Téma: mol

jáká je nadeje,že se mi iba do papírové beymy zakousne mol?zrovna to tu přeletelo

Re: mol

Mel ses ho zeptat jestli jen leti kolem na pivo nebo si poznamenava polohu beymy. Kazdopadne tato nadeje je prakticky nulova. Navic se da jeste snizit pouzitim placacky. Daleko horsi je to u BR beden s tlumenim ovcim rounem. I kdyz i tam jsem neslysel ze by to moli nekomu vylozene vyzrali. Pak je otazka co tlumi vic... jestli rouno nebo mol nazranej rounem. smile Sakra ja mam dejavue. Neresilo se tohle uz nekde?

Re: mol

Me se zakous do bedynky rozzurenej Lakeland terier a nechalk v krasnym povrchu otisky zubu. Tak jsem mu vyprasil kozich, aby si to priste rozmyslel.

Re: mol

Jen jestli to neudělal proto,ž es tam pouštěl nějaký kočičiny.

Re: mol

Miláčci prý lezou rádi do basreflexů...

Re: mol

Mě je pořád zašívají pavouci.

Re: mol

Další důvod pro CC big_smile

Re: mol

aj tak su najnebezpecnejsie male deti a ich zlate prsticky smile co im pak spravis.

(upravil sinclair 5. 5. 2007 22:09)

Re: mol

To jo. A nejradši mají vypouklé kopulky basáků a kaloty výškáčů...

Web

Re: mol

a pchajú lentilky do BR.

Web

Re: mol

pak za nimi lezu mravce, lebo take maju radi, a ked zahras, tak ich to povystreluje big_smile

Re: mol

take se ale my musíme kontrolovat bo ked se plazim nametěný z knajpy,tak hrozí ze aparát zbluju nebo roztrham,pochcijem

Re: mol

No a nevíte jak molům chutná isover? Právě jsem dodělal subíka s tímhle tlumením ...

Web

Re: mol

tak to je faaaj. nebudu muset plácat na BR přížku. smile

Web

Re: mol

Moje matka měla zelenožlutou andulku a mimo běžného ožužlávání mého nosu nebo ucha mi neustále lítala do bassreflexu i když reprák hrál. Jenom konec ocásku koukal. Ještě že měl uvnitř na konci mřížku, jinak by tam byla asi doteď. Tam mě ale nevadila, páč ten kravál byl její problém, ale co mě vadilo, tak že si také sedla na membránu basáků (GDN 18/50/1,8) a jako datel mlátila zobákem do difuzoru. Jenže i když jsem tomu přidal na basech, tak jí to nevadilo. No nech jí je zem lehká. Teď má doma takový dva poseroutky a ty už mě na prst nesednou.