Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 5)

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 88]

Re: Změna adresy

myslím, že blueboard.cz umi ankety zdarma. neviem, ci sa to da aplikovat sem, ale na stranky urcite.

Re: Změna adresy

taky pravda. antonio do práce lol

Web

Re: Změna adresy

Když nemůže být Amplion, tak Mengelův návrh je nej.

Re: Změna adresy

Mengele jsi hvězda - povedlo se Ti zkloubit zkratku diy s jednoduchým přímočarým názvem. Má to vtip a logiku. Pro mě zatím nejlepší návrh.

Re: Změna adresy

jo, přesně. když už nejde Amplion - což mě sere moc moc... tak audiyo je ok. i když vysvětlovat po telefonu někomu název audiyo bude taky maso.

Re: Změna adresy

Já jsem pouze pro IP adresu smile U ní se nemusí nic řešit.

hue hue hue

Web

(upravil Thales 3. 1. 2008 0:12)

Re: Změna adresy

Kdyby forum jelo na serveru s dedikovanou IP adresou pak by si pomocí záznamu hosts mohl každý pojmenovat forum jak ho napadne, třeba i více názvy. A všichni by byli spokojení.

Re: Změna adresy

Crashpc: S tím vysvětlováním by to taková tragédie nebyla. Prostě audio.cz s oběma i/y smile

Re: Změna adresy

auDIYo.cz jo to nejlepší!  To se povedlo

Re: Změna adresy

diky, diky, diky - je vidno, ze doazete ocenit kvalitu, aj ked sa podobam na Henryho Poťera   smile
vdaka takej sdrese ma forum celkom velku sancu na vysoku poziciu v googli, ked zadate slovo "diy", co by nemuselo byt na skodu. raz to tu moze byt slavnejsie ako diyaudio.com.
chce to len par vlakien v anglictine...    smile
myslim, ze aj ked sa zada do vyhladavaca audio, google to najde, ale tym uz si nie som taky isty. aj tak je hlavne rozhodnutie na antoniovi, takze zatial by som tak nejasal. radsej sa pokuste vymysliet este nejake ine alternativy, nech si moze vybrat z viacerych variant.

Re: Změna adresy

Thales: Tak se vyjádři, co tajnůstkaříš... ?

Mengel to má možná z www.audiyofan.org, taky jsem nad tím kdysi uvažoval, ale sešlo z toho. Vyslovovat to taky není nejlepší: koukni na audiyo.cz; co?; auDIYo.cz; jak se to píše?...

Re: Změna adresy

Asi budu jeden z mála, kdo tady z mengelova názvu nejásá, jsem proti.

Re: Změna adresy

Vzdyt muze byt zaregistrovano vic domen... smile

Re: Změna adresy

audiyofan nepoznam, ale pozriem si

Re: Změna adresy

Nekomplikujte to furt těma větrákama smile

Re: Změna adresy

Taky to ve me porad evokuje vrtuli...

Musi to byt tak dokonale mezinarodni a globalizovane? Proc ne treba fandovedostavbybeden.cz nebo neco v tom duchu?

(upravil Kronos 3. 1. 2008 13:27)

Re: Změna adresy

Nic s diy bych tam nedával. a fan taky ne i když já mam zažitý An jazyk takže já v tom vrtule nevidím.

Re: Změna adresy

reproweb.cz

Web

Re: Změna adresy

Kronos, prave, ze FAN je anglicky taky vetrak, takze zrovna my, co mame zazity AN jazyk odjinud, nez z PC v tom ten vetrak vidime jeste vic. smile

Re: Změna adresy

tak teda v podstate mení sa meno stránky preto, lebo viacerým pripomína stránku na kutilskú výrobu drevených ventilátorou?

Příspěvky [61 až 80 z 88]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£