Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 88]

Re: Změna adresy

amplion

Web

Re: Změna adresy

Jakej amplion sakra? Zkusili jste si dostupnost?

Re: Změna adresy

nuž, keď nie tie exotické koncovky (i keď,  SK mi nepríde až tak zlé... smile ) tak niečo, čo má amplion v názve
inak, koľko ťa stojí momentálny webhosting?

Web

Re: Změna adresy

mne je to skoro jedno hlavne nech to ide diyhifi aj diyaudio sú celkom dobré smile

(upravil Tonda 2. 1. 2008 12:27)

Re: Změna adresy

Docela se mi líbí návrh kurpelma
  audioweb.cz
a nebo předchozí
  amplioncz.cz
respektive jeho variantu
  amplioncz.org
Slovo diy v kombinaci s čímkoliv mě trochu tahá za uši.... Napsané to jde, ale zkuste někomu povědět koukni se na diyhifi.org. Tož tak.

Re: Změna adresy

Tak rovnou czamplion.com

Zustane tam ta slabikozvucnost amplionu a nebo s pomlckou treba.

(upravil martyy 2. 1. 2008 12:41)

Re: Změna adresy

Nebo pěkně v množným čísle ampliony.cz nebo amplioni.cz... respektive anglicky amplions.cz
On i tlampac.cz zní zajímavě
...já vím, píčoviny... smile

Re: Změna adresy

Já bych byl pro DiyAudio nebo audioweb a nebo bych se na to vyprd a nechal jak to je.

Re: Změna adresy

Komolit kdejak amplion mi nepřijde dobrý, ten audioweb cz je dobrý nápad, shodneme se na něm?

(upravil Dingo 2. 1. 2008 13:04)

Re: Změna adresy

diy-audioweb.cz
diyaudioweb.cz
diy-audio.cz
diyweb-audio.cz
třeba

Re: Změna adresy

me ty martyho napady nepripadaj tak spatny... jeste dalsi zkomolenina- amplionweb.* ale jinak si myslim, ze je to skoro jedno smile ale necpal bych tam to diy...

Re: Změna adresy

Antonio: Omlouvám se, přečetl jsem "Nepište klikací adresu.." jako "Napište klikací adresu..". Jsem pitomec.
Nicméně, když to zpětně pročtu, opravdu vypadá nejlépe  audioweb.cz.

Re: Změna adresy

Pokud nelze amplion.cz nějakou politickou dohodou získat zpět, tak z těch návrhů mi audioweb.cz opravdu přijde nejlepší - relativně krátký a snad nezkomolitelný.

Re: Změna adresy

Souhlas.

Re: Změna adresy

Spíš než nějaký dlouhý názvy, nebo dvoj-slovný bych volil něco jednoduchýho a výstižnýho, jako audio.cz, hifi.cz apod.

Re: Změna adresy

Tak audioweb neni dlouhej název, z těch návrhů dle mě nejlepší. I se to snadno čte.

Re: Změna adresy

OK, jsem teda taky pro audioweb...sice se mi to zdá v porovnání s amplionem takový suchý a nenápaditý, ale rozhodně lepší než diy-cosi.

(upravil BlackRider 2. 1. 2008 15:49)

Re: Změna adresy

Audioweb, to diy tam fakt nesedí. Mně by se líbilo Czech-hifi.cz smile

Web

Re: Změna adresy

Taky se mi z těch všech názvů a mutací nejvíc zamlouvá audioweb.cz. Je to srozumitelné a dobře zapamatovatelné. Z názvu je hned poznat, o čem asi web bude...Kdežto z Diyfans to rozhodně poznat není...;)   Takže...........audioweb.cz..........................:)

Re: Změna adresy

tak, keď nie amplion, tak audioweb smile

Web

Příspěvky [21 až 40 z 88]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£