už si pak musíš nějak dořešit.

Re: Eagle knihovny

Díky, co nevidět na to vlítnu a pak řeknu smile Samosebou skopčim i pouzdra lol

Re: Eagle knihovny

Pouzdra kopčit netřeba - vezme je to s sebou automaticky smile
Spíš jde pak o to když kopíruješ z různých knihoven součástky se stejným pouzdrem, které má ale každá původní knihovna svoje.

Re: Eagle knihovny

Halvě že už vim koho s tim votravovat lol

Re: Eagle knihovny

jj, za málo big_smile

Re: Eagle knihovny

Hmm... a nějakej pěkně navrženej jednodušší spoj včetně rozlitý země, tepelných můstků, potisků a nepájivky pro fotoplotr byste někdo neměl? Já že bych se tím pochlubil na zkoušce z NELZ smile

Re: Eagle knihovny

Ee smile Tak jsem to tam začal házet a jsou problémy. Když chci předělat pájecí plošky z šišatejch na kulatý, tak to nadává... Ale to až jindy, teď neni čas...

Re: Eagle knihovny

Kdoví, co s tím děláš smile Tohle samo o sobě musí jít bez problému - co se grafiky pouzdra týče.
Nadávat to může, pokud bys měl třeba okraje těch plošek moc blízko u sebe...

Re: Eagle knihovny

Ne, nakreslit tam můžu třebas <I> ale nechce mi to změnit pájecí plošky...

(upravil MaBat 5. 1. 2008 22:21)

Re: Eagle knihovny

Nevím, až tak v tom kovanej nejsem, ale podle mě si dam "shape->round", "size" jaký chci a jedu... tj. klikam na ně, a poslušně se mění. Třeba desetkrát smile Musíš být samozřejmě v režimu editace toho pouzdra...

Re: Eagle knihovny

Supr, už to umim smile Jen to musim přes jednu knihovnu obejít a až pak se dostanu k tý svý vysněný smile

Re: Eagle knihovny

Je to prostě program na hovno.

Re: Eagle knihovny

na hovno, ale jediny pouzitelny

Web

Re: Eagle knihovny

Vyzkoušej Orcad smile)

Web

Re: Eagle knihovny

Eagle je v pohodě a zatim nechci měnit, nechci se teď nic učit. Pak vlítnu na Orcad smile

Tak jsem na to kouk a vypadá to použitelně, začal jsem překreslovat ten svůj předzesík a vypadá to mnohem líp smile

Re: Eagle knihovny

Lidi, nemáte někdo knihovnu s lampama?