Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » czech high-end?

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 61]

Téma: czech high-end?

Chtěl bych otevřít diskuzi na tyhle zesilovače.....
http://www.hifiart.cz

Re: czech high-end?

Ano, ing. Petřík ( Pepa smile ) je básník dyzajnu... Je to zcela výjímečná osobnost na tomto poli a já osobně si ho velice vážím... Když si představím, jak je obtížný v týhle zasraný zemi něčeho podobnýho dosáhnout, pak hluboce smekám...

Re: czech high-end?

Na jeho krásné kousky jsem koukal už před lety. Divím se že se uživí protože mám pocit že se tady nenajde mnoho lidí kteří by si něčeho takového uměli vážit a ocenili to.

Re: czech high-end?

Vím že to dá určitě moc práce,ale mě ty zlatý monstra zaváněj snobárnou ala Chord.....sorry

(upravil Kronos 27. 12. 2007 6:32)

Re: czech high-end?

Snobárna to je, ale conrád to není. určitě platíš za kvalitu a za značku. Některé levnější kousky v sobě nemají bůh ví co. Třeba takový DPA222 nebo TYA bude třeba i lepší než ty z obrázků. A přitom levější, když si je dáš do normální krabice.
Taky si můžu nechat dělat seriově LMampy dávat to do pěkných krabic Dát tomu pořádné logo. A uvidíš jak by lidi šíleli. Určitě bych krachnul ale věřím že třeba pár kusu zesilovačů s LM bych prodal za několika násobek jeho ceny, lidi sou blbí smile

Re: czech high-end?

Pepa se tím neživí, je vysokoškolský profesor... smile

Re: czech high-end?

Chord Kronosi,Chord.....ne vepřoidní konrád smile

Re: czech high-end?

dokken promin, mám teplotu 38 a točí se mi hlava.

Re: czech high-end?

Některé výtvory sou fakt paráda, nojo dle přání zákazníka - proč by ne, jen by tam nemusely bejt ty "hustý" kecy.

Re: czech high-end?

Petříka znám dobře. Věci dokáže neuvěřitelně dobře mechanicky zpracovat. Vyděl jsem od něho áčko, vestavěné do pochromovaného motoru Jawy třiapůli. Neviděl jsem nic preciznějšího. Nevím, jestli má na webu ještě vystavenou tu svoji kilowattovou JEDNOFLAŠKOVOU triodu. "A já uviděl světlo... a bylo to dobré smile"

Re: czech high-end?

Jo má ji tam vystavenou smile

Re: czech high-end?

Jednoduše dokonalé
http://www.hifiart.cz/euphonium/euph4.jpg
http://www.hifiart.cz/euphonium/euph2.jpg

Re: czech high-end?

Překrásný stroje! Pro nás spousta inspirace, jak všechny ty Aldaxy, symouše, Krause a spol. aspoň podobně zabalit smile Přístroj kapitána Nema, to je mňamka. Holt, když má někdo přístup k materiálům, technologiím a někoho s šikovnejma prackama...
Dost mě ale překvapil autokapík Rodek uvnitř monobloku model FBA 001???

(upravil dokken 27. 12. 2007 18:08)

Re: czech high-end?

No tak jsem asi sám sám,kdo z toho není vodvařenej.....jo jasně...Mistr to pochválil,tak "DAVY" musej taky smile

Re: czech high-end?

Davy to sice asi chválit budou, ale já to chválim z vizuálního hlediska... elektronicky to neznám, tak nehodnotím.

Re: czech high-end?

To je desnej humus, zvlaste ty modrou LEDkou podsviceny analogovy VU metry a pak ty cerveny segmentovy displeje. Snob end bez vkusu. Je videt, kdo jsou jeho zakaznici... Ale on sam asi umi.

Re: czech high-end?

Mě se nejvíc líbí ten vlevo
http://www.hifiart.cz/towers/towers4.jpg

Re: czech high-end?

Já bych to neviděl tak krvavě, některý kousky jsou míň odvážný, některý víc. Mě osobně se líběj především konzervativnější kousky. Každej by si pravděpodobně vybral, kromě dokkena a lamiCZe smile V ultramoderním strohým interieru si ty kreace dokážu představit. Do studentskýho pokoje polepenýho plakátama je to asi opravdu moc smile

Druhá otázka je, co se skrývá uvnitř? Mesijé kazzatel a sinclair budou určitě tušit....

Re: czech high-end?

Mně se to taky nelíbí... Hlavně že f tom má megakapacitoripyčo.

Re: czech high-end?

Ale pánové Kazzatel přece nepsal o tom jak to hraje ale o dílenském zpracování.

Příspěvky [1 až 20 z 61]

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » czech high-end?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£