Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Bedna - dalsi SPV

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 64]

Re: Bedna - dalsi SPV

ono to bude jednodusi na vyrobu (akorat poslu 3 plechy na laser a pak je sesroubuju..), ale zase to nebude tak pekne jak jeden 8mm..

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Zlaty drevo.... koupil jsem v bazaru za dve kila takovej nocni stolek se dvouma suplikama a koukam, ze se do nej skoro presne vejde NCZ300... po nedeli si s tim zacnu hrat smile

Jinak skvely skrine byly takovy ty jihlavsky stavebnice, daji se koupit na dotaz treba u Denkla.

Re: Bedna - dalsi SPV

Cpat elektroniku do dreva je prasarna..

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Proc? Tocim si na soustruhu i knofliky k potakum (z sipkoveho korene smile) Navic se (aspon mne osobne) se drevem lip pracuje.

Re: Bedna - dalsi SPV

Ježíšikriste, ty samý chyby znova a znova...podívejte se do nějakých prospektů, jak se dnes dělají krabice....ze šípkovýho keřene si vytoč fajfku nebo robertka, ne knoflík....kurvafix, má tu vůbec někdo technickej cit ?

Re: Bedna - dalsi SPV

Asi jsem holt divnej. Chapu, kovovy materialy kvuli prenosu tepla, stineni atd. Ale co kdyz je tohle vsechno zajisteno jinak --- treba plechova krabice uvnitr, radiatory chladicu na zadni stene (kam neni videt). Fakt je tak desne proti prirode, kdyz je technika v necem jinym, nez v kovu nebo plastu?

Re: Bedna - dalsi SPV

Technika je jedna  věc, pěkně uhlazená fajfka druhá... to je jako bys přidával do rizota jahody, protože jsou dobrý... ale proč se vlastně rozčiluju...

Re: Bedna - dalsi SPV

To je otázka, z rýže lze spáchat jak rizoto, tak rýžový nákyp... tam se jahody vsáknou smile.
(Včera jsem dvacet minut vyráběl červíka do knoflíku z nějakého kořenového dřeva)

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

taky nechapu. vzdyt normal hifisračky mivaj dřevene komponenty.  nekdy to vypada aji dost pekne kdyz je to cela sestava.

Re: Bedna - dalsi SPV

To je věc citu....to se těžko vysvětluje....tyhle rustikální snahy mě ale trochu zavání buranstvím...je to jako vydávat Matrjošku za Davida... cool

Re: Bedna - dalsi SPV

No, dřevo dřevo.. Trochu mě lákaj dřevěný bočnice... Samozřejmě ale od krabice oddělený plechem.

Re: Bedna - dalsi SPV

Tebe, Františku, by měly lákat dodělaný plechy... nebo se rozčílím....:lol:

Re: Bedna - dalsi SPV

Volal jsem s Petrem a řek mu, že to bude zejtra hotový. Bylo by to už dneska, ale musim koupit další dvě flašky perchloretylenu. Z prvních dvou zbyla jedna a značně zašpiněná. Polovina plechů je už zabalená!

Re: Bedna - dalsi SPV

mne sa drevene krabice tiež hnusia, pracuje sa stým lepšie to je pravda ale výsledok je "nepekný" "low-end" ak ide o kombináciu kovovej bedne(niake zliatiny Al) tak je to fajn. Ako hovorí frank, napr na bočnice (masiv či už dyha) smile

Re: Bedna - dalsi SPV

2 Kazzatel - tos myslel jako že Michal David vypadá jako matrjoška nebo jak ? Nevynášej lživé, žalovatelné soudy ! lol

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Myslel jsem Michelangelova, ne toho světskýho... lol

(upravil thool 6. 3. 2009 21:20)

Re: Bedna - dalsi SPV

Na te krabici jsem toho zprasil vic, nez je zdravo, ale vetsinou na mistech, ktere nejsou moc videt.. tak snad nakonec lepsi, nez osina v prdeli.

http://img19.imageshack.us/img19/9828/imgp8108.th.jpg          http://img19.imageshack.us/img19/1497/imgp8117.th.jpg

Vrchni a spodni plech bude take v cernem eloxu, mozna budou mit i vylaserovane odvetravani - podle ceny.
Predni panel bud cerny elox a popisy gravirovane, nebo prirodni (svetly) elox s cernymi popisy.
Ve skrini budou 3 teplotni cidla, ve predu maticovy display.
Jestli nekdo hodlate stavet zesilovac kolem 100W, pouzijte VETSI KRABICI nez ja!

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Thoole, že jsi fotil schválně ve tmě, aby nebyly žádné chyby poznat? big_smile
No, vidíš jak ti práce odsýpá, jen chtít, že?

Re: Bedna - dalsi SPV

No, nebyt Tebe a Tvych krabic, asi bych to nedodelal nikdy.. smile

Ale ten orisek sem si nechal na konec - predni panel, uff.. urcitou predstavu mam, ale budu to muset nechat na proficich, to bude penez..

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

betaron je vzor asi viacerych smile skoda ze mne to tak nevyslo pekne s aldaxom ,ale co,snaha sa ceni

Web

Příspěvky [41 až 60 z 64]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Bedna - dalsi SPV

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£