Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » czech high-end?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 61]

(upravil dawsoo 30. 12. 2007 17:31)

Re: czech high-end?

Bambus a virtual battery (obyč kapacitní násobič)  lol nový technikové od roku 90 vejš nestáli už za nic = spotřebka.

jojo , když někdo umí tak prostě umí, ty zesilovače jsou řemeslně tak moc promakaný včetně těch nejmenších detailů a vizuelně pěkný že se ani nedivim že tak ostře a silně polarizovanejm reakcím tady, ono k těmhle skvostům to chce panáčci extra místnůstku, kde spolu s nějakejma luxusnějšíma bedničkama a adekvátně pěkným zdrojem signálu to bude tvořiti dream-sestavičku v trucovně pro svého majitele ..kam paní nesmí ani uklízet.... (toliko k WAF) , max tak pozvat jeho případné stejně ujeté kamarády s kterými si občas užijí své mužské dny  lol

Takhle já si představuju ryzí highend pro ty největší šílence co nechtějí hranatý 43cm krabice. Jak to hraje si myslím že není až tak podstatný,páč pro lidi co si tohle mohou dovolit,není problém že si k tomu mohou koupit jako alternativu ještě dalších pár jinejch kousků,a když chceme zůstat stále v Čechách a na Moravě tak třeba Šrolla big_smile kerej hraje i měří jednoznačně nejlépe, ale zas třeba není tak pěknej.

Takže já říkám ano! Tohle je bomba která u nás nemá obdoby.A škarohlídům natruc ještě se mi líbí Pathos yikes

Není co dodávat...

Re: czech high-end?

Pana Petříka znám,chodil nakupovat ty kapacitory a kabely k nám,je to člověk zapálenej pro věc.

Re: czech high-end?

Mohl by mi někdo objasnit pojmy WAF a Šroll?

Re: czech high-end?

WAF = Wife Acceptance Factor
Šroll = www.sroll.com - šílenej výrobce zesilovačú. Teď mě napadlo, že mu asi budu řikat Aladar-Ládínek big_smile

Re: czech high-end?

...se jako oživujou uschlý větve? smile

(upravil intel4ever 16. 4. 2009 7:35)

Re: czech high-end?

No sice starší thread, ale kdo ho ještě neviděl tak si myslim, že je docela zajímavej. Na ten EUPHONIUM jsem koukal jak puk. BTW na tej druhej fotce v #12 vypadá jak výčep:) Jinak díky Frankovi za vysvětlení.

Re: czech high-end?

" i měří jednoznačně nejlépe"
dawsoo
Existujú nejaké merania?

(upravil dawsoo 16. 4. 2009 12:23)

Re: czech high-end?

BV
pokud jde o petříka tak myslím že ofiko asi ne pokud jde o šrolla tak jsem ho viděl přímo u Luďka (když jsem byl u něj na návštěvě) ... nejsou to přeborníci (ty zesy petřík) v parametrech a topologie je vcelku vesměs obyč nebo SE big_smile ale vzhledem k tomu že je to povětšinou opravdový plný áčko,takže určitej sound od toho lze očekávat. Naproti tomu Luděk to má postavený právě hlavně na tý topologii... (a to já ač nejsem přímo žádnej profi konstruktér co se tím živí považuju za uplně nejdůležitější. (viz Pistoleho CFB což je taky něco odlišnýho = co měří jako konvenční nejlepší kousky, ale hraje o dost "jinak"  abych nebyl nařčen že protekcionalisticky podsouvám že nejlépe. big_smile

Není co dodávat...

(upravil BV 16. 4. 2009 13:36)

Re: czech high-end?

dawsoo
Myslel som niečo  zverejnené, okrem údaja "možno aj pod -130dB"  smile. V teste bola zmienka o 0,003%... Som len zvedavý na fakty, napr. niečo ako
http://www.bvaudio.sk/PA300/THD.png

Re: czech high-end?

Heh toho pincka co jste tu dávali odkaz mám doma ale boužel jeden konec nejde ..a chybi pár knoflíku jeden blázen tadyk u nás s tím hrál na diskotékách:-D

(upravil Quart 18. 4. 2009 17:53)

Re: czech high-end?

Co to tam má? sad

http://file.qip.ru/file/84269452/eee2cd … etail.html

Takový krásný stroj a Hitano?

Web

Re: czech high-end?

i hitano má různou kvalitu a na některých pozicích to nevadí

Re: czech high-end?

Ty chladiče mi silně připomínají brigádu na NHKG, kde jsme pomáhali jedné BSP v rámci LAM, pořádané SSM, a my někteří jsme si pomohli k takovým chladičům od ČKD smile.

Web

Re: czech high-end?

BV #47 :
Rozumím,vypadalo to podobně jako normální velmi kvalitní zesilovač ,jen tam nevidno "ten klasický AB zdvih nahoře" v THD (nebo teda určitě ano bude tam,ale nejspíše posunut dál mimo akustické pásmo)... Luděk samozřejmě topologii tají,takže netušíme nikdo co tam bude za řešení,ale to vzhledem k tomu že jde o komerční produkt top třídy, naprosto a plně chápu. Ofiko testy jsem bohužel nikde současně se spektrama bohužel neviděl takže nemohu srovnávat... to měření o kterém je řeč byl ten předchozí prototyp "ježek" klasika s prosvíceným logem Sroll (mimochodem pro mne mnohem hezčí než současný moderní design).O tom že to hraje dobře nepochybuje snad nikdo... překvapivě jak ušáci tak i měřáci smile

Není co dodávat...

(upravil Obšák 22. 4. 2009 19:11)

Re: czech high-end?

Sendy: takže jistě můžeš potvrdit,že jsou to velmi dobré chladiče smile (teda až na tu velkou díru se závitem pro diodu nebo tyristor)

Co se týká zesilovače Šroll,tak jeho parametry zveřejněné tuším ve Stereu(nebo v Highend Report?) byly až "podezřele dobré".

(upravil BV 23. 4. 2009 7:05)

Re: czech high-end?

"zveřejněné tuším ", "podezřele dobré"..
smile

Re: czech high-end?

BV napsal:

Myslel som niečo zverejnené, okrem údaja "možno aj pod -130dB"  smile. V teste bola zmienka o 0,003%... Som len zvedavý na fakty, napr. niečo ako
http://www.bvaudio.sk/PA300/THD.png

Bez urážky, ale proč myslíte, že Vaše měření sděluje víc než  "možno aj pod -130dB"?

Re: czech high-end?

MethMan
Meranie je fakt, "možno aj -130dB.." je len predpoklad ( ale 0,003% ukazuje , že nereálny skoro o dva rády..)Fakt je viac než predpoklad, zaujímajú ma fakty, na ilúzie a predpoklady neverím,to je všetko.

Re: czech high-end?

Bylo to spíš myšleno, že i ten fakt má pro mě skoro stejnou vypovídací hodnotu jako "předpoklad".

Re: czech high-end?

Pro tebe možná ano, ne však pro nás...

Příspěvky [41 až 60 z 61]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » czech high-end?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£