Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 148]

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Betaron: kde já už ty "plexisklový" redukce viděl...

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Miro, bílý Propisot se nesežene vůbec. Maximálně obrázky pro děti a obludná písmena. Malinká bílá písmenka nikdo nevyrábí.

(upravil Karlos 5. 5. 2007 19:10)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Třeba by chtěl mít na ampu želvu ninju big_smile a co totok ? http://www.skartia.cz/images/img_5114.jpg
jo pardón vy chcete bílé ..

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

ale ani ten čierny nie je zlý, čierne písmo sa skôr hodí mne na krvavočervený podlad smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

No to by nebylo marné smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

mengel252
nemas vic fotek ty bedny?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

posilnim dotaz pana kolegy na mengela: daka foto navyse by neublizila. ja bych taku skatulu aj kupil, strasne moc sa mi paci. v prepocte to vide asi 2200kc, a obycajna krabica je cez litra a jak to vypada.
na 2ks  SPV by to bolo supr

(upravil mengel252 6. 5. 2007 6:49)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

bastl, Bentley

fotky sú tu, zvyšok prosím mailom. V tomto vlakne sa bavme o konštrukcii skriniek.
http://www.diyaudio.com/forums/showthre … number=317

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

http://www.ges.cz/?ipp=12&lang=cz&a … ES07700243

No s tim potiskem staci kdyz si kupite toto nebo v papirnictvi papir na nalepky a misto plosnaku tam vrazite nejaky text a pak to jen nazehlite a polakujete je to proste a vypada to dobre.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

ten papír si nerozumí s Minoltou 1350w, toner se nechytne, ale tan modrá folie funguje.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Doma jsem zkoušel tisk na samolepící papír, nalepit na panel a přelepit průhlednou fólií, ale není to ideální.

(upravil Halen 6. 5. 2007 11:52)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Bracha to vyresil jinak; Sehnal vypalenej HIFI zesik za flasku a jedina uprava, ktera se musi udelat je predni panel. Vykuchal streva a zbyla designove skvela krabice.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

no to se taky musi laser tiskarnou a mi to ide sice to potrebujes trochu trpelivosti a sikovnosti ale jde to supr kdyz tak si panel udelej z kuprexitu a nalep to na nej big_smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

No,já mít takovou nádheru jako DPA222 (jako že nebudu,nejsou love),tak mě napadá to udělat jako flaškouni. Na odiv. Co třeba slepit skleněný desky a na bocích chladiče?
Je to jen nápad,nemusíte hned nadávat big_smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

A nasvítit LEDkama, nejlíp RGB a odstín vzít podle volume nebo jako VU-metr.  smile Kdyby tam bylo něco takového ke koukání jako jsou lampy samy o sobě (nažhavené trandy, nafouklé kondy a tak) tak budiž, ale jinak je to tuzing. smile

(upravil Bentley 6. 5. 2007 21:51)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

no keby vnutri pak nebol mrdnik ale pekne ulozene a kable na poriadku, este dake azur podsvietenie a mohlo by to vypadat pekne

a mas to tam 2x smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Jojo, DPA chce něco extra. Ale co stínění proti VF?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Ty máš doma vysílač?
Vnější přípoje jsou daleko lepší "lapače", než celá DPS toho zesu. Nemel.

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Betaron: Možná by to chtělo nějak zajistit proti vniknutí nějakého "bordelu". Je to až moc na ráně. Moje matka měla dřívě andulku, co mě pořád lezla do bassreflexu.

To pumpování vzduchu v BR může být spíše na závadu. Tam je potřeba zajistit přirozený proud vzduchu zdola nahoru, což takovéto sem-tam sem-tam rozhodně není.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Kazzateli, bude mít přednáška ještě nějaký pokračování? Mě osobně hodně zajímá optimální rozmístění komponentů v krabici. Co jsem tak viděl různý hotový výrobky, tak každej pes jiná ves. Nebo je to jedno? Budu něco takovýho řešit poprvé, proto se mi praktický postřehy budou víc než hodit.

Příspěvky [41 až 60 z 148]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£