Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 5)

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 88]

Téma: Změna adresy

Začal mě nedávno srat název, který jsem vymyslel - diyfans.org a nepouští mě to. Ono je to zprvu trochu nejasný, ale to už se tu řešilo a nechci to zase rozpitvávat, jsem ochoten adresu změnit. Tipy mám, dva, první, horký: diyhifi s koncovkou cz, druhý diyaudio, taktéž s cz. Dokonce jsem koukal i na dostupnost amplion, ovšem nic, ledatak s koncovkou in. Předem, koncovku info, biz, sk, eu a další, mobi atd, ne. CZ není problém.

Máte-li tip, NEpiště to sem jako klikatelnou adresu!, ale tak, jak jsem to napsal já. Dřív, když jsem vybíral název, házel jsem to i do vyhledávače a stalo se mi, že dvě byly za pár dní obsazené, nevím jak je to možný, ale náhodám nevěřím, v tomhle případě ne.

(upravil chyna.cz 1. 1. 2008 21:41)

Re: Změna adresy

no já sem pro starý, dobrý Amplion, na koncovce nezáleží

Web

Re: Změna adresy

Také jsem pro Amplion.

(upravil chyna.cz 1. 1. 2008 21:43)

Re: Změna adresy

a jak sem koukal na http://www.amplion.cz/ tak se to stejně přesměruje na http://blog.amplion.cz/
tak jestli by se třeba nešlo domluvit s tím kdo má tu stránku, ale možná plácám kraviny a není to možný, jan nápad
PS: sry za ty linky,ale pro názornou ukázku sem to tam dát prostě musel smile

Web

Re: Změna adresy

Diyhifi ani diyaudio nevystihuje tu skutečnost, že je tu řeč především o reprobednách. Líbila by se mi jakákoliv odvozenina od tradičního Amplionu.

Re: Změna adresy

Tlampač lol

Re: Změna adresy

breptak lol

Re: Změna adresy

Jo! forum u Pc speakeru ne ? Já bych byl pro Diyaudio, přece nejde jen o stavbu beden ale kompletně se tu řeší celý audiořetězec.

Re: Změna adresy

smile hlasitomluvic. (loudspeaker, lautsprecher)

Ale vazne...  nevim.

(upravil thool 1. 1. 2008 22:35)

Re: Změna adresy

diyaudio . cz , prijde mi to takove nejsrozumitelnejsi

zrizeni nove domeny - dobra zaminka k tomu, abych taky poslal nejaky ten prispevek na "fond" smile

Web

Re: Změna adresy

diyaudio cz mi přijde jako čórování diyaudio.com  ... Když se řekne diyaudio, vidim jasně to .com

Re: Změna adresy

chyna: to je subdoména, takže amplion.cz volné nebude

diyhifi je taky celý audiořetězec, hifi, a je to kratší a líp se to píše smile

Re: Změna adresy

Já jsem pro Diyhifi

Re: Změna adresy

Ono me to je jedno, hlavne at to funguje smile
Ale diyaudio ceske je pekne.

Web

Re: Změna adresy

Nemám rád změny - špatně si zvykám sad, ale když už to chceš měnit a amplion to být nemůže, tak asi to diyaudio cz.
...já si tomu stejně dál budu říkat amplión tongue

Web

Re: Změna adresy

To je vpodstate jedno, zvykneme si... Môj návrh je Audioweb. Keď je elweb, prečo nie...

Web

Re: Změna adresy

Diyaudio, jak říká Frank, už je - přece se nebudem opičit. Mně se docela zamlouvá diyhifi. Ale stejně furt říkám Amplion.. smile

Web

(upravil Thales 2. 1. 2008 14:43)

Re: Změna adresy

Po naší poslední debatě po mailu budu raději držet hubu yikes/

Re: Změna adresy

Amplion jasně vede.

Re: Změna adresy

Amplion, Amplion, Amplion!!!

Web

Příspěvky [1 až 20 z 88]

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna adresy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£